ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر علی البدل + مراسم عقد و عکس همسرش

عکس , فرهنگ و هنر 17 فروردین 1396 بدون دیدگاه

ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر علی البدل + مراسم عقد و عکس همسرش

سیما خضرآبادی در سریال علی البدل بازی کرد. سیما خضرآبادی در علی البدل نقش آناهیتا اقبالی را بازی کرد. آناهیتا اقبالی در علی البدل نقش دختری را بازی کرد که از تهران برای پایان نامه اش به چشمه قل قل آمده یود. نقش سیما خضرآبادی در علی البدل ، همان نماینده دحتری بود که مردم فکر می کردند نماینده رئیس جمهور است! گویا سیما خضرآبادی ازدواج کرده است چرا که عکس مراسم عقد سیما خضرآبادی در فضای مجازی منتشر شده است. پورتال وهاران در این مقاله ضمن تبریک به این بازیگر حوان کشورمان، بیوگرافی سیما خضرآبادی به همراه مراسم ازدواج سیما خضرآبادی و همچنین عکس همسر سیما خضرآبادی و همچنین عکس های جدید سیما خضرآبادی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

عکس مراسم ازدواج سیما خضرآبادی و همسرش

ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر علی البدل + مراسم عقد و عکس همسرش

عکس سیما خضرآبادی و همسرش

زندگینامه سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی (زاده ۱۱ فروردین ۱۳۶۸) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

خضر آبادی اولین کار خود را با سریال ایستگاه آخر منوچهر عسگری نسب آغاز کرد و در سینمایی کودک و فرشته در نقش لیلا بسیار خوب درخشید و بلافاصله در سریال وضعیت سفید حمید نعمت الله دیده شد. بعد از آن در فیلم سینمایی من و زیبا به کارگردانی فریدون حسن پور در کنار پرویز پرستویی و شهاب حسینی ایفای نقش کرد و همچنین در سریال های چک برگشتی و هفت سین هم یکی از نقش های اصلی را بازی کرد .

فیلم های سیما خضرآبادی

کودک و فرشته
من و زیبا

سریال های سیما خضرآبادی

علی‌البدل (۱۳۹۶)
آسپرین (۱۳۹۵)
حانیه (۱۳۹۳)
جاده چالوس (۱۳۹۳)
ایستگاه آخر (۱۳۹۰)
وضعیت سفید
چک برگشتی
هفت سین

عکس های سیما خضرآبادی 96

ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر علی البدل + مراسم عقد و عکس همسرش ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر علی البدل + مراسم عقد و عکس همسرش ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر علی البدل + مراسم عقد و عکس همسرش ازدواج سیما خضرآبادی بازیگر علی البدل + مراسم عقد و عکس همسرش

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of