نکاتی در مورد ثبت شماره شبا توسط مشمولین سهام عدالت (۸ خرداد ۹۶)

اخبار ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

اخبار سهام عدالت ۸ خرداد ۹۶

نکاتی در مورد ثبت شماره شبا توسط مشمولین سهام عدالت

مشمولین سهام عدالت برای دریافت سود سالیانه باید شماره شبا بانکی مربوط به حساب معتبر و غیر مسدود به نام خود را ثبت نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ برای دریافت سود سهام عدالت سالیانه توسط مشمولین سهام عدالت، ثبت یک شماره شبا بانکی مربوط به حساب معتبر و غیر مسدود به نام  فرد مشمول در یکی از بانک های عامل کشور و اخذ اعلام تایید نهایی آن از طریق سامانه سهام عدالت ضروریست.
بر اساس این گزارش؛ مشمولین سهام عدالت که تا کنون موفق به ثبت شبا بانکی خود در سامانه مزبور نشده اند لازم است از فرصت استفاده نموده و حتما یک شماره شبا بانکی معتبر به نام خود را از طرق مختلف از بانک دریافت و در سامانه ثبت کنند و از تایید نهایی آن از طریق همین سامانه هم اطمینان حاصل نمایند.
گفتنی است هر یک از مشمولان فقط باید شماره شبا خود را در سامانه وارد کند و در هنگام کار با سامانه شماره شبا شخص دیگری مثل والدین یا فامیل و دوستان را به جای شبای خود ثبت نکند.
همچنین مشمولین باید پیش از ثبت شماره شبا بانکی خود در سامانه از مسدود یا راکد نبودن حساب بانکی شان از طریق بانک اطمینان حاصل فرمایید.
بعلاوه این که مشمولین باید شماره شبا حسابهای بانکی مشترک را در سامانه ثبت ننمایید و حتما شبا بانکی شان متعلق به حسابی باشد که فقط صاحب آن حساب خودشان هستند.

اجتناب از توزیع سود سهام عدالت قبل از انتخابات به شایعات بی اساس در این زمینه پایان داد

اجرای کارشناسی و مرحله بندی دقیق این طرح و اجتناب از توزیع سود سهام عدالت در دوره قبل از انتخابات نه تنها این شایعات و شائبه های بی اساس و پوچ را باطل ساخت بلکه اهتمام جدی دولت و سازمان خصوصی سازی به پیشبرد یک طرح ملی و مردمی را آشکار نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ در طی چند ماهه اخیر و در دوره اجرای پروژه ساماندهی سهام عدالت به عنوان یکی از طرح های مهم اقتصاد مقاومتی، شائبه هایی از سوی برخی اشخاص ایجاد می شد و سازمان خصوصی سازی با این اتهام مواجه می گردید که دولت یازدهم قصد دارد با اجرای طرح ساماندهی سهام عدالت و توزیع سود این سهام کار انتخاباتی انجام دهد.
در حال حاضر باید با افتخار تمام اعلام کرد اجرای کارشناسی و مرحله بندی دقیق این طرح و اجتناب از توزیع سود سهام عدالت در دوره قبل از انتخابات نه تنها این شایعات و شائبه های بی اساس و پوچ را باطل ساخت بلکه اهتمام جدی دولت و سازمان خصوصی سازی به پیشبرد یک طرح ملی و مردمی را آشکار نمود.
بر اساس این گزارش؛ عملکرد حرفه ای و اجتناب از سیاسی سازی این طرح اعتماد مشمولین سهام عدالت به اجرای مطمئن و موفقیت آمیز ساماندهی طرح سهام عدالت تا تحقق آزاد سازی سهام را مضاعف ساخت.

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of