فال نیمه اول فروردین 97 در وهاران

فال و طالع بینی ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ۲ دیدگاه

فال نیمه اول فروردین 97 در وهاران

فال نیمه اول آبان 95 در وهاران

فروردین

اگر شخصی حوصله حرف زدن ندارد ، به این معنی نیست که از دست تو عصبانی است . احتمال دارد آنچه که او را آزار می دهد ، مربوط به کار ، خانواده و یا پول باشد . فقط کافی است که در کنارش باشی تا او بر سر شوق و حرف زدن بیاید . در هنگام صحبت کردن با کسی که بسیار دوستش داری ، مراقب باش که کار به دعواهای همیشگی نرسد . سعی کن که در امور تجاری و کاری ، با دقت در مورد همه چیز فکر کنی . باید در محل کار توانایی های خودت را نشان دهی . اگر قرار است مصاحبه ای را انجام دهی ، از قبل خودت را آماده کن و با لباس مرتب و اعتماد به نفس برو . باید در این مصاحبه ، نقاط قوت خودت را به خوبی نشان دهی . اگر فردی از خانواده نیاز به کمک مالی دارد ، اگر موقعیت آن را داری ، در اسرع وقت به او کمک برسان . بیشتر اوقات ، در نحوه ابراز احساسات خود ، خیلی مراقب باش . گاهی خیلی زود عصبانی می شوی و مانند بمب ، به حالت انفجار می رسی . در چنین زمانی سعی کن از آن فضا خارج شوی و بعد از مدتی برگردی . از دوستان نیمه راه دوری کن . اگر تا کنون چند بار صدمه دیده ای ، راه خودت را از او جدا کن . در هنر پیشگی و نوازندگی استعداد خوبی داری . از فرصت هایت استفاده کن و اگر بتوانی در آموزشگاهی ثبت نام کن و مهارت خودت را با استادی بالاتر ببری . برای آینده ات بسیار خوب است . زندگی را آسان بگیر تا در عذاب نباشی .

اردیبهشت

حوادث به سرعت از تو پیشی می گیرند. این مسئله شما را بر آن می دارد كه به سرعت خود بیافزایید، در غیر این صورت از كاروان زندگی عقب می مانید.باید لباس رزم بپوشید و خود را برای رفتن به جنگ مشكلات آماده كنید، كمی سهل انگار هستید، به خاطر حادثه خوشایندی كه اتفاق افتاد به شما تبریك می گوییم. درهای خانه خود را به روی دوستان و نزدیكان باز كنید و اجازه دهید تا در این شادی با شما شریك باشند. از تجربه های دیگران استفاده كنید. احساس اندوه و بیماری شما را ناامید كرده است، در خانواده مشكلاتی وجود دارد كه نمی توان از آنها فرار كرد. ستاره بخت تو از پشت ابرهای تیره بیرون خواهد آمد. فصل ها تكراری شده اند و فرصت ها از دست رفته و روزها، ماه ها و سال ها از كنار هم می گذرند، بی آنكه خبری از تو داشته باشند. نگذارید فرصت ها از دستتان پرواز كنند.چرا كه او مدت هاست به فكر شماست و سرانجام روزی خواهد آمد. روزی كه زندگی شما را از این رو به آن رو می كند و به نقاط مثبت زندگی تان اضافه می كند.

خرداد

هرگز كاری را كه امروز می توانید انجام دهید به فردا واگذارش نكنید. به ارزش یكدیگر پی ببرید. هیچ گاه پشیمان روزهای رفته نباشید. امروز روزی است كه باید عشق را تقدیم خودتان كنید. یك پیشنهاد غیرمنتظره خانواده شما را بسیار خوشحال خواهد كرد. سرتان به كار خودتان باشد آینده همین جاست. از گذشته ها درگذرید، همراهمان شوید تا راهی بیابیم و رضایت را ببینیم، بیاییم قبل از این كه كنار هم باشیم در تمامی موارد زندگی یكدیگر را درك كنیم. دوست عزیز، فكر خوب ثروت است. كارهایی كه قرار است، فردا به انجام برسد همین امروز كلك آن را بكنید كه فردا شاید دیر باشد. عشق، امروز مهمان شماست. دریچه لحظه های شما پر از اطلسی و اقاقیا باد.عشق مدار زندگی و شیرازه كتاب امید و آرزوست. احتیاط را رعایت كنید و هیچ گاه روی تصمیمات خودتان پافشاری نكنید، شاید اشتباه كرده باشید. زندگی زیباست، به شرطی كه زیبا ببینید، مراقب او باشید، او به فكر شماست.

تیر

دریای صبر و بردباری هستی و فقط کافی است منبع و زمان کافی برای انجام را در اختیار داشته باشی تا به موقع آن را انجام بدهی و اصلا برایت مهم نیست که چقدر آن کار طاقت فرسا باشد. خوشبختانه اخلاق بسیار خوبی داری و به طرف مقابلت بسیار احترام می گذاری. فکرهای خلاقانه زیادی در سر می پرورانی که اگر آنها را جدی بگیری در آینده ای نه چندان دور به موفقیت بزرگی دست می یابی. این روزها تلاش کن با برقراری هرچه بیشتر دوستی ها، فضایی آرام و دور از تنش در اطرافت ایجاد کنی وگرنه روزی به خود می آیی و میبینی فاصله ای عمیق میان تو اطرافیانت ایجاد شده است. مسئله عاطفی ات بزودی حل خواهد شد. زمان بیشتری را به سامان دهی هزینه های شخصی ات اختصاص بده تا در پایان ماه دچار مشکل نشوی. بخت و اقبال نیکویی در انتظارت است. هرچند با سختی بدست می آید. بعد از مدت ها تفکر و تعقل راه مناسب زندگی خود را پیدا می کنی،‌ بشرطی که گذشته ها و خاطراتی را که مرورشان جز غم سودی برایت ندارند، دور بریزی و بیشتر به آینده بیندیشی.

مرداد

تغييراتي در زمينه خانوادگي و شغلي برايتان پيش مي‌‌آيد كه شما را به ياد خاطرات گذشته مي‌‌اندازد. اين ماه، زمان آن است كه يك تصميم جديد در برداشتن گام‌هاي خود اتخاذ كنيد. عشق را شوخي نگيريد، چرا كه ممكن است سرنوشت انسان‌ها را تغيير دهد.

شهریور

فرد متعادل، متکی به نفس و خردمندی هستی و باتوجه به خصوصیاتی که داری قادری به هرآنچه که می خواهی دست یابی. اما متاسفانه قدری پیشتکارت کم است و از این شاخه به آن شاخه می پری. احتمالا به زودی به فرد جدید و تاثیر گذاری در زندگی آشنا می شوی که می تواند راهنمایی های خوبی برایت داشته باشد و با توصیه های او می توانی برخی مسائلت را حل کنی. اغلب اوقات موضوعات مالی را نادیده می گیری و علاقه ای به حل و فصل این مسائل نداری به همین دلیل گاهی دچار سردرگمی می شودی. از طرف یکی از همکاران گذشته ات پیشنهاد یک همکاری مطرح می شود که بهتر است خوب در مورد آن فکر کنی و بعد درباره رد یا قبول کردن آن تصمیم بگیری. خود را برای روزهای پرکار آماده کن. خوشبختانه چند ملاقات دلپذیر اوضاع را دگرگون خواهد کرد و شاید تردید را از دلت دور کند. مراقب تک تک واژگانی که بر زبان می آوری باش و فراموش نکن هر سخن جایی و هر نکته مقامی دارد. خوشبختانه یک اتفاق پر هیجان عاطفی در پیش داری پس سعی کن خودت را در جریانش قرار دهی و در مقابلش نایستی.

مهر

لطفا زود تصميم نگيريد! در قضاوت عجله نكنيد. بهتر است كار نيمه‌كاره‌اي را كه در دست داريد به سرانجام برسانيد، بعد برويد سراغ يك كار ديگر. مسائل و مشكلات خانوادگي‌تان را وارد محيط كار خود نكنيد. جمعي از دوستان شما به موقعيت‌تان حسادت مي‌‌كنند… شايد تقصير خودتان باشد كه تمام جيك و پيك زندگي‌تان را در برابر ديدگان گرسنه آنها روي دايره مي‌‌ريزيد.فكري توي سرتان دارد به شدت وول مي‌‌خورد! فكر آغاز يك كار جديد، خريد يك وسيله نو يا…؛ اگر مي‌‌خواهيد فكرتان را واقعا عملي كنيد بهتر است اين كار را انجام دهيد. منتظر روزهاي خوب باشيد

آبان

به خاطر حرف مردم، زندگی را به کام خود و اطرافیان تان تلخ نکنید. مگر همین شما نبودید که تا دیروز می گفتید «در دروازه را می شود بست، در دهان مردم را نه؟!» پس چرا حالا قنبرک زده اید و مدام غصه جواب دادن به پرسش های این و آن را می خورید؟ تازه واردی، وارد زندگی تان خواهد شد. خبرهای خوشی برای تان خواهد داشت. پیشنهاد سفر را رد نکنید. یک سفر کوتاه مدت، می تواند روحی کسل و غمگین تان را از این رو به آن رو کند. کدورتی در خانواده یا با یکی از دوستان نزدیک دارید که به صلاح شماست، هرچه زودتر برای آشتی پیشقدم شوید. رازتان را پیش خود نگه دارید تا اسیر شما باشد، اما به محض برملا شدن، این شما هستید که اسیر رازتان خواهید شد…

آذر

لطفا زود تصمیم نگیرید! عجله نکنید. بهتر است کار نیمه کاره ای را که در دست دارید به سرانجام برسانید، بعد بروید سراغ کاری دیگر. مسائل و مشکلات خانوادگی تان را وارد محیط کار خود نکنید. جمعی از دوستان شما به موقعیت تان، حسادت می کنند. شاید تقصیر خودتان باشد، که تمام جیک و پیک زندگی تان را در برابر دیدگان گرسنه آنها روی دایره می ریزید. فکری توی سرتان دارد به شدت وول می خورد! فکر آغاز یک کار جدید، خرید یک وسیله نو یا … اگر می خواهید فکرتان را واقعا عملی کنید بهتر است اول این کار را انجام دهید بعد به همه اعلامش کنید. بیشتر ورزش کنید و به سلامتی تان برسید. او مدت هاست که به شما فکر می کند، شاید زمانش فرا رسیده است!

دی

آدم وقتی دلش پر از امیده، بهار خود را به خزون نمی‌دهد. پیش از پرداختن به هر برنامه تازه‌ای باید موقعیت خود را کاملا سنجید، شاید انجام کارهای نیمه تمام و تکمیل برنامه‌های بر زمین مانده بسیار مفیدتر از شروع یک کار تازه باشد. عادت نگاه کردن دایم به پشت سر، کشنده کارایی است. هم چنان که عادت زیاد نگریستن به آینده زیان‌آور است. به جای خیال‌پردازی باید واقع‌بین بود و از تمام امکانات و استعدادهای خود استفاده کنید تا موفق شوید، شانس با شماست. اگر در خواب ظرف غذاخوری دیده‌اید، یعنی که شانس به شما رو کرده و اگر ظرف شکسته‌ای را در خواب و رویا دیده‌اید یعنی احساس افسردگی می‌کنید. به زودی شاهد توفیقی چشمگیر خواهید بود. در وجود شما صداقت و صمیمیت قابل توجهی که در خور تقدیر است وجود دارد، اما متاسفانه همه کس در کلام و رفتار خودشان صادق نمی‌باشند. به دنبال روزهای خوب آینده باشید. زندگی بر شما لبخند خواهد زد. تولدتان را تبریک می‌گوییم.

بهمن

به شدت تمایل دارید که نقش تان را در اجتماع پررنگ تر کنید، اما هنوز نمی دانید که کدام راه را در پیش بگیرید. دوست دارید احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید، اما اگر ببینید که زمان مناسبی برای این کار نیست ترجیح می دهید ساکت بمانید. متأسفانه اگر روابط تان را با دیگران کم کنید ممکن است از نظر عاطفی صدمه ببینید. برای این که در مسیر درست قرار بگیرید باید بین خواسته های قلبی و عقل تان هماهنگی ایجاد کنید. فال ماه

اسفند

اين ماه برای تصمیم گیریهای مهم و حیاتی، ماه مهمی برای شماست. فرصت کمیابی را بدست آورده اید که باید بتوانید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. از بعضی از دوستان نیز میتوانید کمک بگیرید تا نیرومندتر گام بردارید.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com

2 نظر برای “فال نیمه اول فروردین 97 در وهاران” وجود دارد

 1. شیما گفت:

  سلام. اول از همه بابت on time بودن مطالب سایت ممنون. یکساله که با این سایت آشنام و دیدم که اصلن وقت از دستتون در نمیره. فقط یه مطلب دیگه اینکه چرا فال نیمه ماه هنوز بروز نشده؟ بنظرم دارم خواب میبینم چون این اتفاق سابقه نداشته توی سایتتون

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همراهی شما با پورتال وهاران
   فال نیمه ماه بروز شد
   همچنان ما را همراهی کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *