زندگی شخصی محمد بحرانی + عکس

فرهنگ و هنر ۰۸ مهر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

زندگی شخصی محمد بحرانی + عکس

همه ما با برنامه خندوانه با حضور جناب خان و با اجرای بی نظیر رامبد جوان آشنا هستیم و طرفداران خاص خود را نیز پیدا کرده است. عروسک جناب خان بسیار دوست داشتنی است و شاید یکی از دلایل دوست داشتنی بودن آن هنر صداپیشگی آن باشد. هنر صداپیشگی عروسک جناب خان، به عهده محمد بحرانی است. محمد بحرانی عروسک گردان و صداپیشه جوان ایرانی است که بازیگر و شاعر هم هست و در زمینه کارهای هنری که فعالیت دارد از موفقیتهای زیادی برخوردار بوده است. ما در وهاران برای طرفداران این هنرمند جوان و موفق ایرانی اطلاعاتی را گردآوری کرده ایم و در ضمن برای آقای بحرانی هم آرزوی موفقیت های روز افزون داریم.

محمد بحرانی اصالتا شیرازی است و در سال 1360 به دنیا آمده است. این هنرمند موفق ایرانی متأهل است و نام همسر او مهناز خطیبی است. سایت وهاران برای این زوج جوان آرزوی خوشبختی می کند.

در مورد میزان تحصیلات محمد بحرانی خوب است بدانید که او از دانشگاه تهران مدرک لیسانس خود را در رشته بازیگری دریافت کرده است و از دانشگاه تربیت مدرس نیز مدرک کارشناسی ارشد خود را گرفته است. محمد بحرانی فعالیت خود را از سال 1380 در تلویزیون آغاز کرد و اکثر کارهایش در زمینه کارهای عروسکی و برنامه های کودک و نوجوان بوده است.

از فعالیتهای محمد بحرانی می توان از مجموعه پرطرفدار کلاه قرمزی، استاد همه چی دون، شهر کودکان، با ما کاش باشی نام برد. او در مجموعه با ما کاش باشی صدا پیشه عروسک آقاشجاع بود.

همچنین بخوانید:  منظور مهران مدیری در دورهمی 6 خرداد 96 کدام روحانی بود؟!

%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%a8%d8%ad%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3vaharan-ir-1

محمد بحرانی و ایرج طهماسب و حمید جبلی با هم همکاریهایی داشته اند و در مورد همکاری و آشنایی آنها باید گفت که این دوستی آنها به همکاری مشترکشان در فیلم سینمایی رفیق بد برمی گردد و همین امر هم باعث حضور او در مجموعه دیدنی کلاه قرمزی شد. جالب است بدانید که صدا پیشه عروسک پسر عمه زا در مجموعه کلاه قرمزی دوست صمیمی محمد بحرانی است که نام این هنرمند امیر سلطان احمدی است و همین دوستی آنها منجر به همکاری محمد بحرانی در این عرصه بوده است.

اوج شهرت و محبوبیت محمد بحرانی در مجموعه کلاه قرمزی و صدا پیشگی دو عروسک ببعی و آقوی همساده شکل گرفت.

اگر از کارهای سینمایی محمد بحرانی بخواهیم نام ببریم لیست زیر را باید عنوان کنیم:

۱۳۸۶ رفیق بد

۱۳۹۲ طبقه حساس

۱۳۹۳ نزدیکتر

۱۳۹۳ فرار از قلعه رودخان

%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%a8%d8%ad%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3vaharan-ir-2

کارهای تلویزیونی محمد بحرانی نیز در لیست زیر خلاصه می شود:

تله تئاتر یغمای باشکوه خورشید (ساخته فرهاد محسن پور)

مجموعه مکتب خانه غیرانتفاعی (ساخته عیسی یوسفی پور)

یه کوچه، یه خونه (ساخته عیسی یوسف‌پور، علیرضا فرح‌جود)

از کارهای صدا پیشگی محمد بحرانی نیز باید لیست زیر را ببینید:

صدا پیشگی ببعی (کلاه قرمزی)

صدا پیشگی آقوی همساده (کلاه قرمزی)

صدا پیشگی استاد همه‌چی‌دون (استاد همه‌چی‌دون)

صدا پیشگی جناب خان در کوچه مروارید و خندوانه

محمد بحرانی در نمایش عروسکی کنسرت حشرات صدا پیشه، عروسک‌گردان و شاعر بوده است.

%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%a8%d8%ad%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3vaharan-ir-3

باید گفت محمد بحرانی فعالیتهای خوانندگی نیز داشته است؛ او پیش از جام جهانی فوتبال و لیگ جهانی والیبال به‌همراه امیر سلطان‌احمدی موزیک ‌ویدئوهایی در حمایت از تیم ملی منتشر کرد.

همچنین بخوانید:  فروشنده اصغر فرهادی در بین 9 نامزد برتر اسکار 2017

اختصاصی وهاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *