ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!

فرهنگ و هنر 24 خرداد 1396 بدون دیدگاه

ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!

بهاره رهنما چند وقتی است که سوژه فضای مجازی است و علت آن هم خبر طلاق بهاره رهنما و همسرش در سال 96 بوده است. به تازگی بازهم ایشان سوژه شده و علت آن هم اهانت بهاره رهنما به زنان چادری بوده است که گویا متاسفانه شایعه بود و این هنرمند با اخلاق کشورمان یقینا مرتکب همچین اشتباهی نمی شوند.


بیشتر بخوانید:

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید


ماجرای توهین بهاره رهنما به دختر محجبه چیست؟

توهین بهاره رهنما : درخصوص اخبار منتشر شده در مورد رفتار توهین‌آمیز بهاره رهنما با یک دختر محجبه در حین اجرای نمایش توضیح داده شد.

ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!

توهین بهاره رهنما به دختر محجبه – علی ژیان روابط عمومی نمایش “دیگری” به کارگردانی “بهاره رهنما” در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، درخصوص اخبار منتشر شده در مورد رفتار توهین‌آمیز بهاره رهنما با یک دختر محجبه در حین اجرای نمایش گفت: من این خبر را قویاً تکذیب می‌کنم و اصلاً چنین اتفاقی نیافتاده است و متاسفانه نمی‌دانیم این خبر از کجا ساخته شده است.

وی در همین راستا ادامه داد: اتفاق به این صورت است که بهاره رهنما در طول روند اجرای نمایش به خانمی که با دوربین عکاسی و با فِلَش عکاسی می‌کردند اعتراض کردند اما اینکه این قضیه مبنی بر حجاب شخص بوده و یا اینکه فرد از سالن اخراج شده کاملاً بی اساس است.

این روابط عمومی تئاتر خاطرنشان کرد: دیروز این مساله را با بهاره رهنما مطرح کردم و وی هم گفت که چرا باید بابت خبری که حقیقت ندارد واکنشی نشان دهم. در اجرای یکشنبه شب اعتراض رهنما بیشتر به مسئولینی بود که از عکاسی که هنوز از اصول اولیه کار آگاه نیست برای عکاسی استفاده کرده بودند.

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of