اطلاعیه جدید درباره ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

اخبار ۲۰ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اطلاعیه جدید درباره ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

در ایران شاید به دنبال افزایش بیکاری جوانان تحصیل کرده بتوان گفت آمار متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی به امید یافتن کار و شغل در حال افزایش است. یکی از این مقاطع دکتری است که از قرار دانشگاه آزاد و دانشگاههای سراسری قرار بوده با هم آزمون بدهند و سپس به تفکیک داوطلبان در هر کدام که ثبت نام کرده بدند انتخاب رشته کنند. در این مطلب از پورتال وهاران خبری جدید در این خصوص برای شما در نظر گرفته ایم.

در چند روز آینده تکلیف آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد مشخص می شود

سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام خبر برگزاری مستقل آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، در متن اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است: بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به سؤالات مطرح شده از طرف داوطلبان درخصوص ثبت نام آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۶ ، سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با انتشار دفترچه راهنـما و ثبت نام آزمون مذکور براساس قانون مجلس محترم شورای اسلامی(مصوب ۹۴/۱۲/۱۸) و مصوبات شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی اقدام نموده است. لذا برای داوطلبانی که متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی هستند پس از اتخاذ تصمیم توسط شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی و سایر مراجع قانونی، مراتب بطور رسمی تا چند روز آینده به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید. ضمناً در صورت لزوم مهلت ثبت نام آزمون تمدید خواهد شد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of