پلمپ موسسه حافظ سال ۹۶ + جزئیات

اخبار ۰۲ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

پلمپ موسسه حافظ سال ۹۶ + جزئیات

مدتی پیش خبر ورشکستگی موسسه حافظ در رسانه های منتشر شد که بعد از گمانه زنی های زیادی در مورد آن بالاخره معلوم شد که خبر ورشکست شدن موسسه حافظ حقیقت دارد، تا آنجا که بانک مرکزی دستور پلمپ موسسه حافظ تیر ۹۶ را ابلاغ کرده است. بانک مرکزی به مردم هشدار داده که به هیچ عنوان در موسسه حافظ سپرده گذاری نکنند. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر را بررسی می کند.

دستور قضایی برای توقف موسسه حافظ در سال ۹۶

به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، پیرو اطلاعیه اخیر بانک مرکزی مبنی بر فعالیت غیرمجاز شعب موسسه اعتباری خودخوانده حافظ در برخی مناطق کشور بدین وسیله مجدداً از هموطنان گرامی درخواست می‌شود، به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن اموال خود به هیچ وجه نزد موسسه جعلی مذکور سپرده‌گذاری نکرده و از هر گونه ارتباط دیگری با این موسسه از قبیل در اختیار‌گذاردن مِلک برای ایجاد شعبه یا دریافت تسهیلات جداً خودداری کنند.

ضمناً از هموطنان عزیز خواهشمند است در صورت شناسایی شعب این موسسه در اقصی نقاط کشور، نسبت به معرفی آن‌ها از طریق مراجعه به سایت بانک مرکزی به آدرس www.cbi.ir بخش «اعلام اسامی مؤسسات بدون مجوز» اقدام کنند.

لازم به ذکر است موضوع جلوگیری از ادامه فعالیت شعب موسسه یاد شده، بر اساس دستور صادره از سوی مرجع قضایی به نیروی انتظامی منعکس شده است.

پلمپ موسسه حافظ سال 96 + جزئیات

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of