مریم کاویانی در دورهمی ۱۶ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی

فرهنگ و هنر ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

مریم کاویانی در دورهمی ۱۶ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی

مریم کاویانی در دورهمی اردیبهشت ۹۶ حضور می یابد. دورهمی شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی مریم کاویانی ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های مریم کاویانی در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه مریم کاویانی در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی مریم کاویانی را مطالعه نمایید.

دورهمی مریم کاویانی اردیبهشت ۹۶

مریم کاویانی گفت که ۴۷ سال سن دارد و اهل اهواز است.

مریم کاویانی یک پسر به اسم علی دارد. علی پسر مریم کاویانی ۲۰ سال سن دارد.

مریم کاویانی در مورد همسرش چیزی نگفت فقط در پاسخ به این سوال مهران مدیری که “عاشق شدی؟” گفت عاشق همه چیز، اول عاشق عروسک هایش بعد عاشق پدر و مادرش بعد عاشق “یک عشق دنیوی” و بعد عاشق پسرش علی شده است.

او در پاسخ به این سوال مهران مدیری که “احساس خوشبختی داری عمیقا؟” گفت بله خیلی زیاد مخصوصا در دو سال اخیر.

مریم کاویانی به موزه دورهمی یک گلدان اهدا کرد که در آن گلدان نامه ای نوشته است که در آن برای همه مردم جهان آرزوی صلح و آرامش کرده است.

گزارش کامل تر حضور مریم کاویانی در دورهمی ۱۶ اردیبهشت

شامگاه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۶ برنامه دورهمی ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت .موضوع شب گذشته برنامه دورهمی اعتماد به نفس بود که مهران مدیری در ابتدای برنامه درباره این موضوع صحبت کرد. مریم کاویانی مهمان شب گذشته برنامه دورهمی بود.مریم کاویانی

بعد از سلام و احوالپرسی مهمان برنامه آقای مدیری از او پرسید شما واقعا مظلوم و محجوبی هستید ؟مریم کاویانی گفت:بله خیلی می شنوم که میگویند مظلوم و محجوبی که آقای مدیری ادامه داد اگر آن رویت بالا بیاید چه کار می کنید؟ مریم کاویانی گفت :هیچ کاری انجام نمی دهم، فقط تذکر میدهم.

در ادامه گفت و گو مجری برنامه دورهمی پرسید شغلتان تا چند سال پرستاری بوده است ؟مهمان برنامه مریم کاویانی گفت:سه سال .
ماجرای بازیگر شدن و اولین حقوق مریم کاویانی

مدیری ادامه داد چه شد که وارد بازیگری شدید؟ خانم کاویانی گفت:من خیلی پیشنهاد کار داشتم و همین ها باعث شد به بازیگری روی بیاورم .یکی از کارگردان های خوب کشورمان وقتی به بیمارستان ما آمدند به من پیشنهاد کاری را دادند و من در عمل انجام شده قرار گرفتم و بعد از دیدن عکسم پشت کاست فیلم که آقای نادر مقدس آن را قرار داده بودند بسیار شرمنده شدم .

مهران مدیری پرسید اولین حقوقتان چقدر بود؟ خانم کاویانی گفت:۲۰۰ هزار تومان ،اولین قرارداد من با آقای متولی بود که وقتی وارد اتاق ایشان شدم که درباره حقوق با یکدیگر صحبت کنیم به من گفتند بابت این سه شب کار چقدر باید به شما بدهم؟ چون من از قبل شنیده بودم که برای بازیگری خود بازیگر باید پول بدهد تا جلوی دوربین برود گفتم من پولی ندارم که به شما بدهم آقای متولی خندید و گفت ما باید به شما پول بدهیم در ادامه از خانم کاویانی درباره سنش پرسید که گفت من اکنون ۴۷ سال سن دارم

مهران مدیری ادامه داد شما جزو کسانی هستید که دیر وارد بازیگری شدید ولی خیلی زود پیشرفت کردید. طنز را بیشتر دوست دارید یا نقش جدی را ؟مریم کاویانی گفت :من نقش های طنز را بیشتر دوست دارم .

مهران مدیری ادامه داد شما وقتی دروغ می گوید ازچهره تان معلوم است ؟! مهمان برنامه گفت :بله مادرم هم به این موضوع اشاره دارند چون من وقتی دروغ میگویم دچار جنگ و دوگانگی در درونم می شوم و همین باعث می شود که وقتی دروغ می گویم لو بروم.

مهران مدیری ادامه داد متولد اهواز هستید ؟ چیزی هایی از جنگ به خاطر دارید؟ که خانم کاویانی گفت:ما در هفت تپه بین شوش و دزفول و اهواز زندگی می کردیم به یادم دارم که همیشه ساکمان برای رفتن آماده بود . دراین بخش گفتگو مهران مدیری پرسید عاشق شدید؟ مریم کاویانی گفت :بله خیلی زیاد، اول عاشق عروسکهایم شدم ،بعد پدر و مادرم ،بعد یک عشق دنیوی و بعد با عاشق پسرم . مهران مدیری گفت پسرتان چند ساله است؟ رابطه تان با او چگونه است؟ مریم کاویانی ادامه داد پسرم ۲۰ ساله است و او بهترین مشاور زندگی من است و یک هنرمند است و دانشجوی عمران.
بهترین روز زندگی مریم کاویانی در ۵ سال گذشته چه روزی بود؟

مهران مدیری ادامه داد بهترین روز زندگی تان در ۵ سال گذشته چه روزی بوده است ؟خانم کاویانی گفت :بهترین اتفاق زندگی کاری من کار کردن در فیلم ویلا من بود و اینکه با شما همکار شدم و درباره مشکلات اقتصادی که مهمترین دلیل کم کاری های ۵ ساله اخیر خودش بود صحبت کرد و در ادامه از چشم و هم چشمی در سینما گفت و ادامه داد من یک هنرمندم، هنرم را نشان داده ام و علاقه ای به اینکه برای پیدا کردن کار دنبال کارگردان و تهیه کننده بروم ندارم و گفت من اعتماد به نفس زیادی ندارم از جاهای شلوغ همیشه از بچگی میترسیدم که مهران مدیری پرسید بزرگترین ترس زندگی شما چیست؟ خانم کاویانی گفت:از دست دادن پدر و مادرم و گرفته شدن آرامشم.

در این بخش مهران مدیری پرسید مهمترین نقطه قوت و ضعف شما چیست؟ مهمان برنامه پاسخ داد :نقطه ضعف من این است که تلاش نمی کنم و بیشتر توکل میکنم و بزرگترین نقطه قوتم این است که کینه را نمی شناسم و اگر دلخور شوم همیشه خودم پیشقدم می شوم.

مهران مدیری ادامه داد خانم کاویانی بسیار فرد مظلوم و محجوبی هستند اما وای به روزی که خنده اش بگیرد و درباره خندیدن پشت صحنه مریم کاویانی گفت و خانم بازیگر هم خاطره ای از خودش با مهران مدیری در ویلای من گفت.

مهران مدیری ادامه داد مادر بهترین هستید یا بازیگر بهتری که خانم بازیگر گفت:من مادر بهترین هستم، همیشه سعی کرده ام در آینده پسرم سهیم باشم.

در بخش پایانی گفت و گو مجری برنامه دورهمی پرسید خودت را به چه چیزی بیشتر شبیه می دانی؟ خانم کاویانی گفت :درخت چون در تغییرات فصل های زندگی خودم را نمی بازم و دوباره از نو شروع می کنم.

در لحظات پایانی برنامه طبق سوال همیشگی مهران مدیری پرسید احساس خوشبختی دارید؟ مریم کاویانی گفت :بله خیلی زیاد در این دو سال هم به اوج خودش رسیده است من واقعا خوشبختم و در پاسخ به سوال مهران مدیری که گفت به موزه دورهمی چه چیزی می دهید ادامه داد یک گلدان دارم که توی آن آرزوی صلح جهانی را نوشته ام آن را تقدیم شما می کنم با آرزوی آرامش برای همه مردم از برنامه خداحافظی کرد.

مریم کاویانی در دورهمی 16 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

زندگینامه مریم کاویانی

مریم کاویانی (متولد ۱۳۴۹ در اهواز) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری می‌باشد

پدر و مادر وی متولد بابل هستند و در یک خانواده ۴ نفره با یک برادر کوچکتر از خودش زندگی می‌کند. شغل اصلی او پرستاری بوده و در سال ۱۳۸۱ بازیگری را آغاز کرد.

فیلم های مریم کاویانی

معراجی‌ها (۱۳۹۲)
دلتنگی‌های عاشقانه (۱۳۹۱)
رسوایی (۱۳۹۱)
یکی برای همه (۱۳۹۰)
اخراجی‌ها ۳ (۱۳۸۹)
پایان‌نامه (۱۳۸۹)
زمهریر (۱۳۸۸)
بیداری (۱۳۸۷)
پوسته (۱۳۸۷)
مانا (۱۳۸۷)
مخمصه (۱۳۸۶)
پایان راه (۱۳۸۵)
ستایش (۱۳۸۵)
تردست (۱۳۸۵)
هوو (۱۳۸۴)
اسپاگتی در هشت دقیقه (۱۳۸۳)

سریال های مریم کاویانی

زمستان گرم (۱۳۹۳)
معراجی‌ها (۱۳۹۳)
مدینه (۱۳۹۳)
ویلای من (۱۳۹۱)
فاصله‌ها (۱۳۹۰)
دارا و ندار (۱۳۸۹)
پنجمین خورشید (۱۳۸۸)
روزگار قریب (۱۳۸۷)
خط شکن (۱۳۸۶)
شکرانه (۱۳۸۶)
به دنیا بگویید بایستد (۱۳۸۵)
زیر زمین (۱۳۸۵)
روز رفتن (۱۳۸۴)
راه شب (۱۳۸۳)
او یک فرشته بود (۱۳۸۲)

مریم کاویانی در دورهمی 16 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of