جزئیات خبر افزایش قیمت نان در ماه رمضان ۹۶

اخبار ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزئیات خبر افزایش قیمت نان در ماه رمضان ۹۶

روز گذشته خبری مبنی بر افزایش قیمت نان در رمضان ۹۶ در رسانه های منتشر شد که گویا این خبر فقط یک شایعه بوده است. قیمت انواع نان در ماه رمضان ۹۶ هیچ ونه تغییری نخواهد داشت مردم عزیز هم در صورت مشاهده گران فروشی برخی نانوایان می توانند گزارش تخلف آن را به شماره هایی که در این مقاله معرفی می شوند ارائه دهند. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر قیمت های نان در ماه رمضان ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

تکذیب افزایش قیمت نان در ماه مبارک رمضان ۹۶

رییس اتحادیه نانوایان سنتی اعلام کرد که هیچ مشکلی برای تامین نان در ماه مبارک رمضان وجود ندارد و قیمت انواع نان نیز تغییری نخواهد کرد.

قاسم زراعتکار در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: برای تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها و نان برای شهروندان هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمت انواع نان نیز همان نرخ های سال ۱۳۹۳ بوده و تا کنون تغییری نکرده است.

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان تغییر قیمتی در زمینه نان نخواهیم داشت، افزود: با توجه به افزایش هزینه های تولید، آنالیز قیمت جدیدی را برای دستگاه های متولی ارسال کرده ایم و اگر بخواهیم قیمت را افزایش دهیم و مجوزی برای آن دریافت کنیم، نرخ های جدید پس از ماه مبارک رمضان اعمال می شود.

رییس اتحادیه نانوایان سنتی همچنین درباره​ ساعت کاری نانوایی ها گفت: در ایام ماه مبارک رمضان همه نانوایی های سنتی در سه شیفت فعال هستند و تنها در ساعات ابتدایی صبح به دلیل کم بودن مشتری، میزان پخت نان کاهش می یابد اما از ساعت ۱۴ تا پس از افطار فعال می شوند.

زراعتکار گفت: گرچه پس از افطار تا سحر نانوایی ها تقریبا تعطیل می شوند اما برخی از نانوایی های سنتی لواش یک ساعت قبل از سحر نیز مجددا فعال می شوند تا مردم بتوانند برای سحر نیز نان تازه تهیه کنند.

وی تأکید کرد که در صورت بروز هرگونه تخلف یا شکایت، مردم می توانند با شماره تلفن ۱۲۴، بازرسی شورای اصناف، یا اتحادیه نانوایان سنتی به شماره ۰۲۱۷۷۵۰۳۳۱۳ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرند تا به سرعت مورد پیگیری قرار گیرد.

جزئیات خبر افزایش قیمت نان در ماه رمضان 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of