ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید

فرهنگ و هنر ۲۷ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید

حامد تهرانی با بازیگر زن کره ای ازدواج کرد

بازیگر مرد ایرانی در خصوص انتشار خبر ازدواج خود با بازیگر مشهور کره‌ای گفت: خبر ازدواجم صحت دارد.

حامد تهرانی بازیگر مجموعه تلویزیونی «خنده بازار» در خصوص انتشار خبر ازدواج خود با بازیگر مشهور کره‌ای «کوان مینا» گفت: خبر ازدواجم صحت دارد.

وی در ادامه بیان کرد: از ابتدا قرار نبود این خبر منتشر شود؛ طبق تصمیمات انجام شده قرار بود، «کوان مینا» مهر ماه به ایران سفر کند که میسر نشد. البته در حال حاضر، هنوز زمانی برای آمدنش به ایران مشخص نیست.

گفتنی است؛ امروز صبح در برخی رسانه‌ها اخباری مبنی بر ازدواج حامد تهرانی بازیگر ایرانی و «کوان مینا» بازیگر مشهور کره‌ای منتشر شد.

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کوان مینا kwon mina aoa همسر حامد تهرانی + عکس های جدید

ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید

ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کوان مینا kwon mina aoa همسر حامد تهرانی + عکس های جدید

 

بیوگرافی حامد تهرانی

حامد تهرانی از جمله بازیگرانی است که در زمینه موسیقی هم فعالیت دارد. او در مجموعه ” خنده ‌بازار ” در نقش‌های : ” جواد خیابانی “, ” گزارشگر ” و ” مهدی سلوکی ” بازیگر و… ظاهر شد .

حامد تهرانی علوی متولد دهم مهرماه ۱۳۶۴ در تهران

دارای یک خواهر و برادر

فوق دیپلم موسیقی از دانشگاه سوره

آهنگساز و بازیگر

در خنده بازار خوش درخشید و معروف شد. قبل از خنده بازار با شهاب عباسی دوست بود و روابط خانوادگی داشتند. در خلال این برنامه با یزدان فتوحی و سیاوش مفیدی وابراهیم شفیعی صمیمی شد.

کارهای او عبارتند از : خنده بازار ، شکرآباد، سه اپیزود از آینه ، گذر میرزا ، نیم نگاه، ارث شیرین ، مشکلات یک مرد محترم ، ماه عسل

ساخت موسیقی برای : طلاق به سبک ایرانی، ارث شیرین ، چشمهاتو ببند ، قبر مشترک ، آخرین اخطار

بازی را از سال ۱۳۷۲ با برنامه ی کودکی به کارگردانی علی عمرانی شروع کرد. از سال ۷۸ کار موسیقی را شروع کرد ، ساز تخصصی او پرکاشن است. با خواننده های مختلفی کارکرده . مشوق اصلی او برای بازیگری پدرش بود و خانواده سال ۸۵ پدرش به دیار باقی شتافت. پرسپولیسیِ دو آتشه ست
از تیم های خارجی نیز اسپانیا و رئال و منچستر رو دوست داره. غذاها ترش رو دوست داره!!!

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کوان مینا kwon mina aoa همسر حامد تهرانی + عکس های جدید

 

مصاحبه با حامد تهرانی

* از خودتون بگین ؟
– چی بگم ؟
* تاریخ تولددتون رو بگید ؟
– مهر ۱۳۶۴
* تحصیلاتتون در چه زمینه ای بوده است ؟
– فوق دیپلم موسیقی از دانشگاه “ سوره “ .
* از چه سالی و با کدام کارگردان کار خود را آغاز کردید ؟
– من بازی را از سال ۱۳۷۲ با یه برنامه ی کودک به کارگردانی “ علی عمرانی “ شروع کردم , ولی خوب ادامه ندادم .
می شه گفت جسته گریخته بوده . بعد از آن باز هم یه کار کودک بود که در سال ۱۳۸۶ با “ شهاب عباسی “ کار کردم . تله فیلم های مختلفی هم با “ شهاب “ کار کردم و چند کار دیگر هم کردم که اسمشون رو یادم نیست .
* موسیقی را از کجا شروع کردید ؟
– از سال ۷۸ شروع کردم . حدود ۱۳ – ۱۴ ساله کار نوازندگی انجام می دهم . ساز تخصصی ام “ پرکاشن “ است .
سابقه ی نوازندگی روی استیج رو دارم و با خیلی خواننده ها کار کردم و موسیقی چند تله فیلم هم ساخته ام .
* مشوق شما برای بازیگری چه کسی بود ؟
– بابام خیلی دوست داشت . پدرم که در قید حیات بودند , خیلی دوست داشتند که من بازی کنم . ولی از سال ۸۵ که پدرم رو از دست دادم , متاسفانه نشد که کارام رو ببینن . ولی خوب خانواده ام دوست داشتن , بی تاثیر نبودن .
* مهمترین تجربه ای که در بازیگری کسب کردین چه بوده است ؟
– صبور بودن .
* مهمترین خصلت یک هنرمند چیست ؟
– مردمی بودن .
* در بازیگری به دنبال چه می گردید ؟
– دنبال چیز خاصی نیستم . این که نقش هایی رو تکرار کنم که مردم بیشتر دوست داشته باشند و با مردم بتونم حرف بزنم .
* رمز ماندگاری یک هنرمند از دید شما چیست ؟
– مردمی بودن و عشق به کار . با عشق کارش رو انجام بده و هیچ وقت فکر نکنه که کارش تموم شده . چون کار ما حد نداره , کلا هنر , حالا هر هنری , حد نداره . هرچی بری , بازم هست . وقتی که هنرمندی فکر کنه که تموم شده و آخرشه , مطمئن باش روزیه که دیگه نیست .
* کاراکتری بوده که دوست نداشتین بازی کنین , ولی به خواست کارگردان بازی کردین ؟
– اون جوری نبوده که دوست نداشته باشم . کاراکترایی بوده که توقع نداشتم . مثلا نقش آقای “ خیابانی “ رو وقتی “ شهاب “ بهم گفت , شوکه شدم و در عرض ۱۰ دقیقه گریم شدم و رفتم جلو دوربین .
* کاراکتری بوده که دوست داشتید بازی کنید و به کارگردان پیشنهاد داید ؟
– آره . نقش خاصی نبوده . مثلا من نقشی رو به “ شهاب “ می گفتم و اگه اون قبول می کرد , بازی می کردم . این جور نبوده که من بگم , ولی “ شهاب “ مخالفت کنه و من اصرار کنم . چون حتما به صلاحم بوده و از دید کارگردان بهتر بوده . ولی مثلا نقش “ رها اعتمادی “ رو من پیشنهاد دادم به “ شهاب “ . “ شهاب “ اصلا اون برنامه رو ندیده بود . اولشم گفت : “ نمی شه “ . ولی با حالت دودلی گفت . ولی دو آیتم رو که گرفتیم , گفت : “ این آیتم خوبی می شه . ”
* از کدوم آیتم ها خوشتون میاد ؟
– همه آیتم ها رو دوست دارم . هرکدوم از آیتم ها رنگ و بوی خاص خودشو داره . ولی خوب آیتم آقای “ شهیدی فر “ , آیتم “ فیتیله “ رو از آیتم هایی که این اواخر پخش شد و از قدیمی ها , آیتم “ بیمارستان “ رو خیلی دوست داشتم و آیتم های “ چهارپایه داغ “ , “ مسابقه سریالی “ ….. “ ۹۰ ” %رو هم دوست دارم .
* از آیتم هایی که خودتون بازی کردین , به کدام کاراکتر ها علاقه مندید ؟
– آقای “ خیابانی “ , “ گزارشگر “ , “ فرزاد فرزین “ و “ رها اعتمادی “ .
* با کدام یک از همکارانتون احساس صمیمیت بیشتری داشتید ؟
– با “ شهاب عباسی “ که قبل از “ خنده بازار “ رفیق بودم . توی جریان “ خنده بازار “ با “ یزدان فتوحی “ , “ سیاوش
مفیدی “ و “ ابراهیم شفیعی “ صمیمیم .
* بازیگری هم هست که با هم ارتباط خانوادگی داشته باشین ؟
– “ شهاب عباسی “ .
* قشنگترین سکانس یا دیالوگی که تا به حال بازی کردین , چه بوده است ؟
– چیز خاصی نبوده که بتونم بگم .
* مگه می شه ؟! شما چه بازیگری هستید که خاطره ای هم از کارهاتون ندارین ؟
– “ خنده بازار “ همش خاطره است . یه جا ازم پرسیدن : “ بهترین خاطره ات از خنده بازار؟ گفتم : “ خنده بازار خودش قشنگترین خاطره است . سخته بخوای یه تیکه اش رو بگی .“
* مردم چقدر براتون اهمیت دارن ؟
– خیلی , خیلی زیاد . من واقعا از نظرات مردم سعی می کنم استفاده کنم . بیشتر در ارتباطم با مردم , اکثرا یا تعریف می کنند و یا به انتقاد می پردازند . تعریف رو که واقعا خیلی لطف دارند , ولی انتقاد رو بیشتر دوست دارم .
* طرفدار چه تیمی هستید ؟
– پرسپولیس ….. پرسپولیسی دو آتیشم .
* از تیم های خارجی چطور ؟
– یکی منچستر رو دوست دارم ….. اسپانیا و رئال رو هم دوست دارم .
* رنگ زندگی از دیدتون چه رنگیه ؟
– بهش فکر نکردم ( می خندد ) …. نمی دونم . رنگ زندگی ….. می شه گفت سبز , بعضی موقع ها هم خاکستری .
* صدای کدوم خواننده را دوست دارید ؟
– من صدای “ حمید حامی “ , “ نیما مسیحا “ , “ حمید خندان “ و “ فرزاد فرزین “ رو خیلی دوست دارم .
* کار کدوم مجری رو می پسندید ؟
– “ فرزاد حسنی “ , “ علی ضیاء “ و آقای “ حسینی “ .
* در پایان هم یک جمله ی یادگاری برای هوادارانتان بگویید ؟
– دوستون دارم . امیدوارم بهتر بشم … امیدوارم جوری باشم که همیشه دوستم داشته باشند.

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کوان مینا kwon mina aoa همسر حامد تهرانی + عکس های جدید

 

گفتگو با حامد تهرانی در مورد غذا و آشپزی

در یکی از بعدازظهرهای سرد اما بدون برف و باران زمستانی با حامد تهرانی تماس گرفتم و پیشنهاد یک مصاحبه متفاوت البته از نوع آشپزی دادم، حامد گفت که من آشپزی بلد نیستم و نمی‌دانم باید راجع به چه چیزی حرف بزنم، خلاصه این که از من اصرار و از حامد تهرانی انکار. بالاخره موفق شدم نظر حامد را برای این مصاحبه جلب کنم. پس این شما و این هم یک گفتگوی متفاوت آشپزی با حامد تهرانی.

من و خانه‌داری

رابطه خوبی با خانه‌داری ندارم، بهتر است بگویم چیزی از خانه‌داری نمی‌دانم اما درباره خودم و اتاق خودم باید بگویم که مرتب هستم و همه چیز در اتاقم باید سر جای خودش باشد، کوچک‌ترین بی‌‌نظمی را نمی‌توانم تحمل کنم. من به مرتب بودن همه چیز در اتاقم دقت می‌کنم و برای تمیزی اتاقم واقعا وقت می‌گذارم.

مهارت در پخت غذا

متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه مهارتی در پخت هیچ غذایی ندارم و هیچ غذایی را بلد نیستم درست کنم. (باخنده) شاید تنها غذایی که بلد هستم درست کنم یک نیمروی ساده است و در اوج گرسنگی هم تماس با یک رستوران خوب مشکل را حل می‌کند.

طعم زندگی

زندگی می‌تواند هر طعم و مزه‌ای داشته باشد گاهی شیرین، ترش، شور، بعضی وقت‌ها بی‌‌نمک و گاهی هم به خاطر اتفاقات بد و ناگواری که ممکن است در زندگی ما بیفتد تلخ شود، اما زندگی با هر طعم و مزه‌ای که دارد می‌گذرد و مهم این است که انسان‌ها از زندگی و اتفاقات آن، چه خوب و چه بد لذت ببرند و اگر با این باور زندگی کنند زندگی شیرین می‌شود.

صبحانه، نهار یا شام؟

همه وعده‌های غذایی خوب است، اما من شام را خیلی دوست دارم، البته به نظر من اگر آدم غذا را تنها بخورد هیچ وعده غذایی لذت ندارد، اما اگر همان صبحانه، ناهار یا شام را در جمع خانواده و دوستان میل کند لذت‌بخش است.

چه طعمی؟

من همه مزه‌ها را دوست دارم اما ترشی برایم در اولویت است، یعنی اگر قرار باشد قرمه سبزی بخورم باید حتما ترش باشد، فسنجان را ترش دوست دارم و همیشه باید کنار غذایم لیمو ترش باشد، غذاهای شیرین مثل عدس پلو با کشمش را دوست ندارم، البته این را هم بگویم هر کسی ذائقه خاص خود را دارد و یک مزه خاص را دوست دارد.

سوتی‌های آشپزی

در آشپزی تا دلتان بخواهد سوتی داده‌ام اما نه در خانه خودمان. بدترین سوتی آشپزی را در خانه شهاب عباسی دادم، می خواستم نیمرو درست کنم اما هر ادویه‌ای که دم دستم بود در نیمرو ریختم و نتیجه کار یک نیمرو با طعم کتلت بود.

رابطه‌ام با میوه‌ها

میانه خوبی با میوه‌ها ندارم و میوه خور خوبی نیستم، گاهی شاید یک موز یا یک پرتقال بخورم. مادرم به خاطر این موضوع خیلی حرص می‌خورد البته آب میوه را بیشتر ترجیح می‌دهم.

بهترین دستپخت

در بین فامیل دست پخت مادرم از همه بهتر است و غذاهایی که درست می‌‌کند آنقدر خوشمزه است که به قول معروف «می‌خواهی انگشتانت را بخوری». البته این را هم بگویم همه مادرها دست پخت‌ خوبی دارند.

ضرب‌المثل معروف آشپزی

در این مواقع همه از این ضرب‌المثل استفاده می‌کنند که «آشپز که دو تا بشه آش یا شور میشه یا بی‌‌نمک.» اما من ضرب‌المثلی که به ذهنم می‌رسد این است که «دستم نمک نداره»، این ضرب‌المثل را برای کسانی باید استفاده کرد که هر چقدر هم به آنها خوبی می‌کنی باز هم متوجه خوبی نمی‌شوند و فقط معایب و شاید هم بدی‌ها را می‌بینند.

رقابت خانم‌ها و آقایان در آشپزی

در این که آشپزی آقایان بهتر است هیچ شکی نیست.(با خنده) اما انصافا خانم‌ها خیلی بهتر و تمیزتر آشپزی می‌کنند، شاید در دنیا ثابت شده باشد که بهترین آشپزها آقایان هستند اما در ایران بهترین آشپزها خانم‌ها می‌‌باشند، آنها با صبر و حوصله و صد البته با عشق آشپزی کرده و در زمان آشپزی به این فکر می‌کنند که بهترین غذا را برای عزیزانشان درست کنند و به همین دلیل آشپزی خانم‌ها خیلی بهتر است.

بهترین غذای مادرم

دست پخت مادرم آنقدر خوب است که من نمی‌توانم بگویم بهترین غذایش کدام است. نه تنها مادر من، همه مادرها در هر جای این دنیا که هستند به خاطر بچه‌هایشان بهترین غذاها را درست می‌کنند. من همه غذاهای مادرم را دوست دارم، اصلا برایم فرقی نمی‌کند چون می‌دانم که برای تهیه آن غذا زحمت کشیده است. پس همه غذاهایش را دوست دارم.

مخلفات کنار غذا

مخلفات کنار غذا را دوست دارم، از سبزی خوردن تا سالاد، ماست و ترشی، چون هر غذایی مخلفات خاص را می‌طلبد، مثلا یک کاسه آبگوشت با نون سنگک و یک کاسه کوچک ترشی، یک سبد سبزی خوردن تازه با تربچه‌های نقلی و یک لیوان دوغ که نعنا خشک داشته باشد بی‌‌نظیر است این سفره بی‌‌نظیر را با چیزی عوض نمی‌کنم. (با خنده)

شیطنت‌های دوران کودکی

این سوال را مادر حامد جواب داد و گفت حامد بچه آرام و خوبی بود ومن اصلا نگران شیطنت‌های او نبودم، اغلب مادرها زمانی که فرزندشان کوچک است نگران این هستند که بچه‌ها سراغ کابینت نروند و با شیشه‌های نخود و لوبیا بازی نکنند و همه چیز را به هم نریزند، اما درباره حامد باید بگویم که بچه خوب و مرتبی بود و هیچ وقت به وسایل آشپزخانه دست نمی‌زد.

غذاهای امروزی یا غذاهای سنتی؟

بستگی به میل و ذائقه‌ام دارد، هم غذاهای سنتی مثل آبگوشت و قورمه‌سبزی را دوست دارم و هم غذاهای امروزی مثل پاستا و انواع فست‌فود. البته با وجود علاقه به غذاهای مدرن فقط با خوردن غذاهای سنتی سرشار از انرژی می‌شوم. به نظر من این که می‌گویند ایرانی‌ها غذاهای متنوع و خوشمزه‌ای دارندحرف بسیار درستی است. واقعا ایران بهترین غذاهای دنیا را دارد.

کدام نوشیدنی؟

انواع نوشیدنی‌ها را دوست دارم، اما دوغ برایم ارجحیت دارد، از نوشابه کمتر استفاده می‌کنم چون می‌دانم که برای بدن بسیار مضر است، اما گاهی خوردن نوشابه هم بد نیست و در بعضی مواقع تنوع لازم است.

راز خوشمزه شدن غذاها

هر کاری عشق می‌خواهد حتی اگر یک غذای ساده یا یک فنجان چای را با محبت برای کسانی که دوستشان داری درست کنی طعم فوق‌العاده‌ای می‌گیرد. شاید گفتن این حرف خیلی ساده و راحت باشد اما این کار فقط و فقط از مادرها بر می‌آید، چون آنها هستند که حاضرند بدون منت برای همه اعضای خانواده و با هر سلیقه‌ای غذا درست کنند.

تاثیر رنگ غذا

رنگ غذا خیلی اهمیت دارد، هر چقدر غذا خوش‌رنگ‌تر باشد اشتهابرانگیز است و آدم از خوردن آن غذا بیشتر لذت می‌برد، از غذاهای قرمز خوشم می‌آید مثل خورش قیمه و لوبیا پلو، غذاهای زرد مثل ته چین و دمی باقالی را هم دوست دارم اما از غذاهای سبز مثل سبزی پلو با ماهی، کوکوسبزی و خورش  قورمه‌سبزی بیشتر لذت می‌برم

رستوران سنتی یا رستوران مدرن؟

هم رستوران سنتی را دوست دارم و هم رستوران مدرن را، فضای رستوران سنتی به خاطر بافت قدیمی و ساده‌ای که دارد بیشتر به دل می‌نشیند. من هم بسته به مکان و زمانی که در آن قرار دارم هر دو را دوست دارم گاهی رستوران سنتی و گاهی هم مدرن و امروزی، البته به نظرم در هر مکانی می‌شود یک فنجان چای نوشید فقط کافیست به آدم خوش بگذرد.

مهمان سرزد

خوشبختانه یکی از بهترین صفات مردمان ایرانی این است که به شدت مهمان‌نواز هستند و مهمان را حبیب خدا می‌دانند. من یا بهتر است بگویم خانواده من هم از این قاعده مستثنی نیست و اگر مهمانی سرزده به خانه ما بیاید به بهترین شکل ممکن از او پذیرایی می‌کنیم و با موادی که در خانه ‌داریم بهترین غذا را برای مهمان فراهم می‌کنیم. به نظر من مهم‌ترین نکته‌ای که در مهمانی اهمیت دارد روی باز و گشاده میزبان است.

و حرف آخر

از شما و مجله خوب آشپزی خانواده‌سبز بی‌‌نهایت ممنونم، برای همه کسانی که این گفتگو را می‌خوانند آرزوی سلامتی و تندرستی می‌کنم. امیدوارم که همیشه سفره‌های‌تان پربرکت باشد. سپاسگزاری از همه نعمت‌های خداوند بزرگ را هم هرگز از یاد نبرید و بابت همه داده‌ها و نداده‌هایش شکرگزار باشید.

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کوان مینا kwon mina aoa همسر حامد تهرانی + عکس های جدید

 

عکس های حامد تهرانی در اینستاگرام

ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید ازدواج حامد تهرانی با بازیگر کره ای kwon mina aoa + بیوگرافی حامد تهرانی و عکس های جدید

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی کوان مینا kwon mina aoa همسر حامد تهرانی + عکس های جدید

 

اختصاصی پورتال وهاران

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of