فال ماهجونگ امروز ۲۳ مهر ۱۳۹۷

فال و طالع بینی ۲۳ مهر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

فال ماهچونگ

♈️ فروردین ☘️

کارت: عصا
نماد: ظهور : کارت ظهور به شما خبر می دهد که موانعی که در حال حاضر با آن رو به رو هستید، بزودی برداشته و رفع خواهند شد. بنابراین موفقیت و فرصت های مطلوب در شرف وقوع است اما شما باید با انرژی و شجاعت از این موقعیت خوب به نفع خودتان استفاده کنید.

♉️ اردیبهشت ☘️

کارت: عصا
نماد: خانه : کارت خانه بر ساختمانی اشاره دارد که شما بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید. اگر پیشگویی شما تا اینجای کار مثبت است، بنابراین این کارت ممکن است نشان دهنده خانه ای با محیطی آرام باشد که شما در آن احساس آرامش و راحتی می کنید. اگر پیشگویی شما منفی است، پس این کارت می تواند بر ساختمان و یا محیطی که در آن احساس استرس و ناراحتی می کنید اشاره داشته باشد.

♊️ خرداد ☘️

کارت: بامبو
نماد: اردک : کارت اردک بر روابط مستحکم و پایدار اشاره دارد که با قدرت و اقتدار بر همه موانع و مشکلات غلبه می کند. این کارت همچنین نشان دهنده اعتماد و وفاداری نیز می باشد. صرف نظر از نوع رابطه و مشارکت، این کارت از رابطه ای سالم و قوی خبر می دهد.

♋️ تیر 🌿

کارت: بامبو
نماد: گل نیلوفر آبی : کارت نیلوفر آبی نشان دهنده زایش و یا تولد دوباره است. از لحاظ معنوی این کارت می تواند بر این امر دلالت داشته باشد که شما در حال رسیدن به درک بالاتری از جایگاه خود در جهان هستی هستید. از لحاظ فیزیکی این کارت می تواند از تولد نوزادی یا ظهور پروژه ای جدید خبر دهد. علاوه براین کارت نیلوفر آبی از بازسازی و ترمیم نیز صحبت می کند. بنابراین ممکن است این کارت بر زمان بهبودی، بعد از سختی و دشواری نیز دلالت داشته باشد.

♌️ مرداد 🌿

کارت: بامبو
نماد: طاووس : کارت طاووس اولین کارت از مجموعه فال ماهجونگ می باشد. به طور کلی این کارت نشان دهنده موفقیت و پیروزی است. با این حال همچنین هشدار می دهد که این موفقیت گاهی به تکبر و غرور منجر می شود، که در این صورت این غرور موجب ضایع شدن هر چیزی که به دست آورده اید خواهد شد. علاوه براین کارت طاووس به شما پیشنهاد می دهد که بهتر است در آینده ای نزدیک مسیر زندگی تان را نیز تغییر دهید.

♍️ شهریور 🌿

کارت: حلقه
نماد: میوه هلو : کارت هلو به روح زنانه در بهترین شکل خودش دلالت می کند. هنگامی که کارت هلو ظاهر می شود، احتمالا بر حضور زن یا شاید دختری جوان اشاره دارد که در پیشگویی که شما در حال انجام آن هستید نقش مهمی را بازی میکند

♎️ مهر 🍁

کارت: اژدهای سبز
نماد: شروع : کارت اژدهای سبز نشان دهنده فرا رسیدن زمانی است که شما پروژه جدیدی را شروع می کنید یا زندگی تان در مسیر جدیدی قرار می گیرد.

♏️ آبان 🍁

کارت: عصا
نماد: سیمان : کارت سیمان نشان دهنده نیاز به استراحت و آرامش می باشد.

♐️ آذر 🍁

کارت: حلقه
نماد: حشره : کارت حشره بر سود و منفعتی در مدت زمانی کوتاه اشاره می کند که از طریق کار زیاد و موقتی حاصل می شود. آنچه در تعبیر این کارت اهمیت دارد این است که بدانید منفعت و دستاوردی که گفته شد پایدار و بادوام نیست و اهمیت چندانی نیز نخواهد داشت. در بهترین حالت می توان گفت که این سود و منفعت می تواند مقدمه ای تا رسیدن به نتایج چشمگیر و قابل ملاحظه نیز باشد.

♑️ دی ❄️

کارت: عصا
نماد: بهشت : کارت بهشت بر تکمیل و کمال دلالت می کند. این کارت بر زمانی اشاره دارد که شما قصد دارید هدف بعدی خود را شروع و عملی کنید.

♒️ بهمن ❄️

کارت: شکوفه آلو
نماد: معصومیت : کارت شکوفه آلو بر داشتن دیدگاه های تازه نسبت به جهان هستی اشاره دارد. این دیدگاه ها ذاتی می باشند.

♓️ اسفند ❄️

کارت: باد شرقی
نماد: چوب : به طور کلی کارت باد شرقی به خود بینی و دقت در کارهای خودتان اشاره دارد.

 


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of