توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

دانلود , فرهنگ و هنر ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

به تازگی ویدیویی از عوامل شبکه من و تو منتشر شده است که صحبت های توهین آمیزی در مورد شهدای مدافع حرم بیان می کنند. پورتال وهاران در این مقاله فیلم توهین شبکه من و تو به مدافع حرم را برای شما عزیزان منتشر می کند.

روزنامه کیهان که دائما فعالیت های شبکه های معاند را رصد می کند در یادداشتی کوتاه نوشت:  شبکه بهایی – صهیونیستی «من و تو» که از لندن برنامه پخش می‌کند، مدعی شد که ایرانیان از غرب چین و از تبت به ایران مهاجرت کرده‌اند!

این شبکه که دارای قرارداد همکاری با شبکه  ده رژیم صهیونیستی است، در یکی از برنامه‌های مبتذل و از زبان یکی از کارمندان خود، مدعی شد مردم ایران از تبت به ایران آمده‌اند!

من و تو به دلیل عمق سطحی بودن و بی‌سوادی مجریان و کارشناسان اش ،انتقاد برخی تلویزیون‌های سطحی معاند را هم برانگیخته است.برخی از عوامل این تلویزیون، عضو رسمی انجمن همجنس‌بازان لندن هستند.همچنین من و تو، در نوروز، در قالب برنامه‌ای سخیف و غیرحرفه‌ای به مدافعان حرم و خانواده شهدا اهانت کرد تا ماهیت و ماموریت خود را به شیوه‌ای دیگر و روشن‌تر، عیان سازد.

ماه گذشته، حسن اعتماد سردبیر سابق اتاق خبر من و تو و پدر یکی از تهیه‌کنندگان این شبکه، در گفت‌وگویی اینترنتی به صراحت اعتراف کرد که من و تو از پنتاگون، پول دریافت می‌کند!

فیلم توهین شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

دانلود فیلم توهین شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

توهین شرم آور شبکه من و تو به شهدای مدافع حرم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of