جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن ۹۵ + عکس

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن ۹۵ + عکس

سعید سهیلی یکی از کارگردانان مطرح کشورمان است که فیلم های زیادی را کارگردانی کرده است. ساعد سهیلی پسر سعید سهیلی هم مانند پدرش هنرمند است. عروس سعید سهیلی هم که گلوریا هاردی است یکی از هنرمندان جوان کشورمان است که در سریال کیمیا بازی کرد. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما بیوگرافی سعید سهیلی را در نظر گرفته ایم. اخیرا عارضه قلبی سعید سهیلی برای او دردسر ساز شده و باعث شد تا سعید سهیلی در بیمارستان بستری شود. ما برای این هنرمند خوب کشورمان آرزوی سلامتی و بهبمود داریم.

علت بستری شدن سعید سهیلی

بستری شدن سعید سهیلی در بیمارستان کارگردان گشت ارشاد ۲ به دلیل عارضه قلبی (سکته قلبی ) امروز ۲۳ بهمن ۹۵ که سعید سهیلى کارگردان گشت ۲ براى دومین بار طى روزهاى گذشته به دلیل فشار عصبی و حمله قلبی در بیمارستان بسترى شد.

ساعد سهیلی گفت: پیش از جشنواره پدرم تلاش کرد تا فیلم سینمایی «گشت ۲» با کیفیت به سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر برسد که باعث شد فشار عصبی زیادی را متحمل شود، اما در حال حاضر حالش رو به بهبودی است.

ساعد سهیلی : پدرم از تهران خارج شد

ساعد سهیلی در ارتباط با روند درمان پدرش سعید سهیلی کارگردان فیلم سینمایی «گشت ۲» که چندی پیش در بیمارستان بستری شده بود گفت: به پدرم فشار سنگین عصبی وارد شد که خداروشکر با رسیدگی‌هایی که صورت گرفت در حال بهبودی و گذراندن روند درمانش است.

وی در ادامه افزود: پدر در حال حاضر به سفارش پزشکان در خارج از تهران به سر می‌برد و باید مدتی استراحت مطلق داشته باشد و به دستور پزشک‌ از سینما و فضای آن دوری کند تا هرچه سریعتر به شرایط عادی جسمی و روحی بازگردد.

بازیگر فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» در ادامه صحبت‌هایش درباره جزییات فشار عصبی که پدرش سعید سهیلی متحمل شده بود عنوان کرد: سعید سهیلی پیش از جشنواره به شدت شرایط پر فشاری را سپری کرد تا فیلم با بهترین کیفیت به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسد.

او در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا فشار عصبی وارد شده به سعید سهیلی ارتباطی به ایام برگزاری جشنواره دارد گفت: نه به دلیل اینکه من با پدر در آن زمان ارتباط داشتم و چنین چیزی را احساس نکردم فشار عصبی وارد شده به دلیل اتفاقات پیش از جشنواره است که بالاخره با گذشت زمان بروز پیدا کرد که باعث شد پدرم در دو نوبت به بیمارستان برود چرا که این فشار عصبی ناشی از کار، به قلبش سرایت کرده بود و خداروشکر در حال حاضر حال پدرم رو به بهبودی است.

بیوگرافی سعید سهیلی

سعید سهیلی (زاده ۱۳۳۸ در تربت حیدریه) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس اهل ایران است.
وی فعالیت هنری خود را از حوزه هنری خراسان با تئاتر و فیلم‌سازی آغاز کرد.

سعید سهیلی – ۱۳۹۲
زمینه فعالیت کارگردانی
نویسندگی
تهیه‌کنندگی
تولد ۱۳۳۸
تربت حیدریه
ملیت ایرانی
سال‌های فعالیت ۱۳۷۰ تا کنون
فرزندان ساعد سهیلی سینا سهیلی

فعالیت های هنری

سال اکران نام فیلم کارگردان نویسنده تهیه کننده سرمایه گذار
۱۳۹۵ گشت ارشاد ۲ آری
۱۳۹۲ کلاشینکف آری آری آری
۱۳۹۰ گشت ارشاد (فیلم) آری آری
۱۳۸۸ ازدواج در وقت اضافه آری آری آری
۱۳۸۷ چار چنگولی آری آری آری آری
۱۳۸۵ چهار انگشتی آری
۱۳۸۵ سنگ، کاغذ، قیچی آری آری
۱۳۸۲ تارا و تب توت فرنگی آری آری
۱۳۸۱ غوغا (فیلم) آری آری
۱۳۸۰ شب برهنه آری آری
۱۳۷۸ سهراب آری آری
۱۳۷۷ مردی از جنس بلور آری
۱۳۷۵ مردی شبیه باران آری آری
۱۳۷۵ توفان شن (فیلم) آری

عکس های سعید سهیلی

جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن 95 + عکس جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن 95 + عکس جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن 95 + عکس  جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن 95 + عکس جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن 95 + عکس جزییات بستری شدن سعید سهیلی کارگردان بهمن 95 + عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

 

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of