ازدواج حامد تهرانی و کوان مینا شایعه بود + واکنش جالب کوان مینا

فرهنگ و هنر ۳۰ آبان ۱۳۹۵ یک دیدگاه

ازدواج حامد تهرانی و کوان مینا شایعه بود + واکنش جالب کوان مینا

چند روزی است خبرهایی مبنی بر ازدواج حامد تهرانی با کوان مینا بازیگر و خواننده کره ای در فضای مجازی منتشر شده است اما انگار این خبر فقط در حد شایعه بوده است چرا که حامد تهرانی با انتشار متنی این خبر را تکذیب کرد. پورتال وهاران در این مقاله به جزییات این خبر می پردازد.

یک منبع آگاه از رابطه و ازدواج حامد تهرانی بازیگر ایرانی و مینا کوان بازیگر مشهور کره ای خبر داد. این دو درحال آماده شدن برای ازدواج با یکدیگرند.

طی روزهای گذشته خبری مبنی بر ازدواج یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی خنده بازار، با یک بازیگر کره ای ازدواج منتشر شده بود.

با توجه به ارتباط میان منبع و سوژه خبر، آن را منتشر کردیم، اما یکی از کاربران کافه سینما، در کامنتی اطلاعاتی کامل در اختیار ما گذاشته که از ایشان ممنونیم:
«از کافه سینما که همیشه به عنوان یه منبع مطمئن تو زمینه اخبار سینمایی میشناختمش اصلا انتظار نداشتم , [که] خبری… که از چهار تا کانال تلگرامی و سایت های زرد شروع شد و الکی این همه بزرگ شد رو کار کنه بدون تحقیق ! اولا این خانم تحت کمپانی FNC Entertainment کار میکنه . سایت و منابع این کمپانی میتونست چک بشه. یا نه اینهمه خبرگزاری کره ای. اون ها هم میتونست چک بشه . که هیچکدوم انجام نشده. که اگه انجام شده بود کافه متوجه میشد که حتی یه شایعه کوچیک هم اونور نیست , چه برسه به خبر ازدواج ! این مثلا خبر فقط اینور پخش شده بود. که خود این آقا دیشب رسما تو اینستاگرامش تکذیبش کرد و گفت چنین خبری صحت نداره و حتی مصاحبه هم نکردم من !

کوان مینا در واکنش به این خبر گفته من حتی این آقا را هم نمی شناسم چه برسد به اینکه قصد ازدواج با او را داشته باشم!!!

ازدواج حامد تهرانی و کوان مینا شایعه بود + واکنش جالب کوان مینا

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
zahra salehi

نکنه واقعا باورتون شده بود که مینا با ی جن ازدواج کنه ؟