عکس برهنه و متن شرم آور متین دو حنجره بعد از ترور سعید کریمیان + عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس برهنه و متن شرم آور متین دو حنجره بعد از ترور سعید کریمیان + عکس

متین دو حنجره خواننده ایرانی مقیم خارج کشور است که بعد از قتل سعید کریمیان در اینستاگرام پستی را منتشر کرد که واکنش های زیادی را در پی داشت. متین دو حنجره در اینستاگرام و در پستی که در همین مورد منتشر کرده بود، عکس برهنه و سانسور شده ای از خود به همراه متن تند و خشنی علیه سعید کریمیان ارسال کرده بود. یکی از برنامه های داخلی ایران به این پست متین دو حنجره مورد سعید کریمیان واکنش نشان داد که متین دو حنجره رور بعد به آن برنامه ایران هم واکنش نشان داد! پورتال وهاران در این مقاله عکس برهنه متین دو حنجره به همراه متن و واکنش متین دو حنجره به قتل سعید کریمیان را برای شما عزیزان منتشر می کند. همچنین در پایان این مقاله می توانید بیوگرافی متین دو حنجره (بیوگرافی محمد مهدی معارفی) را مشاهده و مطالعه نمایید.

عکس برهنه و متن شرم آور متین دو حنجره بعد از ترور سعید کریمیان + عکس

 

عکس برهنه و متن شرم آور متین دو حنجره بعد از ترور سعید کریمیان + عکس

زندگینامه متین دو حنجره

محمد مهدی معارفی ملقب به متین دو حنجره متولد ۱۳ شهریور سال ۱۳۶۶ در شهر کرج به دنیا آمد و دوران کودکی او با سختی های فراوان در یکی از محله های پایین شهر سپری شد. وی از اول به موسیقی علاقه بسیار شدیدی داشت و به دلیل مشکلات مالی فراوان حتی قادر به تهیه یک گیتار هم نبود. تا اینکه مادرش در حالیکه مخالف فعالیت متین در این کار بود ، درسن شانزده سالگی ، ساز مورد علاقه اش را برای او خرید و او پس از مدتی وارد کلاسهای آموزش گیتار شد .

متین به دلیل استعداد بالا و همچنین ضربات روحی و احساسی فراوانی که بر او وارد شده بود در کار موسیقی و گیتار تبهر زیادی نشان داد و از جلسات چهارم و پنچم کلاس گیتار شروع به شعر و ملودی گفتن کرد.

اوایل کار متین یک حنجره داشت یعنی همان صدای نازکی که شما در کارهایش از او میشنوید ولی با نکته سنجی استادش به نام هومن قاضی متوجه شد که میتواند بر روی صدای بمش کارکند تا صدای نازکش جذابیت بیشتری داشته باشد و اینکه به مرور زمان متین متوجه شد که صدای بمش با صدای نازکش زمین تا آسمان فرق میکند و به این ترتیب در حال حاضراو را به عنوان متین دو حنجره میشناسند.

به گفته خود متین ، دو حنجره ی او دو شخصیت کاملا احساسی هستند که شخصیت اول (صدای بم) او انسان کاملا خشن و افسار گسیخته است ولی در مقابل او شخصیت دوم(صدای نازک) کاملا احساساتی و همیشه از عواطف میگوید. او از۵ سال پیش وارد عرصه موسیقی شد وکارش را با نوازندگی گیتار شروع کرد.

اولین آلبومش ، آلبوم رسمی او به عنوان طناب دار یا EM میباشد که وی تلاش زیادی جهت گرفتن مجوز برای آلبوم EM کرد ولی موفق به گرفتن مجوز نشد.

او دارای دو صدای متفاوت است که یک صدا به صورت بم و صدای دیگر نازک میباشد که عده زیادی وجود یک خواننده با دو صدای متفاوت را غیر ممکن میدانستند و همه فکر میکردند او در ترانه هایش از صدای خواننده دیگری هم استفاده میکند و به عبارت دیگرمتین به همراه خواننده دیگری میخواند.

به گفته متین صدایش کاملا متعلق به خودش بوده و در صدای او هیچگونه دستکاری و تغییری توسط کامپیوتر ایجاد نشده است و برای اثبات آن چندین ترانه به صورت زنده در مصاحبه های مختلف انجام داده است که این واقعیت را اثبات میکند.

متین وارد سبکی شد که تا به حال به فکر کسی نرسیده بود و به گفته خودش به سبکی روی اورد که تا به حال کسی به آن سبک کار نکرده بود و در کشور ما سبکی نو و تازه بود.سبک ترانه های او به راک شرقی معروف است.

او برای تنظیم اهنگهایش، تعدادی از ملودیهای خود را در بعضی از استدیوها میخواند که این کار او باعث لو رفتن تعدادی از ملودیها و کارهایش شد که وی در آلبوم بعدی خود به نام سربداران ترانه ی دزدا را خواند و آن را تقدیم کرد به تمامی سارقان ترانه های او و ترانه های دیگر خوانندگان.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of