فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم مارس 2018

فال و طالع بینی ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم مارس 2018

فروردین:

ممکن است به همراه شخصي عزيز سفری داشته باشيد، شخصي که هميشه به او علاقمند بوديد. اين سفر يکي از پرحادثه ترين و ماجراجويانه ترين سفرهای عمرتان خواهد بود. اين ماه زماني بسيار مساعد برای ابراز علاقه به شخص مورد علاقه تان محسوب ميشود.

اردیبهشت:

در این ماه، اعصاب تان آرامش یافته و ترس تان از آینده کمتر خواهد شد. دلخوری که از محبوب تان به دل داشته اید، بعد از گذشت چند سال از بین می رود و دوستی از سرگرفته می شود. فرصت را از دست ندهید، یک بار او را از دست داده اید و پشیمان شده اید، حالا که خودش آمده است، اجازه ندهید تجربه ی دوری گذشته تکرار شود. برای برخی از متولدین این ماه جابه جائی شغلی پیش می آید و همین امر موجب می شود، دوره ی کوتاهی را با رکود مالی سپری کنند. اگر نمی خواهید از شما بدگوئی بشود، پشت سر دیگران بدگوئی نکنید.

خرداد:

اراده و همت شما در ترک عادتی که به واقع برایتان مضر بود، تحسین برانگیز است، فقط باید این اراده را تا آنجا که امکان دارد حفظ کنید. از رقابت نترسید چرا که برایتان مفید است و به جنبه های منفی تان که حسادت است نباید چندان فکر کنید. در این مورد نیت آدمی حرف اول را می زند. در مورد عاطفی که فکر شما را مشغول کرده باید طبق معمول اقدام کرده و خانواده را نیز در جریان بگذارید.

 

تیر:

امروز باید بیش از اندازه كار و تلاش كرد تا این برنامه ختم به خیر شود كمك كردن و نیكی كردن در حق دیگران خصلت پسندیده ای است كه هرگز بدون جواب نمی ماند. تغییرات مثبتی در امور روزانه‌ات پیش خواهد آمد و برخی نگرانی‌هایت را از بین می‌برد. باید همیشه امیدوار باشی و به خودت روحیه بدهی، در این صورت انرژی زیادی در تو بوجود می‌آید که همین حوادث اطرافت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بهتر است از دوستان قدیمیتان یاد کنید . و اگر کسی از شما ناراحت و دلگیر است از او دلجویی کنید.

مرداد:

فرد متعادل، متکی به نفس و خردمندی هستی و باتوجه به خصوصیاتی که داری قادری به هرآنچه که می خواهی دست یابی. اما متاسفانه قدری پیشتکارت کم است و از این شاخه به آن شاخه می پری. احتمالا به زودی به فرد جدید و تاثیر گذاری در زندگی آشنا می شوی که می تواند راهنمایی های خوبی برایت داشته باشد و با توصیه های او می توانی برخی مسائلت را حل کنی. اغلب اوقات موضوعات مالی را نادیده می گیری و علاقه ای به حل و فصل این مسائل نداری به همین دلیل گاهی دچار سردرگمی می شودی. از طرف یکی از همکاران گذشته ات پیشنهاد یک همکاری مطرح می شود که بهتر است خوب در مورد آن فکر کنی و بعد درباره رد یا قبول کردن آن تصمیم بگیری. خود را برای روزهای پرکار آماده کن. خوشبختانه چند ملاقات دلپذیر اوضاع را دگرگون خواهد کرد و شاید تردید را از دلت دور کند. مراقب تک تک واژگانی که بر زبان می آوری باش و فراموش نکن هر سخن جایی و هر نکته مقامی دارد. خوشبختانه یک اتفاق پر هیجان عاطفی در پیش داری پس سعی کن خودت را در جریانش قرار دهی و در مقابلش نایستی.

شهریور:

از سر و صدا و تشنج‌ها دوری کن. تو احتیاج به یک دوره آرامش و استراحت داری تا بتوانی به دور از قیل و قال‌ها تصمیم لازم و درست را بگیری. امتحانی داری که باعث ترس و استرست شده. بهتر است نگرانی به خود راه ندهی. آرزویی داری. بخدا توکل کن و مطمئن باش به آن میرسی. از کسی بی خبری. نگران نباش که به زودی از وی تلفنی دریافت خواهید کرد

فال نیمه ماه میلادی,فال نیمه اول ماه میلادی,فال نیمه دوم ماه میلادی,فال نیمه اول میلادی,فال نیمه دوم میلادی,فال نیمه ماه های میلادی,فال میلادی نیمه ماه

مهر:

به‌خاطر حرف مردم، زندگي را به كام خود و اطرافيان‌تان تلخ نكنيد. مگر همين شما نبوديد كه تا ديروز مي‌‌گفتيد «در دروازه را مي‌‌شود بست، در دهان مردم را نه؟! پس چرا حالا قنبرك زده‌ايد و مدام غصه جواب دادن به پرسش‌هاي اين و آن را مي‌خوريد؟ تازه واردي، وارد زندگي‌تان خواهد شد. خبرهاي خوشي براي‌تان خواهد داشت. پيشنهاد سفر را رد نكنيد. يك سفر كوتاه مدت، مي‌‌تواند روحيه كسل و غمگين‌تان را از اين رو به آن رو كند.كدورتي در خانواده يا با يكي از دوستان نزديك داريد كه به صلاح شماست هر چه زودتر براي آشتي پيش قدم شويد.

آبان:

در جست و جوی چیزی نباش که مانعی برای دستیابی به آن وجود دارد. سعی کن برای کارهایت برنامه ریزی داشته باشی و به آنها الویت بدهی. هر روز کارهایت را در لیستی بنویس و در آخر روز ببین چه کارهایی را انجام داده ای و چه کارهایی را نتوانسته ای به پایان برسانی. قدر دوستان خوبت را بدان. از دوری کسانی که به آنها علاقه داری بسیار رنج می بری و فرد حساسی هستی. در کارهایت بهتر است صبر کنی و دست از طلب و کوشش برنداری. برای انجام هرکاری راه های متفاوتی می تواند وجود داشته باشد. راه های دیگر را آزمایش کن. در کارهایی که در شک و تردید به سر می بری وبر سر دوراهی هستی، با آدم های باتجربه و دانا مشورت کن. کمی در مسائل به تفکر و تعمق بپرداز تا کمبودهای خودت را بشناسی و در حل آن بکوش. از ایده های جدید در پیشرفت کاری ات استفاده کن. هیچ وقت فکر نکن که بهترین ایده را همیشه فقط تو داری. شانس شنیدن نظر دیگران را هم به خودت بده. اگر دیدی که دیگران زیاد با تو هم نظر نیستند و به حرف هایت گوش نمی کنند یا برنامه های تو را دوست ندارند، عاقلانه تر عمل کن و بی جهت خودت را عصبانی نکن. با آینده نگری که از خودت نشان می دهی زندگی خوب و سعادتمندی را می توانی در پیش داشته باشی. خانواده ات خوب و مهربان و صمیمی هستند. دور هم نشستن و غذاخوردن و صحبت کردن در مورد مسائل را فرصت خوبی برای باهم بودن بدان. با عقل و اندیشه در فکر آینده ای بهتر برای اعضای خانواده ات باش.

آذر:

سرسختی شما در این دوره اوضاع را بدتر خواهد کرد. افکار منفی، اجازه ی تصمیم گیری درست به شما را نمی دهد. طلاق در متولدین این ماه کمتر اتفاق می افتد. سعی کنید اوضاع و شرایط بد زندگی را تغییر دهید. از نظر مالی شرایط بهتری نسبت به دوره های قبل خواهید داشت. هر چند که شغل خود را از دست داده اید اما نباید نگران آینده باشید، شرایط اقتصادی بهتری در انتظار شما است. از نظر جسمی در شرایط خوبی به سر می برید و از بیماری اخیر اثری نیست.

دی:

برای خودت اهدافی داری و از چگونگی انجام آنها نیز آگاهی ، پس از فرصت بهره ببر و با اعتماد به نفس پیش برو. تخیلات خلاقی داری و بطور کلی حس ششمت بسیار قوی است. اگر در خودت حس مقاله نویسی می بینی، پس شروع به نوشتن کن. زیرا موفقیت در این رشته می تواند ازآن تو باشد. به آثار ادبی علاقه خاصی داری و به دوستانت معمولا کتاب هدیه می دهی. شک و تردید را از خودت دورکن. نگرش منفی را نسبت به کارهایی که انجام می دهی کنار بگذار وگرنه کم کم احساس خواهی کرد که قادر به هیچ کاری نیستی. بعضی وقت ها آنقدر در ارتباطت با دیگران حساس می شوی که هم اعصاب خودت را خرد می کنی و هم اعصاب طرف مقابلت را.ذکر و یاد خدا به تو انرژی بالایی می ده. هر روز در هر فرصتی که به دست می آوری سعی کن با خالقت حرف بزنی تا هیچ گاه احساس نکنی از او فاصله داری. با خانواده یا فامیل و یا با دوستانت به گشت و گذار برو و نگذار آخر هفته هایت فقط در خانه سپری شوند. اگر یکی از افراد خانواده به چالشی افتاده باید به کمک بشتابی و به او بگویی که واقعیت را بپذیرد و بداند که کم کردن سرعت و زمان دادن به مسائل بهترین گزینه است. اگر حس می کنی در کلاسی باید ثبت نام کنی معطل نکن و حتما در اسرع وقت این کار را انجام بده. هرچه علم و دانش داشته باشی بهتر از این است که از هیچ چیزی خیر نداشته باشی.

بهمن:

غرق شدن در رویاها و تصورات تان یک تجربه ی مفرح است که می تواند سرزندگی برای تان به ارمغان آورد. اما حواس تان باشد که این سفر درونی به اعماق وجودتان شاید در دنیای واقعی به کارتان نیاید، یعنی نمی توانید آن چه را به این ترتیب درک می کنید در دنیای واقعی هم پیدا کنید. برای این که امیدتان را از دست ندهید بهتر است واقعیت ها را فراموش نکنید.

اسفند:

هنگام رویارویی با دیگران ، سعی کن درک بیشتری از خودت نشان دهی ، تا کارهایت بهتر پیش برود . اگر می خواهی روی شخص خاصی تأثیر بگذاری ، آنقدر ها سخت نخواهد بود . از آنچه که در دلت می گذرد به او بگو . مطمئن باش صداقت کلام تو برنده است . اگر در نظر داری مبلمان منزل و یا دکور محیط کارت را عوض کنی ، با توجه به میزان توانایی مالی ات ، مبلغ معقولی را برای این کار کنار بگذار ؛ زیرا برای شادابی روحیه ات واجب است. آنهایی که برنامه ای برای مسافرت خود داشته اند ، ولی بنا به دلایلی نتوانسته اند به جایی بروند ، بهتر است از فرصت هایی که به دست می آید نهایت استفاده را بکنند . در محیط کاری ، حجم کار بیشتر می شود و از تو انتظار می رود که ساعات بیشتری را برای آن بگذاری . با اینکه دوست نداری ولی مجبوری . پس این کار را با دقت انجام بده . در عوض می توانی درخواست افزایش حقوق کنی . سعی کن در همایش ها و گردهمایی های اجتماعی که پیش می آید ، بیشتر شرکت کنی و در جامعه حضور فعال داشته باشی . از لباس هایی با رنگ های شاد و روشن استفاده کن . به فرم و حالت موهایت بیشتر برس ، زیرا تأثیر زیادی روی چهره و شخصیتت دارد . علاوه بر همه این ها ، لبخند را فراموش نکن ، زیرا بهترین زینت بخش به ظاهر تو ، خوش رویی و خوش اخلاقی است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *