مدل مو مردانه ۲۰۱۷ بنا به اعلام مجله مد و زیبایی fashionbeans

دنیای مد , کریسمس ۰۹ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مدل مو مردانه ۲۰۱۷ بنا به اعلام مجله مد و زیبایی fashionbeans

در این مطلب از پورتال وهاران به کریسمس ۲۰۱۷ پرداخته ایم و به جشن کریسمس ۲۰۱۷ . کریسمس برابر است با شروع سال جدید میلادی و معمولا هم با مدل های مختلف در زمینه مدل لباس، مدل مو، و… همراه است. ما در این مطلب مدل جدید مو مردانه ۲۰۱۷ را مورد بررسی قرار داده ایم که بر اساس نظر آرایشگران برتر در انگلیس است.

انواع مدل موی مردانه و پسرانه ۲۰۱۷

مجله مد و زیبایی fashionbeans پس از مصاحبه هایی که با معروفترین آرایشگران لندن داشته این مدل های موی مردانه را به عنوان مد های سال
۲۰۱۷ میلادی برگزیده:

پر نگه داشتن بالای موها

مدل مو مردانه 2017 بنا به اعلام مجله مد و زیبایی fashionbeans

در سال ۲۰۱۶ این مدل مو را با نام خامه ای می شناختیم یعنی یک فرد دورموها را خالی می کرد و بالای موها را کمی بلندتر می گذاشت.

در سال ۲۰۱۷ بالای موها کمی بلندتر خواهد بود و می توانید مطابق میل خود موها را به یکی از دو سمت، بالا و یا روی پیشانی حالت دهید.

از آرایشگر خود بخواهید موهای دو سمت سر و پشت آن را کوتاه کند و تنها بالای موها را بلند نگه دارد. مسلما برای چنین مدل مویی باید ابتدا اجازه دهید موهای بالای سر تا اندازه مناسبی بلند شود.

موهای بلند فرق باز و رو به عقب

مدل مو مردانه 2017 بنا به اعلام مجله مد و زیبایی fashionbeans

امسال خواهیم دید که موهای بلند بین مردان محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد. شاید دلیلش تمایل نشان دادن مدل ها به موهای بلند باشد و یا دیده شدن بازیگران محبوب در فیلم ها با چنین موهایی. اما دلیل هرچه باشد سال ۲۰۱۷ موهای بلند تا شانه از مدل موهایی می شود که زیاد خواهید دید.

داشتن موهایی بلند آن هم تا شانه برای یک مرد به مدتی از خود گذشتگی و مراقبت نیاز دارد. پس اگر خواستید به سمت چنین مدل مویی بروید ابتدا خود را آماده کنید.

فرق باز و رو به عقب

مدل مو مردانه 2017 بنا به اعلام مجله مد و زیبایی fashionbeans

این مدل مو در واقع یکی از آن مدل های قدیمی است که در سال ۲۰۱۷ دوباره مد خواهد شد. باز هم موهای بلند یکی از نقش های اصلی است. شاید سال گذشته کمتر کسی را می دیدید که فرق باز کند. برای این مدل مو باز هم مجبورید موها و مخصوصا قسمت بالای سر را بلند کنید. سپس اطراف و پشت مو را به صورت لایه ای باید کوتاه کرد تا چنین حالتی پیدا کند.

رنگ کردن بالای مو

مدل سال ۲۰۱۷ ممکن است استفاده از رنگ های پاستیلی و برجسته برای آقایان تبدیل به چیزی معمولی شود. همین حالا هم می توانید خیلی از ستاره ها و افراد مشهور را ببینید که قسمت بالای سر خود را رنگ کرده اند. اما علاوه بر رنگ کردن این قسمت پاستیلی بودن رنگ را نیز باید به این مد جدید اضافه کنید. مسلما این مد چیزی نیست که هر کسی بتواند مورد استفاده قرار دهد، مثلا فرض کنید با این وضعیت به مدرسه یا دانشگاه بروید یا بدتر به اداره بروید!

شما مختارید هر کاری دوست دارید با موهای خود بکنید اما اگر تصمیم دارید یکی از مدهای سال ۲۰۱۷ را مورد استفاده قرار دهید سعی کنید چیزی انتخاب کنید که باعث نشود کارتان را از دست بدهید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of