مریم معصومی در دورهمی ۶ خرداد ۹۶ + بیوگرافی و عکس های جدید

عکس , فرهنگ و هنر ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

مریم معصومی در دورهمی ۶ خرداد ۹۶ + بیوگرافی و عکس های جدید

مریم معصومی در دورهمی خرداد ۹۶ حضور می یابد. دورهمی شنبه ۶ خرداد ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی مریم معصومی ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های مریم معصومی در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه مریم معصومی در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی مریم معصومی و عکس های جدید مریم معصومی را مطالعه و مشاهده نمایید.

دورهمی مریم معصومی خرداد ۹۶

مهران مدیری در ابتدای ورود مریم معصومی به دورهمی، در مورد تحصیلاتش از او پرسید و گفت شما که لیسانس علوم سیاسی و فوق لیسانس روابط عمومی دارید چطور شد بازیگر شدید؟ مریم معصومی در پاسخ گفت خیلی به علوم سیاسی علاقه دارد و یکی از هدفهایش از خواندن علوم سیاسی این است که دوست دارد رئیس جمهور شود. مهران مدیری از او پرسید اگر رئیس جمهور شوید چکار می کنید؟ او گفت کارهای زیادی برای خانم ها انجام می دهد چرا که احساس می کند نسبت به زنان ظلم شده است.

مریم معصومی در ادامه گفت که هشت سال پیش وارد بازیگری شده است.

خانواده مریم معصومی در ابتداری ورود او به بازیگری با کار او مخالف بودند اما با پیشرفتش در کار بازیگری، دیگر با او مخالفت نکردند و الان با کار او موافق هستند.

مریم معصومی در مورد سنش گفت، همه جا گفته اند که او متولد اصفهان است اما در واقع متولد تهران است و متولد اسفند سال ۶۵ است و الان ۳۰ ساله است.

مریم معصومی عنوان کرد که برای کار بازیگری در کلاس های استاد سمندریان شرکت کرده است و دوره بازیگری را گذرانده است. تا اینکه در سال ۹۰ با سریال سه دنگ سه دنگ کار حرفه ای بازیگری اش را شروع کرد و با همان سریال بود که شناخته شد.

مریم معصومی گفت علاوه بر بازیگری، کار عکاسی و موسیقی و پیانو را به صورت حرفه ای دنبال می کند.

مریم معصومی عنوان کرد به نقش های منفی علاقه دارد و دوست دارد نقش های منفی را بازی کند و دلیل این علاقه اش را “منفی بودن در خانواده” عنوان کرد. (با شوخی و خنده)

مریم معصومی در مورد شخصیتش گفت که کلا اسفندی ها مهربان و باوفا و خشن و … هستند. او گفت زمان هایی که عصبانی می شود خیلی بداخلاق می شود.

مریم معصومی در پاسخ به این سوال مهران مدیری که “عاشق شدی؟”گفت بله حدود سه سال است که عاشق شده است و کسی را دوست دارد.

مریم معصومی عنوان کرد که همه کسانی که به این برنامه آمده اند در مورد این سوال (عاشق شدی؟) راست نگفته اند و گفت که بین عاشق شدن و دوست داشتن تفاوت زیادی هست.

مریم معصومی در مورد جایزه اش در جشن حافظ گفت و یادی از علی معلم کردند. (با بغض)

مریم معصومی عنوان کرد که چند ماه است که سفیر سندروم داون است.

مریم معصومی در مورد سندروم داون عنوان کرد که کسانی که این مشکل را دارند، یک کروموزوم اضافی دارند. او گفت یک انسان عادی ۴۶ کروموزوم دارند اما کسانی که به سندروم داون مبتلا هستند ۴۷ کروموزم دارند.

مریم معصومی در پاسخ به این سوال مهران مدیری که “چرا ازدواج نمی کنید؟” گفت، ازدواج مقوله ای پیچیده ای است. مریم معصومی عنوان کرد که یکی از دلایلی که ازدواج نمی کند وجود خواستگاران زیادی است که دارد!!! مریم معصومی گفت نمی تواند از بین این همه خواستگار کسی را انتخاب کند!!! ولی گفت که به زودی ممکن است ازدواج کند.

مریم معصومی در مورد مادر شدن گفت، اگر ازدواج کند و مادر شود بیشتر از کار بازیگری، به همسر و فرزندش رسیدگی می کند و بیشتر وقتش را به همسر و فرزندش می گذراند و با این موضوع که فرزندش را به پرستار بسپارد به شدت مخالف است.

مریم معصومی گفت که به شدت مهربان و دلسوز است. و با کسی که به او بدی می کند رفتار بدی نمی کند و تا سه بار به کسانی که به او بدی می کنند مهلت می دهد، بعد از سه بار اگر آن فرد همچنان رفتار بدی با او داشته باشد، آن زمان برخورد به شدت بدی با آن فرد می کند.

مریم معصومی در مورد شایعه ای که برای او ساختند گفت، مدتی پیش شایعه اینکه او دختر مرجانه گلچین است در فضای مجازی منتشر شد که او این شایعه را تکذیب کرد.

مریم معصومی گفت در خانه دست به سیاه و سفید نمی زند! اما اگر تنها باشد خودش غذا درست می کند. بهترین غذایی که درست می کند، پاستای فتوچینی با سس مخصوص است. او گفت به غذاهای ایرانی مانند قورمه سبزی و فسنجان علاقه ندارد و اصلا نمی تواند این غذاها را درست کند.

مریم معصومی در مورد شفل بازیگری گفت، شغل بازیگری آن طور که مردم از دور می بینید نیست و خیلی سخت و دشوار است و از مردم خواست بازیگران را قضاوت نکنند.

مریم معصومی در مورد جراحی زیبایی گفت، به شدت مخالف عمل زیبایی است و تا به حال عمل زیبایی انجام نداده است.

مهران مدیری به اشاره به این صحبت مریم معصومی که عنوان کرد بازیگری کار دشواری است، کنایه ای هم عنوان کرد. چندی پیش یکی از روحانیون گفته بود که کار روحانیت از کار معدنگارانی که کشته شدند سخت تر است، مهران مدیری به این موضوع کنایه ای انداخت و گفت کار بازیگری از کار معدن کاران هم سخت تر است!

مریم معصومی در پاسخ به این سوال مهران مدیری که “احساس خوشبختی می کنی عمیقا؟” گفت، بله خیلی احساس خوشخبتی می کند و همیشه خوشبختی را برای خودش می سازد و سلامت و امنیت زندگی اش را نیز خوشبختی خواند.

مریم معصومی گفت که قبلا فکر می کرده است که در سن ۳۱ سالگی می میرد اما الان فکر می کند که در سن ۶۸ سالگی می میرد!

مریم معصومی عنوان کرد که برنامه دورهمی اولین مصاحبه زنده او بوده است.

مریم معصومی یک دست خط از بچه های سندروم داون را به موزه دورهمی اهدا کرد.

مریم معصومی در اینستاگرام نوشت:

همراهانِ عزیزم افتخاریست
امشب در اولین شب از ماهِ مبارکِ رمضان میهمان خانه هایِ شما هستم با برنامه جذاب ” دورهمی” از شبکه نسیم ،ساعت ٢٣
این اولین گفت و گویِ تصویریِ من با شما عزیزان است.
امیدوارم حضورِ مرا پذیرا باشید.
(برنامه در ایام نوروز ضبط شده است)
عکس: مهسا طیب طاهر
تکرارها:
٣بامداد ، ٧صبح ، ١١ظهر و١٧ عصر روزِ بعد
طراح لباس: چهرک نریمانی

مریم معصومی در دورهمی 6 خرداد 96 + بیوگرافی و عکس های جدید

زندگینامه مریم مهصومی

نام و نام خانوادگی: مریم معصومی متولد تهران
تاریخ تولد: اسفند ماه ۱۳۶۵
محل تولد: اصفهان
تحصیلات: لیسانس علوم سیاسی، فارغ التحصیل دوره های عکاسی حرفه ای، فارغ التحصیل دوره های بازیگری و کارگردانی استاد سمندریان و فارغ التحصیل دوره های فیلمنامه نویسی

سریال های مریم معصومی

سریال فاصله ها ( حسین سهیلی زاده – ۱۳۸۹ )

سریال سه دونگ سه دونگ ( شاهد احمد لو – ۱۳۹۰)

سریال “پیدا و پنهان” ( آرش معیریان و شهرام شاه حسینی – ۱۳۹۲ )

سریال ۳۹ هفته ( مرتضی احمدی هرندی – ۱۳۹۳ )

سریال همه چیز آنجاست ( شهرام شاه حسینی – ۱۳۹۳ )

سریال “ماجراهای پریشان” (حسین قناعت – ۱۳۹۳ )

سریال مرز خوشبختی (حسین سهیلی زاده – ۱۳۹۵)

فیلم های مریم معصومی

تله فیلم «کادوی در به در» – یوسف تیموری

تله فیلم«رستوران بختیاری» به کارگردانی علیرضا اتفاقیان

سینمایی «اخلاقتو خوب کن» به کارگردانی مسعود اطیابی

تله فیلم “لبخند در مراسم ترحیم”به کارگردانی “حسین قناعت”

تله فیلم ” قصه سیمین” به کارگردانی رضا کمالی

فیلم «بی خوابی اسب ها» به کارگردانی شهرام اسد زاده

مصاحبه با مریم معصومی

متولد اسفندماه

متولد اسفند ۱۳۶۵ می‌‌باشم و افتخار می‌کنم که متولد اسفند هستم، بهترین زن سال! (با خنده) این را همه طالع بینی‌ها می‌گویند! خانم گلچین هم متولد اسفند هستند و به خاطر همین خیلی با هم خوب بودیم و همدیگر را درک می‌کردیم. ته تغاری ام. همیشه حرف من اول و آخر تصمیم‌ها بوده است. دارای لیسانس علوم سیاسی، فارغ‌التحصیل دوره‌های عکاسی حرفه ای، فارغ‌التحصیل دوره‌های بازیگری و کارگردانی استاد سمندریان و فارغ‌التحصیل دوره‌های فیلمنامه‌نویسی هستم. در حال حاضر مشغول یادگیری دوره‌های تدوین می‌باشم؛ اعتقاد دارم که یک بازیگر باید خیلی با سواد باشد و خام جلوی دوربین نرود. دوتا خواهر دارم که هر دو متاهل هستند. دوتا هم خواهرزاده دارم. دارای یک برادر متاهل و یک برادر مجرد هستم. با برادر بزرگ‌تر مجردم خیلی صمیمی هستیم و مشوق اصلی‌ من در کارهایم ایشان هستند. پدرم بازنشسته و مادرم خانه‌دار هستند. یک برادرم فارغ‌التحصیل برق، یک برادرم دیپلمه، یک خواهرم فارغ‌التحصیل حسابداری و خواهر دیگرم فارغ‌التحصیل دستیاری دندانپزشکی هستند.

علاقه به بازیگری

کلا هنر را خیلی دوست داشتم. البته حوصله نقاشی نداشتم، چون یک مقدار اعصابم ضعیف است! (با خنده) موسیقی را هنوز هم خیلی دوست دارم. عاشق ساز ویلون هستم. ولی فرصت یادگیری موسیقی هیچ وقت برایم مهیا نشده است. خیلی عاشق بازیگری بودم. از دوران دبیرستان من کارگردانی و بازیگری می‌کردم و اکنون اولین عشق زندگی‌ام بازیگری است.بعد از بازیگری عشق دوم من عکاسی است و برای این کار خیلی سفر می‌کنم.

ورود به عرصه بازیگری

سال ۸۸ فارغ‌التحصیل شدم و نشستم ۸ ماه شدید برای فوق لیسانس علوم سیاسی خواندم. مطمئن بودم که سراسری قبول می‌شوم و به همین خاطر اصلا در دانشگاه آزاد شرکت نکردم و الان پشیمان هستم! سراسری شبانه شهرستان قبول شدم. یک ترم ثبت‌نام کردم ولی بعد بازیگری را ترجیح دادم به این‌که دو روز بروم شهرستان و برگردم. انصراف دادم و فوق لیسانس روی هوا ماند! اولین بار در سال ۸۸ بدون هیچ دوره و کلاسی در تله فیلم «کادوی در به در» یوسف تیموری ۴، ۵ سکانس بازی کردم.از زمانی که اولین کارم پخش شد دیگر خانواده‌ام مشکلی با کارم نداشتند. بعد از آن در کلاس‌های استاد سمندریان ثبت‌نام کردم. در آن مدت کار نکردم و صبر کردم دوره‌هایم تمام شود تا پخته جلوی دوربین بروم. بعد از آن دوره‌های عکاسی‌ام را شروع کردم.

مادر مریم معصومی: مخالف بودیم

خانه دار هستم. دو خواهر و یک برادر مریم ازدواج کردند و فقط مریم و برادر بزرگترش مجرد هستند و با ما زندگی می‌کنند. مریم از بچگی در همه زمینه‌ها مثل نقاشی، موسیقی و… خیلی با استعداد بود. ولی هیچ وقت دوست نداشتم مریم به سمت هنر و بازیگری برود. مریم می‌خواست بازیگری – کارگردانی بخواند ولی من به شدت مخالف بودم و می‌گفتم یا باید دکتر بشوی یا مهندس که باعث رنجش مریم می‌شد. وقتی که وارد دبیرستان شد رفتم رشته ریاضی ثبت نامش کردم ولی وقتی که فهمید من رشته ریاضی ثبت‌نامش کردم خیلی ناراحت شد و گفت من ریاضی دوست ندارم و می‌خواهم علوم انسانی بخوانم.با توجه به این‌که مرغ مریم خانم یه پا داره! رشته‌اش را عوض کرد. من و پدرش موافقت کردیم که رشته انسانی بخواند به این شرط ‌که هر رشته‌ای می‌خواند دکترایش را بگیرد. همیشه معلم‌هایش دوستش داشتند و می‌گفتند که خیلی با استعداد، متواضع و با گذشت و خونگرم است. همیشه نمره‌هایش خوب بود و حتی معدل پیش دانشگاهی‌اش ۶۰/۱۹ شد! در دانشگاه هم نمراتش بالا بود و خیلی زود درس‌هایش را پاس کرد و درسش تمام شد. بعد از لیسانس هم وارد بازیگری شد. من و پدرش اول مخالف بودیم. چون همیشه یک هاله‌ای دور سینما وجود دارد و به آدم استرس می‌دهد. اولین باری که مریم رفت جلوی دوربین ما اصلا اطلاع نداشتیم و خانم یک روز آمد و گفت رفتم فیلم بازی کردم! اولین باری که تصویرش را در تلویزیون دیدیم از آن سختی‌ها دست برداشتیم و دیدیم که توانایی‌اش را دارد. من همیشه سعی کردم دخترم را طوری تربیت کنم که یک خانم کامل باشد برای جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنم و فکر می‌کنم تلاشم جواب داده است، چون اطرافیان این را به من می‌گویند.

تلویزیون بهتر است

کار در تلویزیون، سینما و تئاتر را دوست دارم، ولی اول تلویزیون و بعد به سینما و تئاتر علاقه‌مندم. به نظرم تلویزیون شروع خوبی است.

الگوهای ایرانی

الگوی‌های بازیگری خارجی را انتخاب نمی‌کنم، چون اعتقاد دارم در کشور خودمان اساتید بزرگی چون آقای انتظامی، آقای نصیریان، آقای پرستویی و… داریم که نیازی نیست از بازیگران خارجی الگوبرداری کنیم. ضمن این‌که شرایط بازی در کشور ما با کشورهای دیگر تفاوت دارد. بازی امین حیایی و باران کوثری را خیلی دوست دارم. آرزو دارم که با کارگردان‌های صاحب‌نام کار کنم.

فیلم با تخمه آفتابگردان!

خیلی فیلم می‌بینم و اهل سینما و تئاتر رفتن هستم و موقع فیلمبرداری هم اگر وقت کوچکی پیدا می‌کردم سریع می‌رفتم سینما. یکی از تفریحات مهم من فیلم دیدن به همراه یک کاسه بزرگ از تخمه آفتابگردان است! وبعد هم تجزیه و تحلیل آن فیلم.

اهل کار خونه نیستم

اصلا اهل آشپزی و کار خونه نیستم. در خانه دست به سیاه و سفید نمی‌زنم! خیلی کم پیش آمده که ظرف بشورم، مگر این‌که مجبور شوم! اما امان از روزی که آشپزی کنم! با این که تجربه ندارم اما دست پختم عالیه!

زندگی من در چهار کلمه!

به شدت ورزش می‌کنم. ورزش اصلی من شنا و بدن سازی است. زندگی من در چهار کلمه خلاصه می‌شود: بازیگری، ورزش، عکاسی و خواب!

جدیدترین عکس های مریم معصومی با مدل موی بافته شده اسفند 95 جدیدترین عکس های مریم معصومی با مدل موی بافته شده اسفند 95

فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95فیلم و عکس های جشن تولد مریم معصومی اسفند 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of