ازدواج پرستو صالحی با محمد نادری + جزییات کامل و عکس

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۰ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

ازدواج پرستو صالحی با محمد نادری + جزییات کامل و عکس

پرستو صالحی یکی از بازیگران جوان و با اخلاق کشورمان است که در سریال طنز زیر آسمان شهر و سریالهای دیگر ایفای نقش کرده است و چند وقتی است که ازدواج او سوژه مخاطبان شده است چرا که چندی پیش علی صالحی در برنامه زنده به طور غیر رسمی از ایشان خواستگاری کرد و در طی روزهای گذشته هم محمد نادری در لایو اینستاگرام پرستو صالحی از اوو تقاضای ازدوج کرده است که در ادامه این مطلب از پورتال وهاران جزییاتی بیشتر را خواهید خواند.

خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی در لایو اینستاگرام او

پرستو صالحی بازیگری که با سریال زیر آسمان شهر در بین مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید هر از چند گاهی با حواشی مواجه میشود و نامش بر سر زبان ها در فضای مجازی می افتد. دردسرهای فضای مجازی گویی ادامه دار است و هر روز یکی از هنرمندان به سوژه کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل میشوند.

روز گذشته پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون لایو استوری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و از دریچه این فضای مجازی با مخاطبانش به گفتگو نشست . در حالی که لایو استوری این خانم بازیگر به سوژه ای در فضای مجازی تبدیل شده است اما هنوز واکنشی از سوی این بازیگر کشورمان منتشر نشده است.

ازدواج پرستو صالحی با محمد نادری,پرستو صالحی و محمد نادری,خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی,خواستگاری از پرستو صالحی,پرستو صالحی مهر 96

پرستو صالحی در لایو استوری روز گذشته اش در پاسخ یکی از کاربران که درباره ازدواج کردن او سوال کرد گفت :ازدواج میکنم اما کسی که قرار است با او ازدواج کنم باید بپذیرد که با مادرم زندگی کند ، تنها در این صورت است که میپذیرم ازدواج کنم.

همچنین بخوانید:  بیوگرافی امیرحسین خنجری بدلکار سریال پایتخت 5 + عکس

این خانم بازیگر در حین گفتن همین جملات بود که کامنت هایی از صفحه محمد نادری بازیگر سریال شمعدونی و دورهمی روی صفحه پرستو صالحی ظاهر شد و درخواست خواستگاری از این خانم بازیگر در آن مطرح شد. طبق کامنت های منتشر شده محمد نادری برای پرستو صالحی نوشت:می پذیرم ، صالحی با من ازدواج کن…

ازدواج پرستو صالحی با محمد نادری,پرستو صالحی و محمد نادری,خواستگاری محمد نادری از پرستو صالحی,خواستگاری از پرستو صالحی,پرستو صالحی مهر 96

این لایو استوری پرستو صالحی برایش حاشیه ساز شد و او را به صدر خبرهای رسانه ها برد اما هنوز مشخص نیست که این کامنت ها واقعا از سوی محمد نادری بوده است یا خیر .

باید منتظر ماند و دید بازیگر دورهمی و زیر آسمان شهر چه واکنشی در تایید یا تکذیب این ماجرا دارند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *