حواشی جنجالی داوری جشنواره فجر ۹۵

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

حواشی جنجالی داوری جشنواره فجر ۹۵

داوری جشنواره فیلم فجر ۹۵ با حواشی زیادی همراه است چرا که داوران جشنواره فجر ۹۵ نامزهایی را برای دریافت سیمرغ انتخاب کرده اند که به هیچ عنوان مناسب نیستند، مثلا فیلمی را برای دریافت سیمرغ جلوه های ویژه میدانی انتخاب کرده اند که اصلا جلوه های ویژه میدانی ندارد! و انتخاب هایی از این قبیل. به هر حال بحث داوری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سال ۹۵ بسیار داغ شده است و اعتراض های زیادی را در پی داشته است تا آنجا که چند تن از نامزدهایی که انتخاب شده اند از نامزدی سیمرغ بلورین انصراف داده اند! خلاصه اینکه داوری جشنواره فجر ۳۵ با ماجراهای زیادی همراه بوده و این طور که پیداست ماجراهای تازه ای نیز در آینده اتفاق می افتد. پورتال وهاران در این مقاله جزییات ابن خبر را عنوان می کند.

***

همچنین ببینید:

داوران جشنواره فیلم فجر ۳۵ معرفی شدند + بیوگرافی و عکس

نامزدهای جشنواره فیلم فجر ۹۵ اعلام شدند

***

فیلمی بدون جلوه های ویژه میدانی نامزد این بخش شده!

بهنام خاکسار؛ طراح جلوه های ویژه بصری فیلم «سارا و آیدا» درباره کاندیدا شدن این فیلم در بخش جلوه های ویژه میدانی گفت:

“این فیلم جلوه های ویژه میدانی نداشته است!! و کلیه صحنه های مربوط به تصادفی که در فیلم ساخته شده توسط من با استفاده از تکتیک ویژوال انجام شده است!!!”

نامزدی موسیقی برای فیلم بدون موسیقی!/ عجایب داوری های جشنواره سی و پنجم

نامزد شدن فیلم بدون تاریخ بدون امضا در حالی که فاقد موسیقی است, نکته ای بود که به شوخی شب گذشته اهالی رسانه تبدیل شده بود. فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» در حالی نامزد دریافت جایزه موسیقی شده که اصلا موسیقی متن ندارد! اتفاقی که تعجب کارگردان فیلم را هم به همراه داشته. آیا هیئت داوران موسیقی تیتراژ این فیلم را نامزد کرده اند یا در هنگام اکران فیلم موسیقی ای شنیده اند که بقیه تماشاگران موفق به شنیدنش نشده اند؟!

حواشی جنجالی داوری جشنواره فجر 95

***

همچنین ببینید:

داوران جشنواره فیلم فجر ۳۵ معرفی شدند + بیوگرافی و عکس

نامزدهای جشنواره فیلم فجر ۹۵ اعلام شدند

***

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of