خبر تعطیلی مدارس سه شنبه ۹ آذر ۹۵

اخبار ۰۷ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات خبر تعطیلی مدارس سه شنبه ۹ آذر ۹۵

با توجه به اینکه دوشنبه ۸ آذر ۹۵ به مناسبت رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین چهارشنبه ۱۰ آذر ۹۵ به مناسبت شهادت امام رضا (ع) تعطیل رسمی است، گمانه زنی ها برای تعطیلی مدارس کشور در روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵ به دلیل میان تعطیلی وجود دارد. پورتال وهاران در این مقاله جزییات را بررسی می کند

تعطیلی مدارس ۹ آذر ۹۵ ؟

مسعودثقفی رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران درباره تعطیلات رسمی پیش رو در هفته جاری اظهار داشت:با توجه  به این که روز های دو شنبه و چهارشنبه تعطیل رسمی اعلام شده است و در پی آن روز های پنج شنبه و جمعه نیز طبق روال دیگر روز ها تعطیل است اما هنوز درمورد امکان تعطیلی روز سه شنبه هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

وی افزود:تصمیمات در این زمینه بر عهده دولت است و آموزش و پرورش به تنهایی اطلاعیه ای را صادر نمی کند.

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه به طور معمول سیاست دولت این است که بین تعطیلات رسمی را تعطیل اعلام نمی کند گفت:اگر روز سه شنبه مدارس شهر تهران تعطیل شود اطلاعیه آن از طرف دولت به زودی اعلام خواهد شد.

جزییات خبر تعطیلی مدارس سه شنبه 9 آذر 95

مدارس کشور روز سه شنبه ۹ آذر ۹۵ دایر است

معاون رسانه ای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت آموزشی تمامی مدارس و مراکز آموزشی کشور روز سه شنبه نهم آذرماه دایر است و جریان طبیعی خود را طی خواهد کرد.

زهرا اسماعیلی اظهار کرد: امر تعلیم و تربیت تعطیل بردار نیست و پویایی و تحرک در مسیر توسعه و بالندگی کشور امری لازم و ضروری است.

وی با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید بر اهمیت تلاش و کار مضاعف در دستگاه های اجرایی به ویژه نهاد آموزش و پرورش یادآورشد: آموزش و پرورش به عنوان عظیم ترین دستگاه اجرایی کشور با وظیفه خطیر فرهنگسازی،‌نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در راستای تعلیم و تربیت دارد و این مهم جز به همت و پشتکار اقشار فرهنگی و همراهی و همدلی خانواده ها و دانش آموزان امکان پذیر نخواهد بود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of