عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار

عکس , فرهنگ و هنر ۱۴ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار

یکی از سوپراستارهای ایران محمدرضا گلزار است. این بازیگر با اخلاق و جوان ایرانی به خاطر نقش آفرینی هایی که دارد مورد توجه طرفدارنش قرار گرفته است به طوری که مدل مو محمدرضا گلزار و مدل لباس محمدرضا گلزار و کلا استایل محمدرضا گلزار مورد توجه خیل طرفداران او است و به شدت او را دنبال می کنند. به تازگی محمدرضا امامی مدل ایرانی عکسهایی را در فضای مجازی منتشر کرده است که نشان از شباهت محمدرضا گلزار و محمدرضا امامی دارند. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما عکس های شباهت محمرضا گلزار و محمدرضا امامی را گردآوری کرده ایم.

شباهت عجیب یک مدل ایرانی به محمدرضا گلزار

محمدرضا امامی جوانی که مدلینگ است و به تازگی هم به جمع بازیگران پیوسته است علاقه زیادی به محمدرضا گلزار دارد و در پیج اینستاگرامی خود ژست های محمدرضا گلزار را که در عکسهایش مشخص است را تقلید کرده است وی به تازگی پستی در رابطه با نقش جدیدش منتشر کرده است و پیش از این نیز در فیلم کوتاه خانم سوپر مدل و آقای دموکراسی که ویدیو فیلم در سایت آپارات قرار داد نقش آفرینی کرده است.

محمدرضا امامی مدل و بازیگر ایرانی که شباهت بسیار زیادی به محمدرضا گلزار سوپراستار ایرانی دارد، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از پروژه جدید سینمایی اش خبر داد.

محمدرضا امامی که این روزها بخاطر شباهت عجیب به محمدرضا گلزار بسیار مورد توجه قرار گرفته است عکس های فراوانی از ژست های مختلف او با عنوان بدل گلزار در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه چند مورد از آنها را میبینید.

عکس های محمدرضا گلزار و بدل ایرانی اش

عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار عکس های محمدرضا امامی مدلینگ ایرانی و بدل محمدرضا گلزار

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of