انتشار عکس و هویت عوامل حوادث تهران خرداد ۹۶ / (عکس ۱۶+)

اخبار ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

انتشار عکس و هویت عوامل حوادث تهران خرداد ۹۶ / (عکس ۱۶+)

در این مقاله از پورتال وهاران برای ما در مورد هویت عاملان حوادث تیراندازی تهران ۱۷ خرداد ۹۶ خبری را منتشر کرده ایم که در آن قرار است وزارت اطلاعات عکس عاملان حوادث تروریستی دیروز تهران را منتشر کند.

شناسایی هویت عاملان حوادث تروریستی تهران خرداد ۹۶

هویت عوامل عملیات تروریستی دیروز حرم امام و مجلس شناسایی شد.

وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای، مشخصات و هویت عناصر تروریستی روز گذشته در تهران را منتشر کرد. متن کامل این اطلاع به شرح ذیل است:

به اطلاع ملت شریف ایران می رساند؛ در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته هویت کامل عناصر تروریست تهران ( حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی ) و همچنین هسته های مرتبط شناسایی گردیدند.

براین اساس تیم عملیاتی داعش که در عملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی مشارکت داشتند؛ ۵ نفر از عناصر تروریست سابقه دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که پس از جذب به گروهک تروریستی داعش، از کشور خارج گردیده و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه مشارکت داشته‌اند.

عناصر مذکور در اجرای عملیات تروریستی در مردادماه سال ۱۳۹۵، تحت فرماندهی ابوعایشه از فرماندهان رده بالای داعش وارد کشور شده و قصد اجرای عملیات های تروریستی در شهرهای مذهبی را داشتند که پس از انهدام کامل شبکه و ضربه به نفرات اصلی این کیس ازجمله هلاکت ابوعایشه؛ از کشور متواری گردیده بودند.

بنابر برخی ملاحظات اجتماعی، امنیتی از انتشار نام خانوادگی نامبردگان خودداری گردید.

 انتشار عکس و هویت عوامل حوادث تهران خرداد 96 انتشار عکس و هویت عوامل حوادث تهران خرداد 96 انتشار عکس و هویت عوامل حوادث تهران خرداد 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of