حضور محمدرضا گلزار در ناردونه و بنیامین در حرف تو برف در شب یلدا ۹۵

اخبار , فرهنگ و هنر ۳۰ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

حضور محمدرضا گلزار در ناردونه و بنیامین در حرف تو برف در شب یلدا ۹۵

پورتال وهاران در این مقاله به جزییات خبر حضور محمدرضا گلزار در برنامه ناردونه و بنیامین بهادری در حرف تو برف می پردازد.

طبق شنیده ها از منابع معتبر محمدرضا گلزار پس از چندین سال دوری از تلویزیون در شب یلدا ۹۵ مهمان برنامه ناردونه با اجرای احسان کرمی می باشد که از شبکه پنج یا همان شبکه تهران پخش میگردد.

ساعت پخش برنامه ناردونه : این برنامه از ساعت ۲۰ پخشش آغاز می گردد و حدود ۳ ساعت روی آنتن می باشد.

همچنین بنیامین بهادری و همسرش شایلی هم مهمان برنامه حرف تو حرف با اجرای فرزاد حسنی می باشد که شب یلدا از شبکه سه پخش خواهد گردید.

این دو هنرمند این روزها فیلم سلام بمبئی را روی پرده سینماها دارند و شاید یکی از دلایل دعوتشان همین موضوع باشد.

شنیده ها حکایت از آن دارند که کرمی و تیم تولید برنامه اش برای جلب نظر گلزار برای حضور در این برنامه مدتها رایزنی کرده اند تا توانسته اند تأییدیه او را بگیرند. در چنین حضورهایی معمولا هدیه ویژه ای هم از دست اندرکاران برنامه برای استارها درنظر گرفته می شود که درباره این استار رقم این هدیه مشخص نیست.

برخی شایعات از رقمی ۱۰۰ میلیونی برای جلب نظر گلزار به حضور در این برنامه گفته اند و برخی شایعات هدیه دریافتی را حتی بیشتر از ۱۰۰ میلیون دانسته‌اند که البته هیچ کدام تأیید نشده‌اند.

حاشیه‌ ها مانع حضور گلزار در تلویزیون شد

پس از اعلام حضور محمد رضا گلزار در برنامه شب یلدای شبکه پنج سیما حاشیه‌هایی در فضای مجازی پیش آمد که بر این اساس محمد حسین رضوی تهیه‌کننده «ناردونه» از حذف این بخش از برنامه خبر داد.

حضور محمدرضا گلزار در برنامه شب یلدا شبکه پنج منتفی شد

با توجه به حاشیه‌های پیش آمده در فضای مجازی درباره حضور محمد رضا گلزار در برنامه شب یلدای شبکه پنج سیما، محمدحسین رضوی تهیه کننده برنامه «ناردونه» (ویژه برنامه شب یلدای شبکه پنج) بیانیه‌ای را در اختیار رسانه ها قرار داد.

در بیانیه رضوی با اشاره به اینکه یک ماه پیش تولید ویژه برنامه شب یلدا را  آغاز کرده بودند، آمده است: روز گذشته خبر عجیب و خاصی درباره حضور دوست خوبم محمدرضا گلزار در برنامه منتشر شد. تیم سازنده از مدت ها پیش با محمدرضا عزیز در گفتگو بوده تا مقدمات حضورش در تلویزیون میسر بشود و این حضور را اتفاق مبارک و مثبتی می دانستیم اما روز گذشته برخی از افراد با اهداف کاملاً مشخص و با انتشار اخبار کذب و دروغ تلاش کردند که این مسیر را مختل کنند و یک رقم حیرت آور و دروغ را به عنوان بهای حضور این ستاره مطرح کردند که درنهایت با این نابرادری ها مانع اتفاقی مثبت در شب یلدای تلویزیون شدند.

در ادامه این بیانیه آمده است: عده‌ای با انتشار یک پست اینستاگرامی که برای حدود ٢ سال پیش بود تلاش کردند از هر نوع جنجال دروغی و شبه واقعی استفاده لازم را برای اهداف خود ببرند. هدف من برنامه خوب ساختن است و برای همین هم در اتاق فکر برنامه هایم و هم در عوامل از ترکیب جوانان و باسابقه ها استفاده کردم و هر کمک و مشورتی را با آغوش باز می پذیرم اما هدف این چند نفر چیست الله اعلم! در هر حال با توجه به این حاشیه سازی ها تنها می توان با تکذیب شدید و قوی تمام این دروغ های مطرح شده و یا افتراهایی که مطرح خواهد شد، از پیشبرد این جنجال ها جلوگیری کرد.

گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا ۹۵ + عکس

پورتال وهاران در این مقاله خلاصه ای از حضور بنیامین بهادری در حرف تو برف شبکه سه در شب یلدا ۹۵ را برای شما عزیزان تهیه کرده است.

بنیامین در برنامه حرف تو برف فرزاد حسنی در شب یلدا ۹۵ حضور پیدا کرد که در ابتدا یک گفتگوی صمیمانه بین آن رد و بدل شد که به قول فرزاد حسنی ذکر صفات بنیامین بود.

بعد از آن، صحبت بین آن ها به سمت فهم شعرهای سروده شده توسط بنیامین و همچنین فهم شعرهایی که توسط بنیامین خوانده شده است، کشیده شد که بنیامین سادگی اشعار ترانه هایش را مدیون ترانه سرایش فرید احمدی دانست و از او هم بسیار تعریف و تمجدید شد.

در ادامه، فرزاد حسنی از جنون خواندنش پرسید، که او در جواب گفت، من در خلوت خودم با خودم تنها می شوم و زوائد و حواشی را از خودم و اثرم دور می کنم.

بنیامین در پاسخ به این سوال فرزاد حسنی که چگونه تسلیم بازار پسندی نشدی، گفت، سال ۸۵ که آلبومی در دست تهیه داشتم به تهیه کننده نشان دادیم که از بین همه ترک ها یک آهنگ شیش و هشت وجود داشت که تهیه کننده آن را پسندید و گفت صدای شما در این ترانه شیش و هشت درک می شود و توصیه کرد که یک ترانه عربی و یک ترانه بندری هم در کنار آن ترکیب کنید و به بازار عرضه کنید و مطمئن باشید که جواب می دهد. اما ما به جای عربی و بندری، ترک لکنت و ترک عاشق شدن را اضافه کردیم که ترکاند.

فرزاد حسنی از بنیامین پرسید که یلدایی ترین شب زندگی تو چه شبی بوده است؟ بنیامین در جواب گفت، سه سال پیش بدترین شب یلدا و بدترین شب زندگی اش را داشته است اما به خاطر اینکه فضایی غمگین در این شب مستولی نشود و بینندگان آزرده خاطر نشوند از ادامه بحث در این باره خودداری کرد.

فرزاد حسنی پرسید، بارانا در این شرایط چقدر در کنار تو بود؟ که بنیامین در پاسخ گفت، بارانا واقعا مثل آدم بزرگ ها است، هم بچگی کرد و هم بزرگی.

و در این خصوص به ذکر یک خاطره ای از زمان تولد دخترش بارانا یاد کرد، او گفت، زمانی که حدود ده دقیقه ای بود که بارانا متولد شده بود، برای اولین بار او را دیدم و صورتم را به صورتش نزدیک کردم، در چشمانش حس کردم که این را به من می گوید که «من همه چیز تو را می دانم» و بعد از ان انگار که شوکه شده، شروع به گریه کرد!

ادامه برنامه با حضور بنیامین به فال حافظ گرفتن بنیامین اختصاص یافت که بنیامین به فرزاد حسنی گفت من فال می گیرم و تو بخوان. و در این بین یادی از کسانی مثل عباس کیارستمی شد که بلافاصله بنیامین به ذکر یک خاطره از آن مرحوم پرداخت مبنی بر اینکه، سال ۹۰ که در کیش کنسرت داشته است، آقای کیارستمی بی خبر به محل اجرای کنسرت او رفته بود و بعد بنیامین با او عکس گرفته بود اما بنیامین آن عکس ها را هیچ وقت منتشر نکرده بود، و بعدها شنیده بود که عباس کیارستمی گفته که من از این پسر خوشم می آید چون آن عکس ها را هیچ وقت منتشر نکرد.

فرزاد حسنی در مورد بازیگری از او سوال کرد، که بنیامین گفت: به من گفته اند که اسم فیلمی که بازی کرده ام را نگویم! اما الان فیلم در حال اکران است و خانواده ام علی رغم اینکه در این زمینه ها سخت گیر هستند، فیلم را دیده اند و پسندیده اند.

منظور بنیامین، فیلم سلام بمبئی بود!

فال حافظ شب یلدای ۹۵ بنیامین در حرف تو برف

به مژگان سیه کردی هزاران رخنه در دینم                 بیا کز چشم بیمارت هزاران درد برچینم
الا ای همنشین دل که یارانت برفت از یاد                  مرا روزی مباد آن دم که بی یاد تو بنشینم
جهان پیر است و بی‌بنیاد از این فرهادکش فریاد         که کرد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم
ز تاب آتش دوری شدم غرق عرق چون گل                بیار ای باد شبگیری نسیمی زان عرق چینم
جهان فانی و باقی فدای شاهد و ساقی                 که سلطانی عالم را طفیل عشق می‌بینم
اگر بر جای من غیری گزیند دوست حاکم اوست         حرامم باد اگر غیری به جای دوست بگزینم
صباح الخیر زد بلبل کجایی ساقیا برخیز                     که غوغا می‌کند در سر خیال خواب دوشینم
شب رحلت هم از بستر روم در قصر حورالعین              اگر در وقت جان دادن تو باشی شمع بالینم
حدیث آرزومندی که در این نامه ثبت افتاد                   همانا بی‌غلط باشد که حافظ داد تلقینم

این بیت از فال حافظی که بنیامین گرفت، با تحلیلی از سوی او و فرزاد حسنی همراه شد و بنیامین معتقد بود که معنای این بیت یعنی یک عشق بی قید و شرط:

اگر بر جای من غیری گزیند دوست حاکم اوست         حرامم باد اگر غیری به جای دوست بگزینم

عکس های حضور بنیامین در برنامه حرف تو برف فرزاد حسنی در شب یلدای ۹۵

گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس

جزییات خبر حضور محمدرضا گلزار در ناردونه و بنیامین و همسرش در حرف تو برف

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of