شرایط دریافت وام با یارانه سال ۹۶ + جزئیات خبر

اخبار ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

شرایط دریافت وام با یارانه سال ۹۶ + جزئیات خبر

به تازگی خبری مبنی بر گرفتن وام با یارانه سال ۹۶ شنیده می شود. گویا از این به بعد افراد می توانند با استفاده از وثیقه یارانه، وام ۵ میلیون تومانی بگیرند. اگر می خواهید از شرایط گرفتن وام با یارانه سال ۹۶ آگاه شوید این مقاله پورتال وهاران را تا پایان مطالعه نمایید چرا که جزئیات کامل خبر نحوه دریافت وام با یارانه سال ۹۶ را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

امکان دریافت وام ۵ میلیون تومانی با وثیقه یارانه

رییس بانک مرکزی گفت: دریافت وام ۵ میلیون تومانی با وثیقه قرار دادن یارانه امکان‌پذیر است.

ولی الله سیف درباره ابلاغ دستور العمل پرداخت وام بانکی ۵ میلیون تومانی با وثیقه قرار دادن یارانه‌های دریافتی گفت: بله دستورالعمل پرداخت این وام‌ها به بدنه بانکی ابلاغ شده است و بانک‌ها در حال عمل هستند.

او ادامه داد: در گذشته کارت‌های اعتباری ۱۰ میلیونی، ۲۰ میلیونی و ۵۰ میلیونی صادر می‌شد؛ در حال حاضر نیز کارت‌های اعتباری ۵ میلیونی نیز در میان این کارت‌ها قرار داده‌ایم که از طریق وثیقه گذاشتن یارانه بتوان پرداخت وام را عملیاتی کرد.

این درحالی‌است که پیش از این مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی‌ و بانکی‌‌ در این‌باره به ایلنا گفته بود: بانک مرکزی بانک‌ها را برای پرداخت وام ۵ میلیونی با وثیقه یارانه نقدی ملزم نکرده است. در صورتی‌که منابع بانک‌ها اجازه دهد طبعا می‌توانند وام را پرداخت کنند اما در شرایط فعلی بانک‌ها منابع لازم برای پرداخت تسهیلات در این حجم وسیع برای افرادی که یارانه دریافت می کنند را ندارند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of