صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر ۹۵ + بیوگرافی و عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر ۹۵ + بیوگرافی و عکس

میلاد کی مرام در جشنواره فجر ۹۵ حضور یافت اما موفق به دریافت سیمرغ نشد، از آنجا همه به نامزدها و برنده های جشنواره فجر ۹۵ معترض بودند و به این موضوع کنایه های زیادی زدند، میلاد کی مرام نیز به این ماجرا واکنش بسیار تندی نشان داد. پورتال وهاران در این مقاله پست تند و شدید میلاد کی مرام به همراه بیوگرافی میلاد کی مرام و عکس های میلاد کی مرام را برای شما عزیزان منتشر می کند.

پست تند میلاد کی مرام بعد از اختتامیه فجر

میلاد کی مرام در اینستاگرام نوشت:

تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ✨
عزت خوبه خدا بده سلطان محمود خَر کیه؟!!
پ ن:امیر آقایى،هادى حجازى فر،حامد بهداد،فرشاد محمدى،مسعود سلامى،محسن نصرالهى ،محسن دارسنج محمد حسین مهدویان،منیره قیدى ،زهرا داوود نژاد و خیلى دیگه از دوستان…البته آقاى جیرانى که دیگه واسش مهم نیست☺بخوام بگم باید تا صبح بگم???
شما عزت و از خدا گرفتین ،وقتى تو سالن اسمتون میاد همه دست میزنن و حالشون خوبه از این که شما هارو دارن تو سینما.،این یعنى عزت.✨
پ ن ٢:با احترام به همه ى عزیزان و همکاران محترم که جایزه گرفتن.انشاالله مبارکشون باشه☺✨
پ ن٣:عمو جون ،قشنگ،کارى به دیوار نداشته باش شما،یاد بگیر اندازه حرفات قد بکشى،دوما با دیوار کار نداشته باش شما ،ببین باد از کدوم ور میاد خودت و رها کن،شُل بگیر دنیارو.سوما شما یک تغییر رشته هم میتونى بدى برى تو مسابقات موج سوارى شرکت کنى.،بى شک یکى از بهترین ها میشى.
پ ن ۴:اینو نمیگم اگه لازم شد در پست هاى بعدى میگم.ولى در رابطه با رسانه هایى که روزى به حقانیت ،حق خورده شده ى عزیزى و گرفتن و خوب بودن، حالا که دوباره دارن حق خورده شده ى کس دیگریو میگیرن شدن شیطان و شیطانى میکنن.
یا رب مباد آن که گدا معتبر شود
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود

صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس

بیوگرافی میلاد کی مرام

میلاد کی مرام بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ در بندر انزلی است.

زندگینامه میلاد کی مرام

میلاد کی مرام در تاریخ: ۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ در بندر انزلی متولد شد. او دارای فوق دیپلم الکترونیک است. او از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته خودش او از شاگردان اول کلاس مسعود کیمیایی است.. وی عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفدار سرسخت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی می‌باشد.. او سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگ‌تر دارد.

فیلم های میلاد کی مرام

ملی و راه‌های نرفته‌اش (۱۳۹۵)
آبنبات چوبی (۱۳۹۴)
امکان مینا (۱۳۹۴)
غیرمجاز (۱۳۹۴)
صفر (۱۳۹۳)
مستانه (۱۳۹۳)
هاری (۱۳۹۳)
برف (۱۳۹۲)
خط ویژه (۱۳۹۲)
روزگاری عشق و خیانت (۱۳۹۲)
متروپل (۱۳۹۲)
ملکه (۱۳۹۰)
کوچه ملی (۱۳۸۹)

سریال های میلاد کی مرام

خواستگاران (مجموعه تلویزیونی)
شب هزار و یکم (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۸۷، علی بهادر)
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
نابرده رنج
بچه‌های نسبتاً بد (سیروس مقدم)
ژنرال (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۲)
سیب ترش (فیلم تلویزیونی)
چرخ فلک (اپیزود کامران)

تله فیلم های میلاد کی مرام

حول حالنا
شاه کلید

جوایز میلاد کی مرام

سال جایزه رده اثر نتیجه
١٣٩١ دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت بهترین بازیگر مرد ملکه برنده
١٣٩٢ سی و دومین جشنواره فیلم فجر بهترین بازیگر نقش مکمل مرد خط ویژه برنده
١٣٩٣ شانزدهمین جشن خانه سینما بهترین بازیگر مرد ملکه برنده

دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «خط ویژه» که به بیمارستان محک تقدیم شد.
همچنین دارندهٔ جایزهٔ ۳ سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران از جشن خانهٔ سینما در سال ۱۳۹۳ که هیچوقت در سینمای ایران تکرار نشده.. (خاص‌ترین جایزهٔ خانه سینما).

عکس های میلاد کی مرام

صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس

صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس صحبت های تند و تیز میلاد کی مرام بعد از اختتامیه جشنواره فجر 95 + بیوگرافی و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of