تشخیص هویت یک جان باخته دیگر در حادثه پلاسکو + عکس و اسم

اخبار ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تشخیص هویت یک جان باخته دیگر  در حادثه پلاسکو + عکس و اسم

آتش سوزی ساختمان پلاسکو در دی ماه ۹۵ باعث تلفات جانی و خسارات مالی زیادی شد که برای ملت ایران هم یک حادثه غم انگیز بود. کشته شدگان حادثه پلاسکو شامل دو دسته بودند که یک دسته آتش نشانان بودندو دسته یگر هم غیر آتش نشان بودند. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد شناسایی هویت یکی دیگر از کشته شدگان حادثه پلاسکو خبری را در نظر گرفته ایم. نام این جان باخته بنا به گزارسات رسیده کامبیز باقری است.

شناسایی یکی دیگر از جان باختگان حادثه پلاسکو

مرتضی قادی پاشا مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت:از روی قطعات ارسال شده به اداره پزشکی قانونی استان تهران یک نفر به غیر از آتش نشان ها به نام کامبیز باقری شناسایی شد.

وی ادامه داد:طی چند روز گذشته هویت این فرد با استفاده از نمونه آزمایش DNA شناسایی و جسد این فرد به خانواده اش تحویل داده شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران بیان کرد:عملا کار ما بر روی قطعات ارسالی از تمام اجساد تمام شده ولی در خصوص روند بررسی و ارسال قطعات باید از طریق معاون دادستانی این قضیه رو پیگیری کرد.

تشخیص هویت یک جان باخته دیگر در حادثه پلاسکو + عکس و اسم

کامبیز باقری جان باخته حادثه ساختمان پلاسکو

قادی پاشا در خصوص ششمین فرد غیر آتش نشان که جسدش شناسایی شده، تصریح کرد:پزشکی قانونی با استفاده از نمونه DNA اخذ شده از خانواده های اجساد کشف شده از پلاسکو، موفق به شناسایی این فرد شد.

وی اضافه کرد:این پیکر با دستور مقام مرجع قضایی در منطقه هرندی تهران توسط یک قطعه بزرگ و کوچک شناسایی و تحویل پزشکی قانونی برای انجام کارهای DNA گردید که پس از تحقیقات انجام شده پیکر این شخص شناسایی شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران یادآورشد:اکثر قطعات به دلیل افزایش روند فساد شدید چندین مرتبه مورد تشخیص و آنالیز قرار گرفتند که آخرین پیکر غیر آتش نشان شناسایی و تحویل خانواده اش گردید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of