ازدواج میراندا کر و ایوان اسپیگل مالک اسنپ چت + عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

ازدواج میراندا کر و ایوان اسپیگل مالک اسنپ چت + عکس

به تازگی خبر ازدواج میراندا کر و ایوان اسپیگل در رسانه های منتشر شده است. میراندا کر مدل ۳۴ ساله و معروف استرالیایی است و ایوان اسپیگل مالک اسنپ چت است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر ازدواج میراندا کر و مالک اسنپ چت و عکس های ازدواج میراندا کر و مدیر اسنپ چت را برای شما عزیزان منتشر می کند.

ازدواج میراندا کر ۳۴ ساله و ایوان اسپیگل ۲۶ ساله

میراندا کر سوپر مدل مشهور دنیای مد با موسس و خالق اسنپ چت که یک میلیاردر هست ازدواج کرد، نکته دیدنی اینجاست که میراندا کر از شوهرش بزرگ تر هست. ازدواج میراندا کر | سوپر مدل مشهور میراندا کر با ایوان اسپیگل مالک میلیاردر شبکه اجتماعی اسنپ چت در یک مراسم کوچک ولی مجلل ازدواج کرد.

به گفته مجله پیپل میراندا مدل ۳۴ ساله و ایوان ۲۶ ساله در منزل اسپیگل در لس آنجلس ازدواج کردند.به گزارش وهاران منبع نزدیکی به این مجله اظهار داشت:”برای یک مراسم عروسی کوچک،خرج بسیار زیادی شده بود.

ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش جنجالی شد + عکسازدواج میراندا کر با ایوان اسپیگل مالک شبکه اجتماعی اسنپ چتازدواج میراندا کر با مالک میلیاردر شبکه اجتماعی اسنپ چت“مراسم عروسی و مهمانی آن ها صمیمی ولی مجلل و شیک بود. میراندا در برنامه ریزی آن بسیار شرکتداشت. او سلیقه خوبی دارد و میداند دقیقا چه میخواهد و بسیار از ازدواج با ایوان شاد بود.”

ازدواج میراندا کر و ایوان اسپیگل مالک اسنپ چت + عکس

یکی از مهمانان این مراسم نیز به خبرگزاری ایی.نیوز گفت در این جشن ستاره های متعددی حضور داشتندو مهمانی با تعارف نوشیدنی به مهمانان در یک چادر بزرگ در باغ آغاز شد و در کنار آن نوازنده پیانوآهنگ “When You Wish Upon a Star” می نواخت.

چیدمان و دکوراسیون مراسم عروسی میراندا کردکوراسیون محل عروسی نیز به سبک روستیک «روستایی» بود، میزهای چوبی به سبک خانهمزرعه داران ، صندلی و نیمکت های سفید و گل های رز صورتی دکور آن را تشکیل می داد.میراندا کر پیش از این ، با بازیگری به نام اورلاندو بلوم ۴۰ ساله ازدواج کرده بود که حاصل آن یکپسر شش ساله به نام فلین هست ولی انها در سال ۲۰۱۳ از یکدیگر طلاق گرفتند.

ازدواج میراندا کر و ایوان اسپیگل مالک اسنپ چت + عکس

این مدل استرالیایی در مهمانی کمپانی و برند لوئیز وویتن در سال ۲۰۱۴ و در نیویورک با اسپیگلملاقات کرد و در جولای سال قبل انها نامزدی خود را اعلام کردند.میراندا کر و ایوان اسپیگل یکی از ثروتمندترین زوج های هالیوود محسوب می‌شوند.

اورلاندو بلوم همسر سابق میراندا کر که با هم پسر کوچکی به نام فلین کریستوفر بلوم دارنداو همین طور یکی از بازیگران آلبوم فیلمهای مشهور “دزدان دریایی کارائیب” هست و با بازیگران معروفجانی دپ و کایرا نایتلی همبازی بود

مجله فوربس ثروت اسپیگل را ۱.۶۴ میلیارد پوند برآورد کرد و در سال ۲۰۱۵ نیز مدل اسبق ویکتوریاسیکرت را بعنوان یکی از پردرآمدترین مدلهای جهان معرفی کرد که در آن سال ۴.۳ میلیون پونددرآمد کسب کرده بود.ولی سخنگویان شخصی این دو نفر از صحبت و ارائه توضیحات اکثر در مورد اخبار مربوطه امتناع کردند.

ازدواج میراندا کر و ایوان اسپیگل مالک اسنپ چت + عکس

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of