میلاد کی مرام خطاب به نوید محمدزاده : عمو جون! قشنگ! یاد بگیر اندازه حرفات قد بکشی!

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

میلاد کی مرام خطاب به نوید محمدزاده : عمو جون! قشنگ! یاد بگیر اندازه حرفات قد بکشی!

نوید محمدزاده بعد از اینکه سیمرغ بازیگر مکمل مرد در جشنواره فجر ۹۵ را دریافت کرد سخنانی را عنوان کرد که خشم عده ای سینماگران را برانگیخت. یکی از بازیگرانی که صحبت های تندی خطاب به نوید محمدزاده عنوان کرده، میلاد کی مرام است.حرف های میلاد کی مرام به نوید محمدزاده بسیار توهین آمیز است و در شأن یک هنرمند نیست! پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر را عنوان می کند.

میلاد کی مرام در اینستاگرام نوشت:

تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ✨
عزت خوبه خدا بده سلطان محمود خَر کیه؟!!
پ ن:امیر آقایى،هادى حجازى فر،حامد بهداد،فرشاد محمدى،مسعود سلامى،محسن نصرالهى ،محسن دارسنج محمد حسین مهدویان،منیره قیدى ،زهرا داوود نژاد و خیلى دیگه از دوستان…البته آقاى جیرانى که دیگه واسش مهم نیست☺بخوام بگم باید تا صبح بگم???
شما عزت و از خدا گرفتین ،وقتى تو سالن اسمتون میاد همه دست میزنن و حالشون خوبه از این که شما هارو دارن تو سینما.،این یعنى عزت.✨
پ ن ٢:با احترام به همه ى عزیزان و همکاران محترم که جایزه گرفتن.انشاالله مبارکشون باشه☺✨
پ ن٣:عمو جون ،قشنگ،کارى به دیوار نداشته باش شما،یاد بگیر اندازه حرفات قد بکشى،دوما با دیوار کار نداشته باش شما ،ببین باد از کدوم ور میاد خودت و رها کن،شُل بگیر دنیارو.سوما شما یک تغییر رشته هم میتونى بدى برى تو مسابقات موج سوارى شرکت کنى.،بى شک یکى از بهترین ها میشى.
پ ن ۴:اینو نمیگم اگه لازم شد در پست هاى بعدى میگم.ولى در رابطه با رسانه هایى که روزى به حقانیت ،حق خورده شده ى عزیزى و گرفتن و خوب بودن، حالا که دوباره دارن حق خورده شده ى کس دیگریو میگیرن شدن شیطان و شیطانى میکنن.
یا رب مباد آن که گدا معتبر شود
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود

صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس

میلاد کی مرام خطاب به نوید محمدزاده : عمو جون! قشنگ! یاد بگیر اندازه حرفات قد بکشی!

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of