حامد همایون در دورهمی ۵ خرداد ۹۶ + بیوگرافی

فرهنگ و هنر ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

حامد همایون در دورهمی ۵ خرداد ۹۶ + بیوگرافی

حامد همایون در دورهمی خرداد ۹۶ حضور می یابد. دورهمی جمعه ۵ خرداد ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی حامد همایون  ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های حامد همایون در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه حامد همایون در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی حامد همایون را مطالعه نمایید.

دورهمی حامد همایون خرداد ۹۶

شماره تماس برای هرگونه همکاری با حامد همایون ۰۲۱۲۲۲۲۳۵۱۳

دانلود آهنگ حاکم احساس حامد همایون (آهنگ دوم و آخر حامد همایون در دورهمی)

لینک دانلود

دانلود آهنگ چنین کنم چنان کنم حامد همایون (آهنگ اول حامد همایون در دورهمی)

لینک دانلود

حامد همایون در دورهمی 5 خرداد 96 + بیوگرافی

حضور حامد همایون در برنامه دورهمی ۵ خرداد ۹۶

شامگاه جمعه ۵ خرداد ۹۶ برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود. حامد همایون با خواندن یک آهنگ بسیار زیبا وارد استودیوی برنامه دورهمی شد.حامد همایون

مهران مدیری گفتگو با حامد همایون را اینگونه آغاز کرد ، میدانم که اهل شیراز هستی و ۳۴ سال داری ، از سال ۹۵ به شهرت رسیدی ؟ چرا اینقدر دیر؟ خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان گفت:من فوق لیسانس مهندسی دارم و فعالیت دیگری نیز داشتم و موسیقی هم تدریس میکردم به همین دلیل دیر وارد این عرصه شدم یا بهتر بگویم دیر به شهرت رسیدم ، ماجرای شهرت من از جایی شروع شد که با سامان امامی آشنا شدم و او مرا به محسن رجب پور معرفی کرد و من از آنجا حامد همایون شدم . قطعه چتر خیس که پنجم ماه رمضان پارسال منتشر شد نقش مهمی در شهرت من داشت.

حامد همایون ادامه داد یه خبر خوب برایتان دارم ، من اولین محصول پروژه استعدادیابی ایرانم ، بچه های زیادی در ایران وجود دارند که استعدادی در این زمینه دارند اینها میتوانند با تیم ما همکاری کنند .

مهران مدیری پرسید ، بین فوتبال و موسیقی ، موسیقی را انتخاب کردی پشیمان نیستی ؟ حامد همایون گفت :نه اصلا چون باید در فوتبال زحمت زیادی بکشی و دائم درحال دویدن باشی اما موسیقی را نشسته هم میتوانی دنبال کنی ( من خیلی اهل خوابیدن هستم و در حال حاضر فقط میخوانم و میخوابم ) و در ادامه از دلتنگی برای پدر و مادرش گفت و اینکه سه ماه است مادرش را ندیده است که ناگهان صدای مادرش در استودیو پخش شد و باعث شد اشک حامد همایون در بیاید.

مجری برنامه دورهمی پرسید عاشق شدی ؟ حامد همایون گفت :بله در دوران دانشجویی و در زمانی که خیلی جوان بودم و فقط در آن دوران بود و باید بگویم که من هنوز ازدواج نکرده ام.

مهران مدیری درباره شایعه پول دادن حامد همایون برای شهرت به تهیه کننده پرسید که گفت:من شدیدترین تکذیبیه ها را در این مورد باید بگویم . پدر من یک کارمند بود و من هم پولی نداشتم که به تهیه کننده ها بدهم و اینها همه شایعاتی بیش نیستند.

من در آموزشگاه موسیقی تدریس میکردم ، روزی پدر یکی از بچه ها به آموزشگاه آمد و من از طریق او وارد حرفه کاری ام شدم و بعد از موسیقی خواندم .

مهران مدیری پرسید ۱۰ سال دیگر خودت را کجا میبینی ؟ خواننده چتر خیس گفت :من با خودم عهد کرده ام تا جایی که میتوانم موسیقی را تولید کنم که افراد از همه سن ها طرفدار آن باشند . امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من است که شما را دیده ام ، شما بهترین ستاره دنیای هنر هستید.
ترس خیلی زیاد حامد همایون از قبر

مجری دورهمی پرسید از چه چیزی میترسید؟ حامد همایون گفت:از قبر خیلی میترسم و همیشه به آن فکر میکنم . من همیشه قبل از اجرا هیجان زیادی دارم و هرچه تلاش میکنم نمیتوانم آن را کنترل کنم. من در دو ماه و نیم گذشته ۱۳۰ تا اجرا داشته ام و پول خوبی از این اجراها کسب کرده ام . نذر من و گروه موسیقی ما از ابتدا این بود که ۱۰ درصد پولی را که به دست می آوریم به کارهای خیریه اختصاص بدهیم.

حامد هماینون ادامه داد من عمیقا احساس خوشبختی میکنم زیرا جایگاهی که الان دارم آرزوی همیشگی من بوده است و از مردم برای حمایت هایی که در سال ۹۵ کردند واقعا ممنونم. من زمانی در تهران سرباز بودم و آرزو داشتم در برج میلاد کنسرت برگزار کنم و امروز به این آرزو رسیده ام و در پایان به موزه دورهمی چند سی دی از آهنگهایش را به همراه یک جلد حافظ تقدیم کرد.

زندگینامه حامد همایون

حامد همایون (همچنین حامد محمودزاده نیز شناخته شده است)[۱] یک خواننده پاپ ایرانی زادهٔ ۱۹ بهمن ۱۳۶۱ از شیراز منطقه فرهنگ شهر است.

همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد.[۲] او که آثارش در سال ۱۳۹۵ با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول ۱ را اجرا کرده است.[۳] همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد.[۴] نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال ۱۳۹۵ بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد.[۵] و هم چنین اولین آلبوم رسمی او به اسم دوباره عشق ۲۳ دی ۱۳۹۵ منتشر شد.[۶][۷] حامد همایون در مصاحبه با روزنامه جام جم در دی ۹۵ گفته است «بیشتر ترانه‌ها در کشور ما حس غم را منتقل می‌کنند و از ناله و خیانت و سیاهی می‌گویند. ما تصمیم گرفتیم سردمدار ترانه‌های شاد و مثبت باشیم.»[۸]

آلبوم دوباره عشق حامد همایون

اولین آلبوم حامد همایون، «دوباره عشق» نام دارد که در ۲۳ دی ۱۳۹۵ منتشر شد. این آلبوم هجده آهنگ دارد که ۱۲ آهنگ آن قبلاً در فضای مجازی منتشر شده بودند و ۶ آهنگ جدید و شنیده نشده نیز داشت.

همهٔ آهنگ‌ها توسط حامد همایون ساخته شده‌اند.

۱. «دیوونگی» ندا حاتمی/سهیل حسینی سامان امامی ۰۳:۰۲
۲. «قسمت» آرزو مرجانی سامان امامی ۰۳:۱۰
۳. «چه عشقی» سهیل حسینی مسعود جهانی ۰۳:۰۷
۴. «نگاهم کن» مریم زاهدی سامان امامی ۰۳:۱۳
۵. «دوباره عشق» محمدرضا نظری سامان امامی ۰۳:۴۶
۶. «می‌روم» سهیل حسینی سامان امامی ۰۲:۵۴
۷. «بارون که زد» سهیل حسینی سامان امامی ۰۳:۰۴
۸. «چنین کنم، چنان کنم» سهیل حسینی مسعود جهانی ۰۳:۳۱
۹. «مجنون» سهیل حسینی سامان امامی ۰۳:۴۳
۱۰. «دنیای من» المیرا بهشتی سپهر شاکری ۰۴:۲۲
۱۱. «خدا همین حوالیه» سهیل حسینی سامان امامی ۰۲:۳۰
۱۲. «شیدایی» سهیل حسینی سامان امامی ۰۳:۰۹
۱۳. «به چشمات قسم» سهیل حسینی سامان امامی ۰۲:۵۴
۱۴. «چتر خیس» محمدرضا نظری محمدرضا نظری ۰۳:۵۱
۱۵. «مردم شهر» محمدرضا نظری محمدرضا نظری ۰۳:۲۹
۱۶. «آه نکش» سهیل حسینی سامان امامی ۰۳:۳۳
۱۷. «جادوی نگاه» سهیل حسینی سامان امامی ۰۳:۰۹
۱۸. «هیهات» سهیل حسینی سامان امامی ۰۳:۱۱

حامد همایون در خندوانه اسفند ۹۵

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ شامگاه پنجشنبه ۱۹ اسفند مهمان برنامه «خندوانه» بود.

این خواننده در ابتدای برنامه در مورد نحوه شروع فعالیت موسیقی‌اش توضیح داد:
«از پنج، شش سالگی این داستان شروع شد و کنار خاله و مادربزرگم می‌خواندم، از دوران دبیرستان علاقه شدیدی به موسیقی پیدا کردم و نمی‌دانستم به چه شکلی با موضوع برخورد کنم و آن را با خانواده‌ام در میان بگذارم تا اینکه به پدر و مادر گفتم که برایم گیتار بخرند، پدرم گفت اگر به درس تو لطمه نخورد قبول می کنم، ولی مادرم تا یک سال پیش و قبل از قطعه «چتر خیس» مخالف خوانندگی من بود. در ضمن من فوتبال هم زیاد بازی می‌کردم و با سیاوش اکبرپور، غلامرضا رضایی و مهرزاد معدنچی هم دوره‌ای بودیم. در دانشگاه یک گروهی به اسم شبدیز راه انداختیم، خیلی حرفه‌ای نبودیم ولی مهم این بود که ما خودمان همه کار را انجام می‌دهیم.»

او درخصوص اینکه آیا رفتارش پس از شهرت تغییر کرده است، بیان کرد:
«نه تلاش کردم که فرقی نکند، تنها چیزی که در من بیشتر شده شکرگزاری خداوند است و خواستم که اگر زمانی من گفتنم زیاد بوده، کم شود.»

همایون در مورد لهجه ای که در ادای حروف اجرا می کند، توضیح داد:
«ما روزی که خواستیم حامد همایون را به عنوان یک خواننده معرفی کنیم فکر کردیم که چه کاری انجام دهیم تا یک چیز جدیدی داشته باشد، من و سامان این لحن را ساختیم که برگرفته از اصیل‌ترین و کهن‌ترین لحن فارسی در متون قدیمی است و ما خودمان نامش را لحن شاهنامه‌ای گذاشته‌‌ایم. اگر دقت کرده باشید نقالان هم همینطور شاهنامه را می‌خوانند.»

این خواننده از دلیل خود برای ازدواج نکردن گفت:
«باید شرایطش پیش بیاید تا ازدواج کنم و به جایی برسم که بتوانم یک خانواده را خوشبخت کنم. الان وقتش را ندارم و درگیر موسیقی و کنسرت هستم. ولی فکر نمی کنم خیلی دور باشد و شاید یک سال دیگر چرا که نه.»

او همچنین در پاسخ به رامبد جوان که پرسید آیا تا به حال عاشق شده‌ای گفت:
«بله در سن ۱۸ سالگی برای اولین بار عاشق شدم.»

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of