صحبت های جنجالی ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره فجر ۹۶

فرهنگ و هنر ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

صحبت های جنجالی ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره فجر ۹۶

ابراهیم حاتمی کیا موفق به دریافت بهترین کارگردانی برای فیلم به وقت شام شد. زمانی که ابراهیم حاتمی کیا برای دریافت سیمرغ بلورین روی فرش قرمز آمد از کسانی که فیلم او را به تمسخر گرفته گلایه کرد.

سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی به ابراهیم حاتمی‌کیا برای فیلم «به وقت شام» اهدا شد.سیمرغ بلورین دیگر برای بهترین کارگردانی به بهرام توکلی برای فیلم «تنگه ابوقریب» اهدا شد.

حاتمی کیا پس از دریافت این جایزه گفت : فیلمساز وابسته هستم . فیلمساز این نظام هستم. من فیلمساز وابسته‌ام. من فیلمساز این نظامم. من ۳۰ سال است که روی این سن می‌آیم و می‌روم، بار اولم نیست. من تشکر می‌کنم از سازمان اوج . باید تقدیر کنم از سازمان اوج که واقعا سربازان گمنام هستند. من به افرادی مانند رشیدپور که واژه‌هایی در این باره می‌سازند و مطرح می‌کنند، اعتراض می‌کنم. افتخار می کنم که برای ساختن این فیلم از عزیزی از حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم. افتخار می‌کنم به بچه های سپاه که زحمت کشیدند و امثال بنده را رشد دادند. من بابت کارهایی که کردم شرمنده نیستم. من اعتراض می کنم به سازمان تلویزیون که فیلم های بنده را پخش می‌کند اما در نقد آثار من افرادی را می‌آورند که عملا تبدیل به اپوزیسون می‌شوند. حاج قاسم سلیمانی می‌گوید من برای «به وقت شام» گریه کردم اما اُف بر آن کسی که می‌گوید این فیلم کمدی است.من از مسئولیت شبکه دو و سه شکایت را به خدا می برم.

فیلم صحبت های کنایه آمیر ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره فیلم فجر ۹۶

اختتامیه جشنواره فجر 96,اختتامیه جشنواره فجر 36,عکس های اختتامیه جشنواره فجر 96,بازیگران در اختتامیه جشنواره فجر 96

منبع: وهاران

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of