خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی

این مقاله از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به خبری هنری در در مورد ازدواج بازیگران. ازدواج هانیه غلامی بازیگر نقش لیلا در سریال همه چیز آنجاست به تازگی ازدواج کرده است. این بازیگر جوان که در مسیر شهرت قرار گرفته است این خبر را در اینستاگرام خودش منتشر کرده است. ما هم برای این بازیگر زن جوان کشورمان آرزوی خوشبختی داریم.

بیوگرافی کامل هانیه غلامی

هانیه غلامی متولد ۱۲ بهمن ۱۳۷۳ است. هانیه کار بازیگری را از کودکی آغاز کرده است اما نقشی که به طور جدی او را مورد معرفی قرار داد، بازی در فیلم «یکی می خواد باهات حرف بزنه» به کارگردانی منوچهر هادی بود. این بازیگر خوش آتیه در سریال پر مخاطب «همه چیز آنجاست» در نقش لیل ایفای نقش کرد. گفتنی است که هانیه غلامی دانشجوی رشته ذوانشناسی بالینی دانشگاه آزاد واحد مرکز است.

هانیه غلامی در کارنامه ورزشی خودش کسب مقام سوم استان تهران در رشته کاراته دارد این بازیگر جوان کشورمان به زبان های هندی و انگلیسی مسلط هست و علاقه زیادی به بازیگری و روانشناسی دارد. بازیگری را از دوران کودکی شروع کرد ولی بازی در فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه منوچهر هادی اولین تجربه جدی او به عنوان بازیگر است او برای ایفای این نقش از بین افراد زیادی که برای تست آمده بودند پذیرفته شد و به سرعت در طول یک ماه ۱۰ کیلو اضافه وزن خود را کاهش داد تا به فیلمبرداری برسد.

بعد از اکران فیلم در جشنواره فیلم فجر سال ۹۰ نظر مثبت مردم و منتقدانی همچون خسرو نقیبی را به خود جلب کرد. هانیه غلامی که در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده است ولی بنا به اظهارات خودش مطالعات زیادی در زمینه بازیگری و کارگردانی دارد. اولین تجربه تئاتر هانیه غلامی را با نمایش رقص کاغذ پاره ها محمد یعقوبی شروع کرد.

سریال های هانیه غلامی

سریال روبیک

سریال زخم

سریال همه چیز آنجاست در نقش لیلا

سریال آرام میگیریم

فیلم های هانیه غلامی

فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه – منوچهرهادی ۱۳۹۰

فیلم اصلا جور در نمیاد

فیلم کوتاه درخت زندگی بعنوان راوی – لادن سلیمانی

فیلم جواد و فرشته بعنوان صدا پیشه – محسن افشانی ۱۳۹۳

عکس های هانیه غلامی

خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی خبر ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی + عکس و بیوگرافی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of