عکس جدید دختر آزاده نامداری آبان ۹۵ + عکس جدید همسرش

عکس , فرهنگ و هنر ۱۶ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس جدید دختر آزاده نامداری آبان ۹۵ + عکس جدید همسرش

آزاده نامداری همسر سابق فرزاد حسنی و مجری پرانرژی برنامه تازه ها، در ازدواج دومش با سجاد عبادی صاحب فرزند دختری شده است. اسم دختر آزاده نامداری گندم است. ما در مطالب پیشین با عنوان مادر شدن آزاده نامداری و اولین عکس دختر آزاده نامداری برای شما کاربران عزیز خبرهای جدید از آزاده نامداری را منتشر کردیم و حالا در این مطلب عکس گندم دختر آزاده نامداری که در آغوش پدرش است را برای شما در نظر گرفته ایم.

آزاده نامداری عکس جدید همسر و دخترش را منتشر کرد

دلنوشته آزاده نامداری برای دختر و همسرش

*****

اولین قدم زدن با گندم خانوم البته پیچیده شده درآغوش پدر،که یه وقت سرما نخوره

عکاسم بنده هستم که این روزا دارم تمامی لحظات گندمو ثبت میکنم.

این یه بعد از ظهر خانوادگی بود، همسر،من و گندم کوچولوی سی وچهار و پنج روزه.

پ.ن.خدایا خودت مراقب همه ی نی نی های کوچولوها باش.

گندمم مامان! به زندگیمون خوش اومدی

همسر آزاده نامداری و دخترشان گندم

اولین عکس دختر آزاده نامداری بالاخره منتشر شد

عکس جدید دختر آزاده نامداری آبان 95 + عکس جدید همسرش

عکس دختر آزاده نامداری + عکس همسر آزاده نامداری

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com

******

مهربانی مادر

اگر ما زمان پس از زمان دوباره متولد شده است، آشکار است که ما بسیاری از مادران مورد نیاز را به هنگام تولد به ما …. اولین علت ایجاد bodhicitta این شناخت است که همه موجودات مادر ما بوده است.

عشق و محبت ما را با مادر ما در این زندگی نشان داده شده است دشوار خواهد بود به بازپرداخت. او را تحمل بسیاری از بی خوابی شبانه برای ما مراقبت از زمانی که ما نوزادان درمانده بودند. او به ما تغذیه و می توانست به میل و علاقه همه چیز، از جمله زندگی خود او قربانی، به ما فراغت. همانطور که ما به عنوان مثال او از عشق اختصاص داده تامل، ما باید در نظر بگیرید که هر و هر در سراسر وجود به ما در این راه درمان می شود. هر سگ، گربه، ماهی، پرواز، و انسان در برخی از نقطه در گذشته beginningless مادر و نشان داده شده است به ما عشق قریب به اتفاق و محبت ما نبوده است. چنین فکر باید در مورد قدردانی ما به ارمغان بیاورد.

… اگر همه ی موجودات دیگر که از زمان beginningless به نوعی به ما شده است رنج می برند، چگونه می توانیم خودمان را اختصاص به دنبال صرفا شادی خود ما؟ به دنبال خوشبختی خود ما به رغم درد و رنج دیگران در حال تجربه غم انگیز مایه تاسف است. بنابراین، روشن است که ما باید سعی کنید برای آزاد کردن همه موجودات از درد و رنج.

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of