مهران مدیری در دورهمی ۲۶ آذر ۹۵ به چه کسی گفت بتمرگ خونه ات؟ + فیلم

دانلود , فرهنگ و هنر ۲۷ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مهران مدیری در دورهمی ۲۶ آذر ۹۵ به چه کسی گفت بتمرگ خونه ات؟ + فیلم

برنامه دورهمی جمعه ۲۶ آذر ۹۵ در مورد جرأت داشتن بود و مهران مدیری طبق روال برنامه های دیگر، صحبت هایی در مورد جرأت داشتن برای بینندگان عنوان کرد که در قسمتی از سخنانش، حرف هایی را بیان کرد که به نوعی کنایه آمیز بود، پورتال وهاران در این مقاله کلیپ صحبت های مهران مدیری در دورهمی را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

فیلم مهران مدیری در دورهمی ۲۶ آذر ۹۵

دانلود فیلم مهران مدیری در دورهمی ۲۶ آذر ۹۵

 

کمپین علیه مهران مدیری

صحبت‌های مهران مدیری در برنامه شب گذشته «دورهمی» واکنش‌ها و اعتراض‌هایی را در فضای مجازی به راه انداخته و برخی مخاطبان، جملات انتقادی او را به جریانات سیاسی کشور نسبت می‌دهند.

مهران مدیری در برنامه شب جمعه «دورهمی» در ادامه بیان تعریف «شجاعت» عباراتی را مانند «جواب آن دل و جرات خارق‌العاده را با سازش‌کاری و منفعت‌طلبی می‌دهیم» و «تو که نمیتونی، بتمرگ خانه‌ات» به کار برد. این جملات مدیری با واکنش‌های مختلف کاربران در فضای مجازی روبه‌رو شده که برخی از آن‌ها این ادبیات را نامناسب می‌دانند و نسبت به آن معترض‌اند. صحبت‌های مدیری در برنامه «دورهمی» پیش‌تر هم مورد انتقاد قرار گرفته است.

مهران مدیری در برنامه شب گذشته گفت: «عده‌ای جرات کردند وارد عملیاتی شوند که به آن‌ها گفته شده بود، برگشتی در آن نیست. اگر ما بودیم چه کار می‌کردیم، امروز که شرایط کاملا عادی است، جواب آن دل و جرات خارق‌العاده را با سازش‌کاری و منفعت‌طلبی می‌دهیم. اگر دل و جرات بعضی از کارها را ندارین، چرا پست‌هایی را می‌گیرید که انجام وظایفش دل و جرات می‌خواهد، تو که نمی‌تونی بتمرگ خانه‌ات».

اعتراض مردم در شبکه‌های اجتماعی تا آنجا ادامه یافته که حتی کمپین هایی علیه مدیری به راه افتاده و تعداد اعضای آن نیز رو به افزایش است.

بسیاری معتقدند که اگر باید صداوسیما تریبون منتقدان هم باشد، چرا این تربیون در اختیار افراد یا هنرمندان با نگاه‌های متفاوت قرار نمی‌گیرد؟

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of