اظهار نظر جنجالی مهدی مهدوی کیا در مورد مدافعان حرم

اخبار 21 مرداد 1396 4 دیدگاه

اظهار نظر جنجالی مهدی مهدوی کیا در مورد مدافعان حرم

همانطور که می دانید احسان حاج صفی و مسعود که از فوتبالیست های با استعداد کشورمان هستند، از حضور در تیم ملی محروم شده اند.

محرومیت این دو فوتبالیست واکنش مهدی مهدوی کیا را در پی داشته است.

مهدی مهدوی کیا در اینستاگرام با انتشار عکسی از مسعود شجاعی و احسان جاج صفی ، متن جنجالی در مورد مدافعان حرم نوشته است.

باید دید که انتشار این متن مهدی مهدوی کیاچه عواقبی برای او دارد!

پست مهدی مهدوی کیادر اینستاگرام در مورد محرومیت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی و مدافعان حرم:

لحظاتى كه باعث خوشحالى مردم ايران شديد هيچوقت از ياد نخواهد رفت.به اميد روزى كه سياست دست از سر ورزش بردارد و عمل جاى شعار را بگيرد? ايكاش به فكر زيرساختهاى ورزش، ساختن چند ورزشگاه آبرومند وتوجه به ورزشهاى پايه اين مملكت، از بين بردن فقر، اعتياد، بيكارى و …….. بوديم نه اتفاقات لبنان و سوريه و عراق و………. پاينده باد ايران و ايرانى?پ.ن:بعضى از دوستان به دنبال آب گل آلود هستند مطلب را نفهميدند يا به نفعشان نيست كه بفهمند. شما لازم نيست مقام بلند شهيدان را به من يادآورى كنيد چيزى كه از كودكى آن را از نزديك لمس كرده ام وتنها قشرى كه هميشه اعتقاد داشته ام بايد دستشان را بوسيد و احترام ويژه گذاشت پدر و مادر شهيدان هستند به خاطر پرورش فرزندانى كه از گرانبهاترين و عزيزترين داراييشان يعنى جان شيرينشان گذشتند خواهشأ پشت اين عزيزان پنهان نشويد براى بى احترامى به ديگران. منظور از اين پست در اختيار گذاشتن امكانات براى جوانان اين مملكت و حمايت آنهاست و بس

مهدی مهدوی کیا و مدافعان حرم 96,اهانت مهدی مهدوی کیا به مدافعان حرم 96,توهین مهدی مهدوی کیا به مدافعان حرم 96,بی احترامی مهدی مهدوی کیا به مدافعان حرم 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

4
دیدگاه بگذارید

2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
شروین

لعنت به داعشی وطرفدارانش لعنت به بی غیرتان که اگه مداغعان حرم نبودن باید ناموسان راحراج میزاشتیم برای داعشی ها کسانی که از داعش دفاع میکنند ناموس شان را حراج گذاشتن…………..

مجيد

اين آقايون فقط دنبال پول و لذت هاي دنيان، اگه كمي سياست هاليش بود از اين حرفها نمي زد ،‌متاسفم براي مهدوي كيا

محمد

منم متاسفم برای شما که به شخصیت های محبوب ورزشت احترام قایل نیستی مردین قسمت نظرات باز بزارین ببینین اکثریت به کی رای میدن شخصیت های محبوب کشور خط قرمز مردم محسوب میشن مراقب باشین.

محمد

با دیدگاه طرف مشکل دارین چرا به خانواده و ناموسش فوش بد بیرا میگید .