ماجرای گفتگوی نماینده مجلس با مسیح علی نژاد و واکنش کیهان

اخبار ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ماجرای گفتگوی نماینده مجلس با مسیح علی نژاد و واکنش کیهان

به تازگی قاسم ساعدی نماینده مجلس دهم با مسیح علی نژاد خبرنگار شبکه ضدایرانی من و تو گفتگویی انجام داده است که روزنامه کیهان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر مصاحبه قاسم ساعدی با مسیح علی نژاد را منتشر می کند.

چالش نماینده اصولگرا با «من و تو» و «کیهان»

گفت‌وگوی قاسم ساعدی با معصومه علی‌نژاد که خود را با نام مسیح علی‌نژاد معرفی می‌کند پریروز از تلویزیون بدنام «من و تو» با موضوع ریزگردها به نمایش در آمد!

کیهان امید دارد که نماینده دشت آزادگان از هویت علی نژاد و تلویزیون مصاحبه‌کننده، بی‌اطلاع بوده است. اما اگر ساعدی می‌دانسته با چه کسی و با کدام شبکه در حال گفت‌وگوست باید بابت به رسمیت شناختن تلویزیونی که با شبکه ده رژیم صهیونیستی قرارداد همکاری دارد و در نقش تریبون منحرفان اخلاقی و بهاییان ظاهر شده است، پاسخ گوید و از مردم و بخصوص مردم خوزستان عذرخواهی کند!

اگرچه بی‌اطلاع بودن وی نیز او را از عذرخواهی معاف نمی‌کند.گفتنی است یکی از شگرد‌های خبرنگاران اصلاح‌طلب فراری برای انجام گفت‌وگو با نمایندگان و مسئولان داخلی،معرفی نکردن کامل خود و رسانه‌ای است که به پادویی در آن مشغول هستند.

قاسم ساعدی از نمایندگان اصولگرای مجلس دهم است.

ماجرای گفتگوی نماینده مجلس با مسیح علی نژاد و واکنش کیهان

بیوگرافی قاسم ساعدی

قاسم ساعدی نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ دشت آزادگان و هویزه در دورهٔ دهم مجلس شورای اسلامی است. وی توانست از مجموع ۶۸٬۰۵۳ رای با کسب ۲۰٬۶۴۳ رای معادل ۳۰٫۳۳٪ درصد کل آرا به مجلس راه پیداکند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of