جزییات خبر پخش کلاه قرمزی در نوروز 96

اخبار , فرهنگ و هنر , نوروز ۰۲ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات خبر پخش کلاه قرمزی در نوروز 96

نوروز 96 با سری جدید کلاه قرمزی

مجموعه تلویزیونی « کلاه قرمزی » در جدول پخش برنامه های نوروز 96 شبکه دو سیما قرار گرفت.با بازگشت ایرج طهماسب از کشور کانادا و فراهم شدن مقدمات اولیه، سری جدید مجموعه کلاه قرمزی برای نوروز 96 آماده و روانه آنتن تلویزیون می شود. سری جدید مجموعه «کلاه قرمزی» هفته آینده و به تهیه کنندگی حمید مدرسی کلید خواهد خود و حمید طهماسب همراه با عوامل ثابت مجموعه، کلاه قرمزی نوروز 96 را آماده نمایش می کنند.

به زودی عوامل سازنده برنامه کلاه قرمزی ساخت سری جدید این برنامه را آغاز خواهند کرد.

«کلاه قرمزی» به همراه عروسک هایی که با چند نسل از مخاطبان سیما همراه بوده است، هر سال نوروز به تلویزیون می­ آید تا قصه های متفاوتی از زندگی عادی مردم را روایت کند. مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» که سال هاست در ایام نوروز از تلویزیون پخش می شود، سال گذشته به دلیل مسائل مالی تولید نشد ولی نوروز امسال این مجموعه به تهیه کنندگی حمید مدرسی و کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب از شبکه دو سیما پخش خواهد شد

کلاه قرمزی برای نوروز 96 می آید

به گزارش روابط عمومى شبكه دو عوامل سازنده برنامه در فضايى ارام و خلاق ساخت سرى جديد كلاه قرمزى را به زودى آغاز نموده تا در سال جديد لحظاتى با نشاط را همراه عروسك هاى محبوب اين مجموعه به تمامى مخاطبان خود تقديم نمايند.

کلاه قرمزی از عروسك هايى است كه با چند نسل از مخاطبان سيما همراه بوده است و همه ساله با اتفاقات تازه‌ای به تلویزیون می­‌آید تا قصه‌ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند. اين مجموعه به تهيه كنندگى حميد مدرسي؛ كارگردانى واجراى ايرج طهماسب نوروز امسال از شبكه دو سيما پخش خواهد شد.

جزییات خبر پخش کلاه قرمزی در نوروز 96

کلاه قرمزی و پسرخاله نوروز 96 به تلویزیون می‌آیند

کلاه قرمزی و پسرخاله با فیلمی به همین عنوان جان گرفتند و بعدها طهماسب و جبلی این خانواده را گسترده‌تر و وسیع‌تر کردند. امروز این دو عروسک، یک خانواده بزرگ دارند و در چند سال اخیر در ایام نوروز مهمان خانواده‌های ایرانی می‌شوند تا کامشان را دراین ایام شاد کنند.

کلاه قرمزی امروز تنها عروسک دوست داشتنی این مجموعه نیست، امروز آقای همساده، فامیل دور، عزیزم ببخشید، دختر همسایه، ببعی، جیگر، پسرعمه زا، گابی، بچه فامیل دور ، دیوی و گیگیلی همراه با این دو عروسک و آقای مجری به خانه‌ها می‌آیند و برای لحظاتی شما را به خاطرات دور و نزدیک پرتاب می‌کنند که هر کدامشان برای خود تبدیل به یک وزنه سنگین در این مجموعه شده‌اند که نبود هر یک دل مخاطبان بسیاری را به لرزه می‌اندازد. حالا بعد از یک وقفه یکساله این مجموعه دوست داشتنی قرار است نوروز 96 مهمان خانه‌ها شوند. طبق آنچه اعلام شده، گروه سازنده این مجموعه دوست داشتنی وارد مرحله پیش‌تولید شده‌اند تا یک مجموعه به یادماندنی دیگر را در نوروز 96 رقم بزنند

کلاه قرمزی نوروز 96 به تلوزیون باز می گردد

مجموعه «کلاه قرمزی» بعد از یک سال دوری، نوروز 96 مهمان تلویزیون خواهد بود. پس از بازگشت ایرج طهماسب کارگردان این مجموعه از کانادا، عوامل این برنامه برای برنامه ریزی ساخت سری جدید جلساتی برگزار خواهند کرد. حمید مدرسی تهیه کنندگی این مجموعه را برعهده دارد و ضبط این مجموعه از بهمن ماه آغاز می‌شود. در سال گذشته این مجموعه به دلیل مشکلات مالی که تیم سازنده با تلویزیون داشت پخش نشد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *