مارال و مونا فرجاد در دورهمی ۳۰ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی هر دو

فرهنگ و هنر ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

مارال و مونا فرجاد در دورهمی ۳۰ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی هر دو

مونا و مارال در دورهمی اردیبهشت ۹۶ حضور می یابند. دورهمی شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی مارال و مونا فرجاد  ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های مارال فرجاد در دورهمی و همچنین صحبت های مونا فرجاد در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه مونا و مارال فرجاد در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی مارال فرجاد به همراه بیوگرافی مونا فرجاد را مطالعه نمایید.

دورهمی مونا فرجاد اردیبهشت ۹۶ / دورهمی مارال فرجاد اردیبهشت ۹۶

شامگاه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . برنامه دورهمی با موضوع مادر شروع شد و درباره این موضوع گفتگوهایی با تماشاگران دورهمی صورت گرفت.

مارال و مونا فرجاد مهمانان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری بودند. مهران مدیری سوالش را از خواهران فرجاد اینگونه شروع کرد با هم وارد این حرفه شدید؟ مارال فرجاد ادامه داد من چون بزرگتر بودم زودتر وارد این حرفه شدم ، من همیشه همراه پدرم در صحنه های تئاتر حاضر میشدم اما مونا اولین بار در سن ۵ سالگی کار تصویری انجام داد .

در همین ابتدای برنامه مارال و مونا فرجاد یک سورپرایز برای مهران مدیری داشتند و عکسی از مراسم ازدواج مهران مدیری در سریال باغ گیلاس را تقدیم او کردند که در این عکس خودشان دو دختربچه کوچک بودند.

مهران مدیری ضمن دعوت از جلیل فرجاد برای حضور در برنامه پرسید چرا آقای فرجاد کم کار شده است ؟ مونا ادامه داد شاید چون پیشنهاد خوبی نداشته است، کمتر کار تصویری انجام داده اند اما پدرم مشغول تئاتر و کار دوبله هستند.

مجری برنامه دورهمی پرسید کدام تان زورگو تر هستید ؟مارال گفت:من ،البته در منزل آنقدر دوستم دارند که حرفم را می پذیرد و در پاسخ به اینکه کدامشان بازیگر بهتری هستند گفت:بازیگر خوب بودن بستگی به تلاش ما دارد و یک امر نسبی است ، مونا اعتماد به نفس بیشتری دارد و من به دلیل اینکه خجالتی بودم برای رسیدن به جایگاهم تلاش بیشتری کرده ام.

مهران مدیری درباره سن آنها پرسید که خواهران فرجاد گفتند جمع سن ما ۶۵ سال است و با اصرار مدیری مونا گفت من متولد ۲۵ فروردین هستم و ۳۲ سال دارم و مارال مردادماهی است و ۳۵ سال سن دارد و درباره خصوصیات متولدین فروردین و مرداد گفتند .
ماجرای ازدواج مارال فرجاد در دورهمی فاش شد

طبق روال همیشگی مدیری پرسید عاشق شدید؟ مارال گفت :بله، من سه چهار سال پیش عاشق شدم و این عشق به ازدواج ختم شد و درباره ماجرای آشنایی تا ازدواجش گفت :من و همکارانم در یک تئاتر به دلیل اینکه فضایی برای کار نداشتیم قرار شد در دفتر یکی از دوستان مشغول کار شویم ،و قتی به آنجا رفتیم من یک آقایی را دیدم که بسیار خوشتیپ بودند و نظر مثبتی نسبت به او داشتم و با خودم فکر میکردم که او گزینه مناسبی برای ازدواج است ، بعد از مدتی با خواستگاری آن آقا از من و جواب مثبت من این ماجرا به ازدواج ختم شد.

مجری دورهمی پرسید چیزی را از هم پنهان میکنید؟ مونا گفت :بله ، من پولی را به دوستم قرض داده بودم و به مارال چند وقت پیش گفتم و درحال حاضر برای همان پول دادگاه دارم و در پاسخ به اینکه شبیه چه چیزی هستند گفت:من مارال را شبیه آهو میبینم و در واقع اسمش هم به معنی آهو است و مارال هم مونا را به جری در کارتون تام و جری تشبیه کرد.

مونا فرجاد درباره بهترین نقشی که بازی کرده است گفت:سریال آرام میگیرم , ساختمان پزشکان و فیلم مونا ساخته سیروس الوند را خودم بیشتر دوست دارم و مارال درباره بهترینن فیلمش گفت :من سریال تا صبح و جاودانگی را بین کارهایم بیشتر دوست دارم.

مجری دورهمی پرسید حسرت نقشی را دارید؟ مونا فرجاد گفت :سال گذشته یک نمایش به کارگردانی گلاب آدینه بازی کردم و همیشه دوست داشتم شبیه خانم آدینه باشم و درباره احساس عمیق خوشبختی شان گفتند و با تقدیم کردن یک کتاب حافظ به برنامه دورهمی از برنامه خداحافظی کردند.

مارال و مونا فرجاد در دورهمی 30 اردیبهشت 96 + بیوگرافی هر دو

زندگینامه مونا فرجاد

مونا فرجاد بازیگر ایرانی و متولد فروردین ۱۳۶۳ در تهران است. وی دختر جلیل فرجاد و خواهر مارال فرجاد بازیگر ایرانی می‌باشد.

مونا فرجاد فارغ‌التحصیل رشته اقتصادنظری است و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۲ با سریال مزرعهٔ آفتابگردان آغاز کرد. وی که علاوه بر بازیگری در کار دوبله نیز فعالیت دارد از دو سالگی با بازی در مجموعه بهاران (۱۳۶۵) به همراه پدرش بازیگری را شروع نمود و سپس در چندین فیلم و سریال نقش کودک را ایفا نمود.[۱]

فیلم های مونا فرجاد

قرار بعدی همان‌جا (۱۳۹۲)
متل قو (۱۳۹۱)
عاشق (۱۳۸۵)

سریال های مونا فرجاد

ساختمان پزشکان
خسته دلان
بوی باران
خاتون
خوش‌رکاب
خوش غیرت
مزرعهٔ آفتابگردان (۱۳۸۲)
آرام میگیریم

زندگینامه مارال فرجاد

مارال فرجاد بازیگر ایرانی و (زادۀ ۲۱آبان ۱۳۶۱، در تهران است. وی دختر جلیل فرجاد و خواهر مونا فرجاد بازیگر ایرانی می باشد.

مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد.این هنرمند در فیلم‌هایی چون «شام عروسی» (۱۳۸۴)، «پسران آجری» (۱۳۸۵) و «دوشیزه باران» (۱۳۸۶)؛ و مجموعه‌هایی نظیر «کت جادویی» (۱۳۷۸-۱۳۷۷)، «عملیات ۱۲۵» (۱۳۸۷)، «خاتون» (۱۳۹۳) و «ساعت صفر» (۱۳۹۴) به نقش‌آفرینی پرداخته‌ است

فیلم های مارال فرجاد

جاودانگی (۱۳۹۴)
ربوده شده (۱۳۹۴)
دوشیزه باران (۱۳۸۶)
پسران آجری (۱۳۸۵)
شام عروسی (۱۳۸۴)

سریال های مارال فرجاد

تا صبح (مستانه) (۱۳۸۵)
عملیات ۱۲۵ (۱۳۸۷)
کت جادویی (۱۳۷۸-۱۳۷۷)
خاتون (۱۳۹۳)
ساعت صفر (۱۳۹۴)

مارال و مونا فرجاد در دورهمی 30 اردیبهشت 96 + بیوگرافی هر دو

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of