جزییات کامل خبر داعش در سمنان آبان 95

اخبار ۲۶ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات کامل خبر داعش در سمنان آبان 95

خبر حضور داعشی‌ ها در سمنان صحت دارد؟

مشاور و مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان خبر دستگیری دوباره عوامل داعش در این استان را تکذیب کرد.

معینی دانشمندی در خصوص انتشار خبر کشف مواد منفجره از عوامل داعش در شهرستان گرمسار اظهار کرد: این خبر مربوط به چندین‌ماه پیش است که اخیرا در جلسه‌ای بدون اشاره به زمان آن مطرح شده بوده ولیکن در شبکه‌های مجازی به‌صورت شایعه و به دروغ بعنوان کشف مواد منفجره و دستگیری مجدد عوامل داعش در شهرستان گرمسار مطرح شده است.

مشاور استاندار بر لزوم اخذ خبر از منابع موثق و مسئول تاکید کرد و افزود: از اصحاب رسانه و مطبوعات انتظار است به ویژه در مورد صحت خبر، تدقیق بیشتر و بررسی لازم جهت تصدیق خبر را انجام دهند و در انتشار اخبار دروغ و شایعاتی که باعث ایجاد حساسیت و لطمه به امنیت روانی مردم عزیزو هم میهنانمان می شود، دقت کنند.

معینی دانشمندی تصریح کرد: استان سمنان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است و سربازان گمنام امام زمان(عج)اجازه عرض اندام به دشمنان را نخواهند داد.

جزییات کامل خبر داعش در سمنان

دستگیری عوامل داعش توسط وزارت اطلاعات دراستان سمنان

به گزارش ایرنا معاون بررسی های استراتژیک امنیت ملی وزارت اطلاعات گفت: شناسایی و کشف حدود 2 تن مواد منفجره در گرمسار استان سمنان نتیجه همراهی، تعامل و مشارکت مردم بود.

شفیعی  در نشست شورای اداری کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج بدون اشاره به زمان کشف این میزان مواد منفجره اظهار داشت: قرار بود که با آمدن سرکرده گروهک تروریستی تکفیری سرشاخه نظامی داعش در ایران، با این میزان مواد منفجره حداقل در 10 نقطه از کشور بمب گذاری کنند.

همچنین بخوانید:  انتشار فیلم تهدید ایران توسط داعش به زبان فارسی

وی یادآور شد: ابتدای عملیات اطلاعاتی و امنیتی برای کشف و مقابله با این اقدام ترورریستی یک تماس تلفنی از سوی مردم بود.

لازم به ذکر است محمدرضا خباز استاندار سمنان در آیین آغاز سال تحصیلی 95-96 و بازگشایی مدارس در هنرستان فامیلی شهر سمنان حین سخنرانی خود در اشاره بسیار کوتاه گفته بود؛

گروه تروریستی داعش چند ماه پیش در استان سمنان مقداری مواد منفجره جاسازی کرده بود تا امنیت کشور را از بین ببرند.

منبع: وب سایت سمنان لاین


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *