حمله مسیح علی نژاد به آزاده نامداری + فیلم

اخبار , دانلود , فرهنگ و هنر ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

حمله مسیح علی نژاد به آزاده نامداری + فیلم

همانظور که می دانید ماجرای آزاده نامداری در سوئیس و حجاب او چند روزی است به یکی از اخبار داغ در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی شده است.

این اقدام آزاده نامداری واکنش تند همه مردم را در پی داشته است. چرا که آزاده نامداری در اکثر مصاحبه هایی که انجام داده است در مورد حجاب و چادرش سخن گفته است. اما بعد از انتشار عکس های بی حجابش در سوئیس، گویی همه اعتقادات و باورهایش در مورد حجاب را زیر سوال برد.

برخی از هنرمندان به دفاع از آزاده نامداری پرداخته اند و برخی نیز مانند مردم این اقدام آزاده نامداری را بسیار ناپسند قلمداد کرده اند.

ماجرای آزاده نامداری در سوئیس نه تنها در ایران بلکه در جهان و شبکه ها و رسانه های خارجی هم بازتاب داشته است و همه عکس های بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس تا چند روز تیتر اول روزنامه های خارجی بود.

یکی از خبرنگاران ایرانی مقیم آمریکا به نام مسیح علی نژاد در یکی از برنامه هایش صحبت های تندی در مورد آزاده نامداری عنوان کرده است و تمام زندگی آزاده نامداری را ضد و نقیض تعبیر می کند.

اگر می خواهید فیلم واکنش مسیح علی نژاد به ماجرای آزاده نامداری را ببینید این مقاله وهاران را تا پایان دنبال نمایید چرا که فیلم مصاحبه مسیح علی نژاد در مورد حجاب آزاده نامداری را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

صحبت های مسیح علی نژاد در مورد حرکت آزاده نامداری در سوئیس

 

همچنین بخوانید:  عکس های مراسم سالگرد حبیب محبیان خواننده خرداد 96

 

حمله مسیح علی نژاد به آزاده نامداری + فیلم

 

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *