آموزش روش صحیح خوردن پیتزا / خیلی جالب

سرگرمی ۳۰ مهر ۱۳۹۵ یک دیدگاه

آموزش روش صحیح خوردن پیتزا / خیلی جالب

همیشه می گویند از مصرف فست فودها پرهیز کنید تا سلامت باشید، اما گویا هوس خوردن انواع غذاهای فست فود به ما اجازه چشم پوشی از آنها را نمی دهد. یکی از پرطرفدارترین غذاهای فست فود، پیتزاها هستند که بسیار خوشمزه اند چرا که در طعم های مختلف پخته می شود. البته برای جلوگیری از اثرات منفی مصرف پیتزا خانمهای کدبانو در منزل دست به کار می شوند و پیتزا با طعم های مختلف را برای خانواده خود درست می کنند. اما اگر دقت کرده باشید همه ما تکه پیتزا را در دست گرفته و بعد می خوریم در حالیکه این کار اشتباه است و ما در این مطلب روش درست خوردن پیتزا را به شما می گوییم.

آموزش روش صحیح خوردن پیتزا / خیلی جالب

پیتزا خانگی و روش خوردن آن

چگونه باید پیتزا خورد؟

در خصوص اینکه چگونه باید پیتزا را خورد «دنیل یانگ» در کتاب خود «کجا بهترین پیتزا را بخوریم» نوشته است که شما تا به امروز به روش اشتباهی پیتزا را می خورده اید! او در ادامه می گوید که این نوع خوردن اشتباهِ پیتزا ا روی طعم و مزه این غذای فست فودی نیز تاثیر منفی داشته و تجربه ای ناخوشایند برای شما بر جا می گذارد.

«یانگ» روش صحیح پخت و خوردن پیتزا را از یک سرآشپز ایتالیایی به نام Enzo Coccia یاد گرفته است که از دوران کودکی شاهد تهیه و پخت پیتزا در کنار پدرش بوده و در بزرگسالی نیز راه او را ادامه داده.

بر مبنای گفته های یانگ، درست ترین روش برای خوردن پیتزا این است که آن را لقمه کنید و سپس میل کنید. وقتی اسلایس های این غذا را همین طور معمولی در دست می گیرید، احتمال ریختن محتویات آن وجود دارد. به طور مثال برای پیتزاهای گرد و یک نفره می توانید آن را از وسط تا کرده، سپس دوباره تا کنید تا یک مثلث ۴ لایه به دست بیاید و سپس از قسمت ضخیم آن را میل کنید.

همچنین بخوانید:  ناب ترین جملات کارل گوستاو یونگ اسطوره روانشناسی

فاید روش درست پیتزا خوردن بر اساس آموزه های دنیل یانگ

به این صورت، این طور به نظر می رسد که یک لقمه پر از پنیر و مواد خوشمزه را صرف می کنید نه یک لایه نازک از خمیر و پنیر. وقتی برش های پیتزا را تا می کنید، طعم پنیر آب شده موجود در آن را بهتر در دهان خود حس خواهید کرد.

در آخر هم اشاره کنیم، اینکه تا کنون پیتزا را به روشی اشتباه می خورده اید تقصر شما نیست، بلکه به واسطه آموزه های اشتباه بزرگ ترها و اطرافیان است.

مترجم: ندا رحیمی

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com


برچسب ها

1 thought on “آموزش روش صحیح خوردن پیتزا / خیلی جالب

  1. زهرا جعفری گفت:

    خیلی بی مزه بود چون تقریبا خیلی کوتاه بود و نکته های اساسی ای هم نداشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *