جزییات بستری شدن امیر نوری در بیمارستان + نام بیماری

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات بستری شدن امیر نوری در بیمارستان + نام بیماری

امیر نوری یکی از بازیگران جوان و با اخلاق کشورمان است که در سریالها و فیلم های سینمایی زیادی ایفای نقش داشته است. در مورد بیوگرافی امیر نوری خوب است بدانید که در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۶۵ در شهر تهران متولد شد. وی از سال ۱۳۷۲ و زمانی که نه ساله بود بازیگر شد اما بینندگان تلویزیونی با او در سال ۱۳۸۰ و سریال یادداشت‌های کودکی و پس از آن در بدون شرح آشنا شدند. به تازگی در اینستاگرام امیر نوری عکسی منتشر شده است که نشان از مریضی امیر نوری دارد. در این مقاله از پورتال وهاران بیشتر در این مورد صحبت کرده ایم و برای این هنرمند جوان کشورمان آرزوی بهبودی دارم.

امیر نوری بستری شد

امیر نوری بازیگر طناز و دوست داشتنی فیلم معراجی ها زیر تیغ جراحی رفت . امیر نوری سال گذشته هم دچار عارضه سینوس پایلونیدال(بازگشت مو به کمر) شده بود و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.امیر نوری

امیر نوری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

جزییات بستری شدن امیر نوری در بیمارستان + نام بیماری

امیدوارم هیچ وقت با سیبیل نرید اتاق عمل
بعد از این همه عمل امروز این تجربه رو اموختم. موقع بهوش امدن نفسم رفت با کورتون و ماسک اکسیژن ب دادم رسیدن(کل عملای پارسال و تکرار کردم.

به گزارش پورتال وهاران، امیر نوری این روزها در برنامه محله گل و بلبل عمو پورنگ که یک برنامه مخصوص کودکان است در کنار بهنوش بختیاری ، نعیمه نظام دوست و داریوش فرضیایی حضور دارد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of