محمدرضا شریفی نیا در دورهمی ۲۲ آذر ۹۶ + گزارش

فرهنگ و هنر ۲۳ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

محمدرضا شریفی نیا در دورهمی ۲۲ آذر ۹۶ + گزارش

محمدرضا شریفی نیا در دورهمی ۲۲ آذر ۹۶ حضور یافت. وهاران در این مقاله گزارش حضور محمدرضا شریفی نیا در دورهمی آذر ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

محمدرضا شریفی نیا در دورهمی چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶

محمدرضا شریفی نیا در ابتدای حضورش در دورهمی چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶ ، در مورد نحوه شروع کار بازیگری اش گفت. او عنوان کرد که در مدرسه کار خود را با تئاتر آغاز کرد و تا قبل از انقلاب کار کارگردانی تئاتر را انجام داده است.

محمدرضا شریفی نیا گفت که متولد سال ۱۳۳۴ است.

محمدرضا شریفی نیا گفت که اولین فیلم سینمایی خود را به نام اوینار کار کرد. بعد از اوینار نیز فیلم روز واقعه را انجام داده است.

بعد از اوینار و روز واقعه، فیلم افسانه لاجوردی، پری، آدم برفی را انجام داده است.

محمدرضا شریفی نیا عنوان کرد که کار بازیگری خود را با دستیاری و مشاور کارگردان و انتخاب بازیگر و … شروع کرده است.

محمدرضا شریفی نیا در مورد همکاری هایش با داریوش مهرجویی و مسعود ده نمکی گفت و در این مورد بیان کرد که به تازگی قرار است یک فیلم با داریوش مهرجویی کار کند و یک فیلم نیز با مسعود ده نمکی انجام دهد.

محمدرضا شریفی نیا در مورد اینکه از کدام فیلم هایش پشیمان است عنوان کرد که از انجام هیچ کدام از کارهایش پشیمان نیست و هر کدام از فیلم هایش مخاطب خاص خود را دارد. مانند پری و یا آس و پاس … .

مهران مدیری از محمدرضا شریفی نیا پرسید چرا اینقدر نقش مردان دو زنه را بازی می کند؟ او در پاسخ گفت که این نقش ها را دوست دارد!

مهران مدیری در مورد شایعه از محمدرضا شریفی نیا پرسید و گفت چرا اینقد شایعه داری؟ گفت که موافق شایعه هایی که به واسطه نقش هایش برای او ساخته می شود، نیست.

محمدرضا شریفی نیا گفت که قرار است فیلمی را بازی کند که در آن چهار زن دارد!

محمدرضا شریفی نیا از علاقه اش به فیلم دنیا گفت و عنوان کرد که یکی از بهترین فیلم های ایران است.

محمدرضا شریفی نیا در جواب سوال «عاشق شدی؟» بعد از شوخی های زیاد با مهران مدیری گفت که بله عاشق شده است و زندگی بدون دلبستگی معنا ندارد.

محمدرضا شریفی نیا در دورهمی 22 آذر 96,محمدرضا شریفی نیا در دورهمی 96,دورهمی محمدرضا شریفی نیا 96,محمدرضا شریفی نیا دورهمی 96

محمدرضا شریفی نیا در مورد شایعه ازدواجش با رز رضوی توضیح داد که، چند سال پیش تعدادی از بازیگران به سفر مکه رفتند، در آن سفر در جده، همه خانم های زیر ۴۰ سال باید یک محرم داشتنه باشند و در آنجا فقط به خاطر قانون آنجا، رز رضوی را محرم محمدرضا شریفی نیا کرده بودند که بتوانند در مکه حضور یابد. مثلا محرم حسام نواب صفوی، فریبا کوثری بود. محرم الهام حمیدی، آقای پورنگ بود و … . و بعد از این اتفاق، اخبار زیادی در مورد ازدواج محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی منتشر شد و حتی عنوان شد که برای ماه عسل به مکه رفته اند!

محمدرضا شریفی نیا در مورد حضور مافیا در سینما گفت که این چنین چیزهایی در فیلم ها وجود ندارد و دلیل انتخاب بازیگرهایی که انجام داده است فقط به حاطر توانایی ها و اخلاق آن ها بوده است.

محمدرضا شریفی نیا در مورد موضوع سیاست گفت که صحبت در مورد سیاست طولانی است.

محمدرضا شریفی نیا در جواب این سوال مهران مدیری که احساس خوشبختی می کنی؟ گفت که از انجام تمام کارهایی که انجام می دهد لذت می برد و به همین دلیل حس می کند که خوشبخت است اما برخی ناملایماتی که پیش می آید خوشبختی اش را به هم می ریزد.

محمدرضا شریفی نیا گفت که تا به حال در زندگی سیگار نکشیده است، مشروب نخورده است و هیچ چیز مخربی مصرف نکرده است.

محمدرضا شریفی نیا به تمام کسانی که قصد دارند به حرفه بازیگری وارد شوند گفت که با آمادگی کامل وارد این عرصه شوند.

محمدرضا شریفی نیا به موزه دورهمی یک خودنویس که برای او بسیار ارزشمند است اهدا کرد.

صحبت های محمدرضا شریفی نیا در دورهمی ۹۶

منبع: وهاران

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of