حسام نواب صفوی : چهار پنج تا اتاق لباس دارم و هر لباسو یک بار می پوشم!

دانلود , فرهنگ و هنر ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

حسام نواب صفوی : چهار پنج تا اتاق لباس دارم و هر لباسو یک بار می پوشم!

مصاحبه حسام نواب صفوی به تازگی منتشر شده است که او در این مصاحبه اعلام کرده که چهار پنج تا اتاق لباس دارد و هر لباس را فقط یک بار می پوشد و لباس هایی که احتیاج ندارد یه دیوار مهربانی می دهد. پورتال وهاران در این مقاله فیلم مصاحبه با حسام نواب صفوی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

فیلم مصاحبه حسام نواب صفوی

دانلود فیلم مصاحبه حسام نواب صفوی

بیوگرافی حسام نواب صفوی

سید حسام‌الدین نواب‌صفوی (زادهٔ ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ تهران)، بازیگر سینما و تلویزیون است. او علاوه بر بازیگری، به وکالت و نوازندگی مشغول است.
او در محله میرداماد تهران متولد شده است. پدرش قاضی دادگستری بود و پس از بازنشستگی، به وکالت و ترجمه مشغول شد. پدرش در سال ۱۳۸۸ دار فانی را وداع گفت. او سه برادر به نام‌های هومن، حسین و حسن دارد که دوتایشان در آمریکا و دیگری در آفریقا زندگی می‌کنند و به خاطر خانواده اش زیاد به آمریکا سفر می‌کند. اما خود می‌گوید که عاشق ایران است و در ایران زندگی می‌کند. سفرهای زیادی به اروپا دارد؛ و به ویژه دادگاه‌های اروپا را رصد می‌کند. او می‌گوید که آرزو دارد به مهارتی در امر وکالت برسد که روزی بتواند از حقوق ملت ایران در دادگاه بین‌المللی لاهه دفاع کند.
او در مدرسه سلمان فارسی و دبیرستان منتظری قلهک درس خواند و کارشناسی بازیگری خود را از دانشگاه هنر و معماری دریافت کرد. همچنین در دانشکده حقوق نیز مشغول به تحصیل شد. او می‌گوید که از کودکی به پیانو علاقه داشته اما به دلیل تردید رشته حقوق را برمی‌گزیند. دوره‌های بازیگری خود را در کلاس‌های حمید سمندریان گذراند و اولین بار در سریال «بازگشت به خانه» به کارگردانی مسعود نوابی جلوی دوربین رفت اما با سریال کیف انگلیسی بود که در بین مردم شناخته شد.

عکس های حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی : چرا بعضى از هموطنان فکر میکنن که من خودم رو میگیرم؟ + عکس و فیلم مصاحبه حسام نواب صفوی : چرا بعضى از هموطنان فکر میکنن که من خودم رو میگیرم؟ + عکس و فیلم مصاحبه حسام نواب صفوی : چرا بعضى از هموطنان فکر میکنن که من خودم رو میگیرم؟ + عکس و فیلم مصاحبه

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of