کلیدهای عشق مخصوص سال ۹۶

سبک زندگی ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

کلیدهای عشق مخصوص سال ۹۶

عشق و محبت یکی از اصول اساسی در زندگی هر فردی است که برای برخی افراد وجود عشق با مشکل مواجه می شود و ما در این مطلب از پورتال وهاران به رازهای ایجاد عشق در زندگی پرداخته ایم.

به وجود آوردن عشق در زندگی

اگر عاشق باشید و قلبا برای انجام کاری حرکت کنید دیگر نظرات دیگران برای تان هیچ اهمیتی نخواهد داشت. این لیست برای کسانی است که شجاع هستند و شجاعانه از مشکلات عشق پیروی می کنند.

۱- احساس درون قلب تان را بشناسید و به آن گوش بسپارید حتی اگر با بایدها و نبایدهای ذهن تان تداخل داشته باشد. تمام نجواهای قلب تان را بنویسید.
۲- اگر با فردی که واقعا دوستش دارید وارد بحثی شده اید و در همان لحظه احساس می کنید که دوست دارید به جای بحث کردن او را در آغوش بگیرید از احساس و میل درونی تان پیروی کنید و با حرف های زیبا به او عشق بدهید.
۳- اگر احساس کردید دوستان و آشنایان به رویاهای تان احترام نمی گذارند از درست بودن آن مطمئن شوید. اگر فهمیدید که درست نیست آن افکار را در ذهن تان خنثی کنید و به احساس عشق و انرژی تبدیلش کنید.

کلیدهای عشق مخصوص سال 96

۴- اگر زمانی به فردی که دوستش دارید بی احترامی یا گله و شکایت کردید برای لحظه ای مکث کنید و با خود بگویید: آیا دوست دارید او با شما چنین رفتاری داشته باشد؟ سپس آن رفتارها و افکار را در ذهن تان خنثی کرده و به عشق تبدیلش کنید و با او عاشقانه رفتار کنید.
۵- اگر نسبت به فردی که دوستش دارید احساس نارضایتی و شکایت داشتید از خودتان بپرسید که این احساس چه چیزی می خواهد به شما یاد بدهد و اگر درس عاشقانه ای در آن وجود دارد آن را یاد بگیرید.
۶- با محبوب تان بوسیله لبخند، ارتباط قلبی و رهنمودهای روحی با مهربانی رفتار کنید.
۷- به خاطر عشقی که در زندگی دارید از خداوند سپاسگذار باشید.
۸- زندگی تان را با عشق خود به اشتراک بگذارید. عشقی که نادیده گرفته شود سرد و پژمرده می شود.
۹- با کسی که دوستش دارید مثل یک دوست واقعی رفتار کنید.
۱۰- اگر فردی که دوستش دارید به عشق شما پاسخ نمی دهد از خداوند به خاطر هدیه احساساتی که به شما داده تشکر کنید و با عشق آن احساس را رها کنید.
۱۱- اگر فردی که دوستش دارید او هم شما را دوست دارد از این اتفاق سحرآمیز که تنها با عشق حقیقی ایجاد می شود لذت ببرید و به دیگران هم اجازه بدهید از نور و گرمای عشق شما بهره مند شوند تا به مفهوم واقعی زندگی پی ببرند.

امیدوارم سال جدیدی سرشار از عشق داشته باشید. عشقی واقعی که برای هنر الهام بخش است و هر غیر ممکنی را ممکن می سازد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of