ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی هر دو

اخبار ۲۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی هر دو

خبر ازدواج فرنوش شیخی و کاوه رضایی روز گذشته در خبرگزاری ها منتشر شد. کاوه رضایی فوتبالیست است و در تیم استقلال تهران بازی می کند و متولد ۱۳۷۱ است. فرنوش شیخی والیبالیست است و متولد ۱۳۶۹ است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر ازدواج فرنوش شیخی و کاوه رضایی اردیبهشت ۹۶ و بیوگرافی فرنوش شیخی به همراه بیوگرافی کاوه رضایی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی اردیبهشت 96 + بیوگرافی هر دو ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی اردیبهشت 96 + بیوگرافی هر دو

زندگیامه کاوه رضایی

کاوه رضایی (متولد ۱۶ فروردین ۱۳۷۱[۱] در اسلام‌آباد غرب[۲]، استان کرمانشاه) بازیکن فوتبال اهل ایران می‌باشد.

او سابقه حضور در فولاد خوزستان و سایپا البرز را دارد. رضایی همچنین سابقه بازی برای تمام رده‌های پایه تیم ملی ایران را دارد. رضایی آقای گل جام ملت‌های آسیا زیر ۱۶ ساله‌های ۲۰۰۸ است.او همسر فرنوش شیخی ملی پوش تیم ملی والیبال ایران می باشد.[۳]

عملکرد باشگاهی

سال‌های جوانی

کاوه فوتبال خود را به صورت هدف دار در گیلانغرب و زیر نظر فرامرز قباسیاه و دیگر مربیان ورزشی شهرستان شروع کرد.

او متولد اسلام‌آباد غرب می‌باشد اما در گیلانغرب بزرگ شده است و بزرگ شده این شهر است.

کاوه رضایی فوتبال حرفه‌ای را ز آکادمی فوتبال فولاد خوزستان آغاز کرد و در سال ۱۳۸۸ به تیم ملی نوجوانان دعوت شد. با عملکرد خوب رضایی در تیم ملی نام او به لیست تیم بزرگسالان فولاد خوزستان اضافه گردید.

سایپا البرز

این بازیکن در تابستان ۱۳۹۱ با عقد قراردادی سه ساله به سایپا پیوست.[۴]

ذوب آهن اصفهان

کاوه رضایی فصل ۹۳–۹۴ برای ذوب آهن بازی کرد و در بازی فینال جام حذفی گل سوم تیمش را مقابل نفت تهران زد و با ذوب آهن قهرمان جام حذفی ایران شد.

استقلال تهران

کاوه رضایی در ۳۰ خرداد ۹۵ با عقد قرارداد سه ساله به استقلال تهران پیوست.[۵]

آمار باشگاهی

آخرین به روز رسانی ۱۲ تیر ۱۳۹۱

  • گل
باشگاهی لیگ جام قاره مجموع
فصل باشگاه لیگ بازی گل بازی گل بازی گل‌ بازی گل‌
ایران لیگ جام حذفی آسیا مجموع
۸۹–۸۸ فولاد خلیج فارس ۸ ۰ ۰ ۰ ۸ ۰
۹۰–۸۹ ۱۶ ۱ ۰ ۰ ۱۶ ۱
۹۱–۹۰ ۱۲ ۱ ۰ ۰ ۱۲ ۱
۹۲–۹۱ سایپا ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
کل دوره ۳۶ ۲ ۰ ۰ ۰ ۰ ۳۶ ۲
  • پاس گل
فصل باشگاه پاس گل
۸۹–۸۸ فولاد ۰
۹۰–۸۹ ۱
۹۱–۹۰ ۲
۹۲–۹۱ سایپا ۰

عملکرد ملی

زیر ۱۶ سال

کاوه رضایی در جام ملت‌های آسیا کمتر از ۱۶ ساله‌های ۲۰۰۸ در ازبکستان، ۵ بار به میدان رفت. او با ۶ گل آقای گل این مسابقات شد. او در بازی فینال یکی از دو گل ایران علیه کره جنوبی را به ثمر رساند[۶] تا ایران قهرمان شود.

زیر ۱۷ سال (نوجوانان)

رضایی اولین بار در سال ۲۰۰۸ به تیم ملی نوجوانان دعوت شد. رضایی در جام جهانی کمتر از ۱۷ ساله‌ها ۲۰۰۹ مقابل گامبیا موفق به گلزنی شد.[۷]

زیر ۲۰ سال (جوانان)

او برای بازی در جام ملت‌های آسیا کمتر از ۱۹ ساله‌های ۲۰۱۰ در چین نیز دعوت شد. او در واپسین بازی مرحله گروهی برای اولین بار به بازی گرفته شد. اگرچه او موفق شد در این بازی ۲ گل برای ایران به ثمر برساند؛ این تیم نتوانست از مرحله گروهی صعود کند.

زیر ۲۲ سال

کاوه از آغاز مربی‌گری علی‌رضا منصوریان در تیم کمتر از ۲۲ ساله‌های ایران در تمام لیست‌های این تیم جای داشته و به همه اردوهای این تیم دعوت شده است. او در این تیم چنان عملکرد خوبی داشت که نظر باشگاه‌های مختلف ایرانی و خارجی را به خود جلب کرد. در تابستان ۱۳۹۱ در حالی که در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال در ایتالیا به سر می‌برد با باشگاه سایپا البرز به توافق رسید.[۸]

زیر ۲۳ سال (امید)

این بازیکن برای اولین بار در سال ۱۳۹۰ به اردوی این تیم دعوت شد. او در بازی دوستانه‌ای که ایران مقابل امیدهای کره جنوبی انجام داد گل سوم تیم ایران را به ثمر رساند. این بازی روز ۸ دی ماه ۱۳۹۲ در ورزشگاه المپیک جزیره کیش برگزار شد.

ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی اردیبهشت 96 + بیوگرافی هر دو

زندگینامه فرنوش شیخی

فرنوش شیخی (زادهٔ ۱۳۶۹ خورشیدی در گرگان[نیازمند منبع]) ملی پوش والیبال بانوان ایران و بهترین دفاع روی تور بانوان ایران است.[نیازمند منبع]وی لقب بهترین سرعتی زن والیبال ایران را داراست.

فرنوش شیخی در مسابقات مالدیو که مرحلهٔ اول مقدماتی قهرمانی جهان بود به همراه سودابه باقر پور دیگر ملی پوش ایران به عنوان برترین بازیکن پست خود یعنی دفاع روی تور شد.

او همسر کاوه رضایی مهاجم تیم استقلال تهران است

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها