اسامی مصدومان آتش سوزی انبار در جاده کرج فروردین ۹۶

اخبار ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

اسامی مصدومان آتش سوزی انبار در جاده کرج فروردین ۹۶

خبر آتش سوزی در انبار قطعات یدکی در جاده کرج صبح امروز در خبرگزاری ها منتشر شد. گویا آتش سوزی در انبار جاده کرج مهار شده است. تعدادی از هموطنانمان در این آتش سوزی دجار سوختگی شده اند که خوشبختانه همگی به سرعت به بیمارستان منتقل شده اند و سرپایی درمان شده اند. پورتال وهاران در این مقاله تعداد مصدومیان آتش سوزی در انبار جاده کرج به همراه اسامی مصدومان آتش سوزی در انبار جاده کرج را برای شما عزیزان منتشر می کند.

آتش سوزی انبار در جاده کرج فروردین ۹۶

پیر حسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان حریق انبار قطعات یدکی در کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج اظهار داشت:در پی حریق انبار قطعات یدکی به وسعت ۵ هزار متر در مرحله اول ۴ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حضور پیدا کردند.

وی افزود:این حادثه به طور کلی ۱۳ مصدوم داشت که درمان آنها از سوی نیروهای اورژانس در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست اورژانس کشور از انتقال ۴ مصدوم حادثه به بیمارستان خبر داد و گفت:نیلوفر اصغری ۲۳ ساله، مریم شعبانی ۲۷ ساله، کاظم محمدیان ۳۰ ساله و سعید جماعت ۳۰ ساله، ۴ مصدوم حادثه بودند که به بیمارستان منتقل شدند.

کولیوند از ترخیص مصدومان حادثه از بیمارستان خبر داد و گفت:۴ مصدومی که در پی حریق در انبار ۵ هزار متری مصدوم شده بودند درمان و از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی در خصوص وضعیت مصدومانی که به صورت سرپایی درمان شده اند، افزود:الهه اقدم ۲۱ ساله، سجاد ابراهیمی ۲۶ ساله، رضا رفیعی ۲۳ ساله، علی رستمی ۳۶ ساله، احمد میرزا بابایی ۲۴ ساله، ناصر نظری ۴۵ ساله، امید احمدی ۲۶ ساله، محمد علی مددی ۴۳ ساله و مریم اقدمی ۲۵ ساله مصدومانی بودند که به صورت سرپایی درمان شده و با مشکل خاصی مواجه نبودند.

اسامی مصدومان آتش سوزی انبار در جاده کرج فروردین 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of