صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی ۱۰ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۰ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی ۱۰ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

برنامه دورهمی جمعه ۱۰ دی ۹۵ با حضور سه میهمان ویژه روی آنتن می رود. یکی از این مهمانان دورهمی ده دی ۹۵ ماه چهره خلیلی است که ما در این مطلب گفتگوی ماهچهره خلیلی در دورهمی ۱۰ دی ۹۵ را به طور کامل برای شما در نظر گرفته ایم. شما می توانید در این مطلب از پورتال وهاران عکس های جدید ماه چهره خلیلی را هم ببینید و بیوگرافی ماهچهره خلیلی را نیز مشاهده کنید.

ماه چهره خلیلی در برنامه دورهمی ۱۰ دی ۹۵

ماه‌چهره خلیلی در ابتدا که وارد شد در پاسخ به اولین سوال مهران مدیری در مورد کارش گفت ۴ سریال تاریخی تا الان کار کرده ام. ماه‌چهره خلیلی گفت نوزده سال در انگلیس زندگی کرده ام و چون دوست داشتم در ایران زندگی کنم برای پدر و مادرم شرط گذاشتم اگر دانشگاه قبول شدم اجازه بدهند به ایران برگردم. ماه‌چهره خلیلی در دانشگاه آکسفورد به مدت ۷ سال معماری خوانده است.  و بعد از فراغت از تحصیل در انگلیس سردبیر یک مجله شد.

پس از تحصیل به ایران آمده است و به همراه مادربزگش مرحوم پروین سلیمانی چند دفتر سینمایی رفته است تا اینکه در یکی از آنها برای بازیگری در یک فیلم پذیرفته شده است.

مهران مدیری بنا به اینکه موضوع برنامه سلیقه بود از ماه‌چهره خلیلی پرسید: لباسم خوبه؟ ماه‌چهره خلیلی گفت بله و به مبل هم می خوره!

در ادامه مهران مدیری از او پرسید عاشق شدید و ماه‌چهره خلیلی در پاسخ گفت بله. هران مدیری پرسید چی شد که عاشق شدید؟ ماه‌چهره خلیلی گفت که در نگاه اول عاشق نشدم و در نگاه دوم عاشق شدم! و البته خیلی زود ازدواج کردیم و کلا از خواستگاری تا ازد.اج سه ماه طول کشید و از آنجا که والدینم در خارج زندگی می کردند خواستگاریر را به صورت اینترنتی برگزار کردیم. ماه‌چهره خلیلی گفت در این مراسم مانند یک مراسم واقعی لباس پوشیدیم، من چایی آوردم و بعد از اینکه من بله را گفتم، خانواده داماد تو تلویزیون نقل پاشیدند! خواستگاری به این صورت برگزار شد اما مراسم عروسی را در لندن برگزار کردیم.

سپس مهران مدیری از او پرسید مادر شدید و او گفت پسرم پرواز یک سال و پنج ماه دارد. ماه‌چهره خلیلی در ادامه گفت که مادر شدن حس خیلی خوب و غیر قابل توصیفی است.

ماه‌چهره خلیلی از خصوصیات شخصی خود در دورهمی گفت که خیلی بلند پرواز است. او در مورد علایق کار اش گفت که دوست دارد پشت دوربین کار کند و تا به حال چند فیلم وتاه ساخته است که جوایزی هم دریافت کرده است و الان هم در حال ساختن فیلمی در مورد بیوگرافی مادربزگش پروین سلیمانی است که ساخت این فیلم را در زمان حیات مادربزگش آغاز کرده است و به زودی هم تمام می شود.

گفتنی است که ماه‌چهره خلیلی معلم شاهنامه داشته است.

مهران مدیدری در مورد اینکه شایعه ای در مورد خودش شنیدد یا نه از ماه‌چهره خلیلی سوال کرد. ماه‌چهره خلیلی گفت زمانی که در فیلم چشمان سیاه بازی کرده است، در نشریات اعلام کردند یک خانم از آلمان آمده است که خواهرزاده پروین سلیمانی است و چیزهای دیگه که همه آنها هم شایعه بود و من هم خیلی ناراحت شدم و حتی گریه کردم که چرا اینطور نوشته اند، چون من نوه پروین سلیمانی هستم.

مهران مدیری از ماه‌چهره خلیلی پرسید تصادف بدی داشته اید؟ که گفت چندین حادثه بوده که اکثرا هم سر کار برایم پیش آمده است.

ماه‌چهره خلیلی گفت که متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ است. و آدم اهل ریسکی است. او عنوان کرد که خط قرمز اخلاقی اش عدالت است و ناعدالتی او را بسیار ناراحت می کند .

مهران مدیری از ماجرای شکایت از ماه‌چهره خلیلی در انگلیس که منجر به ممنوع الخروج شدن او شده بود پرسید. که ماه‌چهره خلیلی جواب داد که در یک مجتمع تجاری بودم که یک آقایی بچه اش را کتک می زد و من از دیدن این صحنه خیلی ناراحت شدم، من رفتم جلو و سعی کردم با زبان قانع اش کنم که در حال اشتباه است اما فایده نداشت و من آن آقا را زدم و بعد آن مرد من را شکایت کرد و سایر ماجرا اما در کل حل شد.

بیوگرافی ماه چهره خلیلی

ماه‌چهره خلیلی (متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. ماه‌چهره خلیلی فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده‌است. او نوه دختری پروین سلیمانی است.

سینما

باستاره بودن (۱۳۹۴)
یادم تو رو فراموش (۱۳۹۴)
صله سحر (۱۳۹۴)
فصل انار (۱۳۹۳)
هدیه (۱۳۹۳)
رنج و سرمستی (فیلم) (۱۳۹۲)
سلام بر فرشتگان (۱۳۹۱)
شبکه (۱۳۸۹)
پرنده باز (۱۳۸۹)
مرگ کسب و کار من است (۱۳۸۹)
سن پترزبورگ (۱۳۸۸)
سایه وحشت (۱۳۸۷)
موش (۱۳۸۷)
پرونده هاوانا (۱۳۸۴)
تله (۱۳۸۴)
نقاب (۱۳۸۳)
چشمان سیاه (۱۳۸۱)

تلویزیون

ازمیان سایه‌ها فیلم تلویزیونی(۱۳۹۳)
گذر از رنجها ( مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۳)
کلاه پهلوی (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۹۱)
مختارنامه (مجموعه تلویزیونی) (۱۳۸۸)
در چشم باد (۱۳۸۷)

تئاتر

دپوتات (۱۳۹۵)

عکسهای جدید ماه چهره خلیلی

صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

عکس دیده نشده از مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی

عکس دیده نشده از مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی عکس دیده نشده از مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی عکس دیده نشده از مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی عکس دیده نشده از مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی عکس دیده نشده از مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی

عکس دیده نشده از مراسم عروسی ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی

صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های ماه چهره خلیلی در دورهمی 10 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of