فال ماهانه میلادی | فال ماهانه مارس 2018

فال و طالع بینی ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

فال ماهانه میلادی | فال ماهانه مارس 2018

فروردین:

در روزهای اول تا سوم این ماه موجی از انرژی، قدرت عبور از موانعی که اخیرا بر مسیر زندگیتان ظاهر شده بودند را فراهم خواهد کرد. ممکن است بعد از عبور این موج، سر و کله ی مسائل دیگری ظاهر گردد اما سعی کنید نهایت لذت را از این فرصت پیش آمده ببرید. ۱۳م و ۱۴م ماه از روی احترام و ارزشی که برای وقت دیگران قائلید، کارهای زیادی را به ثمر می رسانید و انتظار دارید که دیگران نیز متقابلا به شما کمک کنند. درصورتیکه آنها به شما کمک نکنند و درک متقابلی وجود نداشته باشد، ممکن است به روابطتان آسیب وارد شود. اجازه ندهید که دوستی های خوب به سادگی از بین بروند. برای رفع سوءتفاهم های احتمالی، بجنگید. در محدوده‌ی ۲۳م تا ۲۵م دوستانتان به دید متخصص به شما نگاه خواهند کرد. از بیان نظر خود نترسید و حرفتان را بزنید. از حرف های شما استقبال خواهد شد.

اردیبهشت:

با اینکه در روزهای نخست ماه صرفا مشغول تفریح و خوشی خواهید بود، بقیه شما را جدی خواهند گرفت. بهتر است بقیه را هم در جریان شوخی خود قرار دهید تا از سنگینی جو کاسته شود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه، کارهای زیادی را آغاز خواهید کرد اما به همان خوبی که کارها را آغاز می‌کنید، نمی‌توانید آنها را به سرانجام برسانید. اگر عادت ندارید که چیزی را تا آخر دنبال کنید، خوشبختانه افراد زیادی پیرامون شما وجود داشته که برای به سرانجام رساندن کارهای نیمه‌تمام، به شما کمک کنند. در روزهای ۱۰م تا ۱۲م ماه علیرغم ذهن مغشوش و پر از دغدغع‌ی خود، تصمیم‌های عاقلانه و درستی خواهید گرفت. اگر بقیه از شرایط شما با خبر بودند، ممکن بود که به راحتی به حرف‌های‌تان اطمینان نمی‌کردند. خیال‌بافی‌های‌تان در روزهای ۱۷م و ۱۸م، ایده‌ی کاری جدیدی را در ذهن‌تان قرار خواهند داد و اگر فکر می‌کند کسی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، حتما با او تماس بگیرید. در روزهای ۲۲م و ۲۳م کسی عزم خود را جزم کرده تا موانعی را بر سر راه‌تان قرار دهد اما خوشبختانه شما ابزارها و روش‌های متفاوتی را برای کنار زدن این موانع در اختیار دارید. در روزهای ۲۸م و ۲۹م ماه از هوشیاری و آگاهی ویژه‌ای برخوردار خواهید بود.

خرداد:

در ۱م و ۲م ماه یکی از ایده های فوق العاده تان رشدی جدی را برایتان رقم خواهد زد. در ۱۰م و ۱۱م ماه برای انجام آنچه فکرتان را مشغول کرده است به شجاعت زیادی نیاز خواهید داشت و خوشبختانه ذخیره ی شجاعت تان کاملا پر خواهد بود. اگرچه نیت اصلی شما از کارهایی که می کنید این نیست که مورد تشویق دیگران قرار بگیرید، اما چنین اتفاقی هیچ ضرری هم نخواهد داشت. در ۱۵م و ۱۶م ماه خودخواهی شما در مرکز همه چیز قرار خواهد داشت، به ویژه وقتی بر این باور باشید که آنچه از آن شماست فقط و فقط به شما اختصاص دارد. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه، شوخ طبعی تان شکلی عجیب و غریب به خود خواهد گرفت، ممکن است حرف هایی بزنید که اصلا قصدش را ندارید. اگر از گفته ی خود پشیمان شدید، فورا عذرخواهی کنید. شاید بعدتر شانسی برای این کار پیدا نکنید. در ۲۲ و ۲۳م ماه کارتان بی اندازه مهم تر از هر چیزی خواهد بود و وقتی آن را در اولویت امور خود قرار دهید، پیشامدهایی بی نظیر برایتان رخ خواهد داد. در ۲۸ و ۲۹م ماه عشق و شور شما را به دام خود خواهد انداخت. اتفاقات رومانتیک درست وقتی که توقعش را ندارید مچ تان را خواهند گرفت، و چه حسی بهتر از این.

تیر:

در آغاز این ماه، هیچ کس بیشتر از خودتان، شما را قبول نخواهد داشت. با اینکه طرفداران خودتان را دارید اما این اعتماد به نفستان است که شما را به مرحله‌ی بعدی هدایت می‌کند. در ۶م و ۷م ماه به شدت سرتان شلوغ بوده و در حال جنب و جوش خواهید بود. سعی کنید از انجام کارهای پیچیده در این روزها خودداری کنید. در میانه‌ی ماه اگر برای تصمیم‌گیری اساسی نیاز به کمک دارید، بهتر است که به ندای درونی خود گوش فرا دهید. در ۲۰م و ۲۱م ماه با اینکه اصلا حوصله‌ی صبر کردن ندارید، به خوبی می‌دانید که تفاوت خوب و بد چیست و دست به کاری خلاف و غیر اخلاقی نمی‌زنید (حتی اگر شرایط محیا شده و این کار برایتان بسیار آسان نیز باشد). در ۲۵م و ۲۶م ماه ممکن است فکر کنید که آینده‌تان به روشنی آنچه که تصور می‌کردید نیست. هیچ کس نمی‌تواند به شما بگوید که چه کنید. اگر می‌خواهید تغییری در این شرایط ایجاد کنید، خودتان باید دست به کار شوید.

همچنین بخوانید:  فال دکوراسیون ماه تولد 2017

مرداد:

در آغاز ماه جدید، ذهنتان مشغول عشق و عاشقی و گل و شعر و ادب شده است. علاقه ی خاصی به دوست داشتن و مورد دوست داشتن قرار گرفتن دارید و هیچ حسی بهتر از این وجود ندارد که زنده بودن را به شما یادآور شود. حدود ۵م-۶م این ماه (ماه میلادی)، دوستی برای رفع مشکلات عاطفی خود از شما کمک و راهنمایی می طلبد. سعی کنید خودتان را خیلی درگیر مشکلاتشان نکنید و بطور کلی و سطحی وارد قضیه شوید. در حوالی ۱۰م-۱۱م سر و کله ی آدم حسودی که چشم دیدن موفقیت شما را ندارد پیدا می شود. در ۱۲م یا ۱۳م شانس شما را یاری خواهد کرد. در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه جاری، تمام کارهایتان به بهترین نحو پیش رفته و موجبات خشنودی و کمال رضایت شما را ایجاد خواهند کرد. بد نیست لااقل در آخرین هفته ی ماه نیز با مقداری ورزش یا مدیتیشن، به سلامت روح و جسم خود رسیدگی کنید. پایان ماه نیز توأم با هیجان و صفای ویژه ای خواهد بود.

شهریور:

در دو روز نخست از این ماه دلتان می‌خواهد که در خانه بمانید. می‌خواهید استراحت کرده، به تماشای برنامه‌ی مورد علاقه‌تان نشسته و غذای دلخواه خود را میل نمایید. وقتی با نشستن در خانه می‌توانید این همه لذت ببرید، چه نیازی به بیرون رفتن است؟ در روزهای ۱۳م تا ۱۵م ماه ممکن است علیرغم ترسی که از گم شدن دارید، قدم در سرزمین‌های ناشناخته بگذارید. مسائل مالی در ۱۸م و ۱۹م پر رنگ تر خواهند شد و یکی از اعضای خانواده نیز آماده است تا نظر خودش را به شما بگوید. اگر نمی‌خواهید ارقام و اعداد دقیق را در اختیار یکی از نزدیکان‌تان قرار دهید، بهتر است که کسی را بدین منظور استخدام نمایید (که این کار مسلما مجانی نخواهد بود). در روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه درجا خواهید زد و علیرغم تلاش‌های فراوان، پیشروی نخواهید کرد. شاید همین که بتوانید موقعیت خود را حفظ کنید، دستاورد خوبی لحاظ گردد. ۲۶م و ۲۷م ماه زندگی شلوغ و پر هیجانی را تجربه خواهید کرد اما فراموش نکنید که برای زیاده روی در این کارها ساخته نشده اید. از اینکه از شهرت خوشتان نمی‌آید، ناراحت نشوید؛ همه چیز در مورد ظاهر نیست.

فال ماه میلادی,فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال این ماه میلادی,فال ماهانه این ماه میلادی,طالع بینی ماهانه میلادی,طالع بینی ماه میلادی

مهر:

برخلاف معمول و در روزهای اول و دوم این ماه اندکی حس ماجراجویانه خواهید داشت. چه چیزی باعث شده تا بخواهید زندگی خودتان یا فردی دیگر را در معرض نمایش بگذارید؟ شاید احساس امنیت خاطر ندارید و یا شاید صرفا حوصله‌تان سر رفته است. بهتر است به دنبال سرگرمی دیگری باشید. در روزهای ۶م و ۷م ماه برنامه‌ریزی خوبی خواهید کرد. این استعداد شما بسیار با ارزش می‌باشد پس چرا به کسب درآمد به کمک آن فکر نمی‌کنید؟ در ۱۶م و ۱۷م ماه می‌توانید قدم در ماوراء چارچوب‌های همیشگی زندگی خود گذاشته و رویکرد بهتری نسبت به زندگی خود پیدا کنید. چنین شرایطی بهترین فرصت برای آن بوده تا تغییرات مثبتی را در زندگی خود اعمال نمایید. با اینکه اولین قدم همیشه سخت ترین قدم بوده، همزمان جالب‌ترین و هیجان انگیز ترین مرحله نیز می‌باشد. در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه، اوج وفاداری خود را به نمایش خواهید گذاشت. اگر کسی بخواهد یکی از دوستان یا بستگان‌تان را دور بزند، می‌بایست با شما سر و کله بزند. در روزهای آخر ماه بهتر است همان موقع که مشکلات ظاهر می‌شوند، به آنها نیز رسیدگی کنید. اگر لازم است که همه چیز را برای رفع یکی از این مشکلات تعطیل کنید، همین کار را انجام دهید. اجازه ندهید که چیزی حواستان را پرت کند.

همچنین بخوانید:  فال حافظ روزانه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

آبان:

در ۵م و۶م ماه حرف های زیادی برای گفتن دارید، در لاک خود فرو نروید، آنچه را در چنته دارید رو کنید. در ۹، ۱۰ و ۱۱م ماه با آدم های جذابی دیدار خواهید کرد، و اگر وابستگی ای به کسی ندارید ممکن است اتفاق رومانتیکی برای تان رخ دهد. روابط از راه دور ایده آل نیستند، اما جوابگو خواهند بود. در ۱۷ و۱۸ ماه بیش از همیشه احساس نیاز به توجیح رفتارهای خود خواهید کرد، اما آنطور که فکرش را می کنید با استقبال دیگران رو به رو نخواهید شد. در ۲۲ و ۲۳م ماه انرژی عجیبی در فضا پراکنده است، اما شما قادر به تغییر دیگرا نیستید پس بهتر است خود را از جنجال های آنها دور نگاه دارید. در ۲۸ و ۲۹م ماه حال و هوایی هنرمندانه دارید، و ایده هایتان از جایی عمیق در خودآگاه تان نشات می گیرند.در این روزها به رویاهای عجیب خود توجه دقیقی نشان دهید.در ۳۰ و ۳۱ ماه کلماتتان اهمیتی به مراتب کمتر نسبت به لحن گفتارتان خواهند داشت. مهمترین زبان، زبان بدن و اشاره است.

آذر:

در ۳م و ۴م ماه نباید ندای درونی مزاحم خود را نادیده بگیرید، چرا که دلیل مهمی برای پابرجایی و اصرارش وجود دارد. به سادگی می توان حسرت داشته های دیگران را خورد، آنهم وقتی وسائل تازه خریداری شده شان را می بینیدف اما باید بردبار باشید. می دانید چرا؟ چون با سخت کوشیو پس انداز خواهید توانست هر چه را که می خواهید با آسودگی بخرید. و این تلاش ها ارزش شکیبایی را دارند. در ۱۵ و ۱۶م ماه با کسی ارتباط ذهنی ناگهانی ای پیدا خواهید کرد، و این رابطه را می توانید خیلی زود به مرحله ی بعد و جدی تری برسانید، هیچ مرزی میان دو آدم بالغ وجود ندارد مگر محدودیت ها و مرزهایی که خودتان برای هم وضع کنید. در ۱۹م، ۲۰م و ۲۱م ماه شاید انرژی های عجیب و غریبی از خود بپراکنید، و چه نسبت به این مساله آگاهی داشته باشید و چه نه، دیگران کاملا تحت تاثیر این خیزاب ها قرار خواهند گرفت. هر تلاشی برای توضیح این مساله شما را در چشم دیگران عجیب و غریب تر نشان می دهد، پس شاید بد نباشد که تا گذر این وضعیت کمی با خود و به تنهایی وقت بگذرانید. در ۲۶ و ۲۷م ماه همه چیز به ناچار به دقیقه ی نود می افتد، بهترین کار این است که با کسی که خوش قول و پر انرژی تر از شماست هم گروه و همدست شوید. به یاد داشته باشید که شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها به هیچ وجه نمی تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

دی:

در ۵ و ۶م ماه تصمیم تان را گرفته و عزم خود را جزم کرده اید، هیچ چیز هم نظرتان را بر نمی گرداند. کله شقی به تمام معنی خواهید بود. به هر رو، در ۷ و ۸م ماه پذیرفتن اینکه راه های دیگری هم برای انجام کارهایتان وجود دارد برای شما آسان تر خواهد بود. در ۱۳ و ۱۴م ماه قدرت پایداری زیادی دارید، که خیلی هم خوب است، برای پشتیبانی از یک برنامه ی خیریه و یا یکی از اعضای خانواده تان به آن نیاز خواهید داشت، کارهایی که اعلب آسان نیستند اما پاداش و نتیجه ای فوق العاده خواهند داشت. در ۲۰ و ۲۱م ماه در خانه ماندن باعث احساس خستگی در شما می شود، اما برای آنکه بتوانید خانه را با وجدانی آسوده ترک بگویید باید ابتدا به چند کار کوچک رسیدگی کنید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹م ماه مهارت زیادی در سوئ استفاده کردن و بازی دادن دیگران دارید، اما چه کاریست؟ چرا بدجنسی؟ آن هم وقتی میتوان به آسانی چیزی را پرسید و خواست؟ وقتی اینهمه خوشرو و خوش برخورد باشید، دیگران بی اندازه خوش حال خواهند بود از این که آنچه را که می خواهید به شما بدهند.

همچنین بخوانید:  فال ورق (پاسور) امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۸

بهمن:

با آغاز ماه نو، مشوق واقعی برای آن‌دسته از افرادی خواهید بود که می‌خواهند زندگی خود را بهبود بخشند. شاید برای خودتان اینطور بنظر نرسد اما در واقع کارهای انسان‌دوستانه‌ی قابل توجهی را انجام می‌دهید. در ۷م یا ۸م ماه با شنیدن آهنگ و یا استشمام بویی آشنا، جزییات خاطره‌ای قدیمی برای‌تان بازسازی خواهد شد. شاید بدتان نیاید که تحقیقاتی برای پیدا کردن فردی که این خاطرات مشترک را با او دارید، انجام دهید. ۱۸م تا ۲۰م ماه از جملات سنگینی استفاده خواهید کرد اما مراقب باشید که در این کار زیاده روی نکنید. تنها اگر در جمعی از افراد فرهیخته هستید از این قبیل جملات استفاده کنید واگرنه بهتر است که اندکی خود را همسطح جمع کنید. در ۲۸م و ۲۹م ماه با تمام وجود می‌خواهید به یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌ی خود کمک کنید اما تا زمانی که نخواهند، هیچ کاری از دستان شما بر نمی‌آید. شاید با کمک به غریبه‌ای، احساس رضایت کنید.

اسفند:

۱م ماه وقت مناسبی برای خطر کردن های عاطفی است. می خواهید دعوتشان کنید به جایی؟ می خواهید برای کار جدیدی درخواست بفرستید؟ دلتان می خواهد یک حرفه ی جدید را بیاموزید؟ یا اینکه تنها به شکلی از محدوده ی آسایش تان خارج شوید؟ بله، معلوم است که ترسناک به نظر می آید. اما خطر نکردن همانا و چیزی به دست نیاوردن همانا! چیزی بدتر از این نیست، نه؟ حتی اگر با صورت به زمین بخورید هم فایده اش این خواهد بود که دنیا را از زاویه ای جدید ببینید. در ۵م و ۶م ماه که روزهایی به شدت رومانتیک خواهند بود، احساس می کنید آدمی ویژه و خاص هستید. چه کسی بدش می آید؟ در ۱۰م و ۱۱م ماه احساساتی عمیق پیدا می کنید و خیلی هم خوب خواهد بود، به این احساسات پا بدهید، حتی اگر کمی به چالش بکشندتان. آیا کار، آپارتمان، یا کشور جدیدی در آینده ی نزدیک برایتان چشمک می زند؟ در ۱۴م و ۱۵م ماه انگیزه پیدا می کنید تا به این مسئله فکر کنید. در ۱۷م و ۱۸م ماه، هر چقدر هم که پیرامونتان همه چیز حالی جنون آمیز داشته باشد، پای تان را روی زمین سفت و محکم کنید. اگر در ۲۳م و ۲۴م ماه کتاب شعری که انگار فقط برای شما نوشته شده است به دستتان رسید یا در نزدیکی تان یافته شد، تعجب نکنید؛ بله! برای خود شما نوشته شده اند! در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه، درگیر مبارزه ای بر سر قدرت خواهید شد که بهتر است با فروتنی به آن سمت و سو دهید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *