واکنش تند هنرمندان در اینستاگرام به سیلی زدن به زن دستفروش در فومن

اخبار , فرهنگ و هنر 30 آبان 1395 بدون دیدگاه

واکنش تند هنرمندان در اینستاگرام به سیلی زدن به زن دستفروش در فومن

در پی انتشار کلیپی مبنی بر کتک زدن زن دستفروش در فومن توسط مامور شهرداری ، بسیاری از مسئولین متن عذرخواهی خود از این شهروند را ابلاغ کرده اند، همچنین بسیاری از هنرمندان از جمله رضا رشیدپور و پرستو صالحی به این اتفاق واکنش تندی نشان دادند و در اینستاگرام به حمایت از این زن دستفروش فومنی و محکوم کردن این اقدام پرداختند. پورتال وهاران در این مقاله به جزییات این خبر می پردازد.

همچنین ببینید:

دانلود کلیپ سیلی خوردن زن دستفروش از مامور شهرداری در فومن + جزییات

واکنش رضا رشیدپور به سیلی زدن به زن دستفروش در فومن

رضا رشیدپور در اینستاگرام نوشت:

بدون مقدمه : آقای شهردار لطفا استعفا دهید
یک ) وظیفه داشتیم زندگی او را تامین کنیم تا مجبور به دستفروشی کنار خیابان نشود ، ولی نکردیم .
دو ) وظیفه داشتیم به مامور اجرای قانون یاد بدهیم که ذات قانون برای تقبیح و ریشه کنی خشونت رفتاری است ، ولی نکردیم .
سه ) وظیفه داشتیم با کج رفتاری ماموران سد معبر در همین تهران با موثرترین روش ممکن برخورد کنیم تا کار به فومن نکشد ، ولی نکردیم .
چهار ) فاصله سی هزارتومان این دستفروش در فومن تا سه هزار میلیارد تومان آن آقا در کانادا چقدر است ؟ این موضوع مردم را عصبانی کرده . بفهمیم لطفا .
پنج ) آقای شهردار فومن در مصاحبه ای فرموده که ضربه ی مامور به کتف آن مادر خورده و نه صورتش . خیالمان راحت شد . پس پنالتی نبوده .
شش ) من موافق قانون شکنی و سدمعبر و … نیستم . اما از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود . شرم کنیم لطفا .
هفت ) راحت ترین واکنش این است که آن مامور شهرداری را مقصر تمام ماجرا بدانیم و همه ی خشم عمومی را نثار او کنیم و با تنبیه و اخراج او آرام شویم و کل ماجرا به فراموشی سپرده شود . ای کاش این بار عمیق تر باشیم … تنها مقصر داستان ، کارمند شهرداری نیست . مجموعه ای از ارکان سیستم مدیریت شهری دچار اختلال و ایراد است . پس برای تسکین افکار عمومی و تلنگر جدی به این چرخه ی معیوب از شهردار فومن جدا تقاضا می کنم که استعفا کند . گاهی برکتی در ترک خدمت هست که در اصرار به استمرار نیست .
.
پی نوشت اول : ای کاش دادستان محترم فومن اعلام جرم کند . یقینا به ترمیم پندار عمومی از کرامت انسان در جامعه مان کمک خواهد کرد .
پی نوشت دوم : در این تصویر یک نکته ی تلخ دیگر هم هست . عابران و تماشاچیان همیشگی . فقط نگاه می کنند .
پی نوشت سوم : حتما برخی از شما نظری مخالف نوشته ی من دارید . برایم محترم هستید . اما این جا یک مادر سیلی خورده . آن هم در مقابل چشمان پسرش …. هرگز نمی توانم این مصیبت را به استناد فلان ماده و تبصره قانونی تحلیل کنم . نمی توانم .

واکنش تند هنرمندان در اینستاگرام به سیلی زدن به زن دستفروش در فومن

همچنین ببینید:

دانلود کلیپ سیلی خوردن زن دستفروش از مامور شهرداری در فومن + جزییات

واکنش پرستو صالحی به سیلی زدن به زن دستفروش در فومن

پرستو صالحی در اینستاگرام نوشت:

ما بيشتر با علني شدن خشونت مشكل داريم تا خود خشونت!!! وگرنه سال هاست كه از صبح تا شب به خواهر و مادر هم رحم نمي كنيم، فضاي حقيقي و مجاز هم نداره، با دزدي با دروغ با فريب با تهمت با فحاشي با اختلاس با كلاهبرداري و …. دادسراها پر است از كودكان و زنان كتك خورده و بي پناه … هيس اين مردم فرياد نمي زنند!!! پس كارتونو بكنين، بزنين، بشكنين، غارت كنين نگران هم نباشين تا فيلمش درنياد ما هم صدامون درنمياد… مادرم اين كشيده را از مامور ساده شهرداري نخوردي ما زديم مايي كه تمام مدت ديديم

واکنش تند هنرمندان در اینستاگرام به سیلی زدن به زن دستفروش در فومن

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of